0 oy
1,344 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
3 yasındaki oglum uyumuyordu aldı koltugun kenarına kafasını vurdu fırlattı bende cocugu aldım kucagıma sonra bana park besiği üstüme attı sonra kafama iki defa vurdu. Suan hicbisey yapamam caresizim. Sabah gidip uzaklaştırma alabilir miyim cok kötüyüm 

39 Cevaplar

+1 oy
(5,955 puan) tarafından

Kadesi indirsene ne bekliyorsun oyle ***** insanin yanında gunah o çocuğa  yapmayın lütfen onlarin ginahi yok o yaratık kim oluyorda 3 yasindaki cocuga oyle yapiyor lutfen gizlice ara polisi defolsun gitsin ne  caresizliginden bahsediyorsun ver adresini biz arayalim sen arayamiyorsan  yazik cok üzüldüm oğluna:(

tarafından
Babam ben 2 aylık iken sırf ağlamışım diye göğsümden tuttuğu gibi kaldırıp koltuğa tekrar tekrar vurup durmuş o ara ben hareketsiz, nefessiz..
Annem çığlık atmış dışarı fırlayıp dizini dövünmüs, bu adam benim çocuğumu öldürdü diye..
Bu postu okuyunca kendi hikayem aklıma geldi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet git şikayet et darp raporu al elleri kırılsın pislik
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Direk polisi ara hatta bi program vardı kades indir ve bas
0 oy
(3,636 puan) tarafından
Kades yokmu be güzelim. 1 saat sonra ne olacağının garantisi yok o evde. 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Cani resmen ya çocuğa sana bir şey olsa ya ne dicemi bile bilmiyorum korkunç 
0 oy
tarafından
Kadese basabilirsin.. 
0 oy
(15,165 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah vicdansız. Sabah alınır heralde. Bilgim yok. Kades uygulamasını indirip polisleri cagirabilirsin korkuyorsan
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kararından eminsen polisi ara canım benim,hemen gelirler sonra şikayetini geri çekersen daha kötü şeyler yapar Allah korusun
0 oy
(8,863 puan) tarafından
3 yaşındaki çocuğa nasıl el kaldırıyo ya. Şeref yoksunu pi.slik 
0 oy
tarafından
Yok mu aılen? Yok mu kımın kımsen? Uzaklastırma al bırdaha o eve gırme gırme 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ne diyorsun ya gercrk mi okuduğum. Neden şuan Bi şey yapamıyorsun. Allah korusun hemen yardım iste
0 oy
(234 puan) tarafından
Hemen kadese bas canım. Yoksa da indir acil
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Elleri kırılsın nasıl bir cani ile evlisin çok üzüldüm umarım en kısa zamanda kurtulursun bu pislikten
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Elleri kırılsın pislik herif felç kalsın o sabiye vurduğu elleri su mübarek günlerde 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Elleri kırılasıca şeref yoksunu.3 yaşında ya daha..Uyumuyorsa var ki bir rahatsızlığı uyuyamıyor. Biz koca insanlar bile hep aynı saatte mi uyuyabiliyoruz sanki. Annen baban abin falan yok mu? Onlar gelsin alsın sizi. Şiddetin büyüğü küçüğü olmaz bir kere şiddet eğiliminde olan bunu sıradanlaştırır.. Sna ve çocuğuna bunu yapmasını kabul etme.Sorunları varsa da gitsin tedavi olsun. Allah ıslah etsin.. şiddetle büyüyen bir çocuk olmasın..
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Ayy kadese bassaydin hemen eşimden.siddet gördüm gelin diye çok üzüldüm ne oldu da birden sinirlendi o ruh hastası eşin elleri kırılsın inşallah 
0 oy
(18 puan) tarafından
3 yaşında ki bir cocuga şiddet uygulayan adam herşeyi yapabilir her an hiç durma bile
0 oy
(6,165 puan) tarafından
3 yaşında daha ya 3 :(( gördüğü duyduğu yaşadığı herşeyi beynine kaydediyo bu yaşta çocuklar çok üzüldüm oğlum 2 buçuk yaşında o geldi gözümün önüne:( yapmayın nolur ne siz yaşayın bu durumu nede evladınızın yaşamasına müsade edin. Polisi hmn arasaydin keşke:(
0 oy
tarafından
Elinde telefonun var neyi bekliyorsun çocuğuna vurmuş hemde küçük daha bebek o nasıl kafasını koltuk kenarına vurur arasana polisi bı yakınına mesaj atsana arasınlar ya kendin neyse ama çocuğuna vurmuş kabul edilebilecek susulabilecek birşey değil bu 
0 oy
(8,910 puan) tarafından
Çocuğuna şiddet uyguladı ve sen sabahi mi bekliyorsun ayy şimdi deliricem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 659 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,839 göst.
0 oy
4 cevap 671 göst.
8 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Lara (24 puan) tarafından soruldu