0 oy
660 göst.
Aile kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Kayınbabam konuşmuştu. Ne konuştular bilmiyorum eşim akşam geldi konuşalım dedi. O gün iş yerine kavga etmişler haklı olduğu halde karşındaki büyük alttan al demişler öfkesi siniri içinde kalmış. Ben de ters cevap verince gözü dönmüş. Anlık bir şeydi gözlerine bakınca hatamı anladım ama özür dilemeye yüzüne bakmaya utandım falan dedi. Bundan sonra ne olursa olsun sakinleşmeden yanına gelmicem sana yansıtmıcam falan dedi işte ne bileyim. Günlerdir kendini affettirmeye çalışıyor yüz vermiyorum içimden gelmiyor. Yıllardır ilk defa böyle bir şey olduğu için hatasını da anlamış olduğu için bir kerelik hata diyorum inşallah tekrarı olmaz. Her evlilikte bir kriz noktası oluyor. Bizimki de buydu herhalde 

13 Cevaplar

0 oy
(1,893 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinizden Allah razı olsun çok destek oldunuz gerçekten var olun ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
İnşallah ilk ve sondur tekrarı olmasın inşallah. Tüm kadınlardan uzak olsun şiddet .. 
(1,893 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Canım insallah ilk ve son olur yuvasının huzuru mutluluğu bozulmasın bir daha
(1,893 puan) tarafından
İnşallah öyledir şuan çok pişman görünüyor ama zaten her şey bir anda oluyor
(1,757 puan) tarafından
İnsallah sakinleşir gelir bir daha dogru dürüst konusun bir daha olursa dönüşü olmaz de
(1,893 puan) tarafından
Zaten olmaz bir daha tekrarlarsa direkt boşarım
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Maalesef arkası geliyor hemde dozu artarak inşallah olmaz tekrarı hayırlısı olsun hakkında
(1,893 puan) tarafından
İnşallah bizde öyle olmaz
(2,381 puan) tarafından
İnşallah hep mutlu ol tüm kadınlar mutlu olmayı hak ediyor
(1,893 puan) tarafından
İnşallah canım o güne kadar ben de o mutlu kadınlardan biriydim
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Maalesef arkası geliyor hemde dozu artarak inşallah olmaz tekrarı hayırlısı olsun hakkında
0 oy
(1,085 puan) tarafından
Arkası gelecek bence
(1,893 puan) tarafından
İnşallah gelmez ilkti son olur
tarafından
İnşallah gelmez deyın nıye gelır diyorsunuz kadının moralını bozuyorsunuz
(123 puan) tarafından
Yalan mı söylesinler kandirsinlarmi kadını gerçekler acıdır.
(1,085 puan) tarafından
Ya tamam inşallah gelmez o ayrı konu da.Arkası gelecek diyorum.Moral bozulmasın diye gerçek fikrimi de soylemiyim he ?? Birşey sordu cevap veriyorum.İstediğim şekilde de cevabımı veririm.İnsallah maşallahla olsaydı ohoo
0 oy
(3,423 puan) tarafından
Allah yuvalara huzur çocuklarımıza sağlık versin. 
(1,893 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ecmain inşallah
0 oy
(11,363 puan) tarafından
Rabbim hepimizin yuvasına huzur bolluğu versin canim. İnşallah bir daha tekrarlanmaz 
(1,893 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah ♥️
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ne güzelll en azından gelip ozr diliyo  konuşmak için geliyor yanina, benimki bana neler yapiyo şimdiye kadar özrünü görmedim ima bile etmedi
0 oy
(158 puan) tarafından
Allah yuvana sakinlik versin evet her evlilikte bir kriz dönemi oluyor 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Bidaha olmaz gibi dediklerine bakarak ama yine sınırlı halinde dayanamayip sana patlarsa sende bidaha göz yumma canim. Evlenmek kolay ama boşanmak kolay olmuyor.bi kere olmuş eskisi gibi de olmassinjz belki ama gidişata göre bak canım .hakkında hayirlisi
0 oy
(13,252 puan) tarafından
Canım hepimiz istiyoruz ki tekrarlanmasın umarım dersini almıştır sakince konuştuğunda bunun tekrarı olursa affı olmayacağını söyle gerçekten o korkuyu yaşaması gerekiyor çünkü 
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Bitanem hemen kestirip atma son nefesinde bile sekerate girince konuştuklarını itibar edilmiyo sekerat halı deniliyo esin gerçekten pismansa önce süründür ama boşanma derin daha kucağında küçük beben var senin evliliğin güzel çok insana örnek gösterilecek evlilik bi anlık öfke aslında eşler arasında boye seylere dikkat etmek gerekiyo ben eşim sinirliyken hiç konusmam çocuğu alır sessizce bi kenarda dururum sınırı geçince o gelir yanıma aynı şeyi bi kere eltime de söyledim kaynimla eşim bi düğüne gitmişlerdi bişey olmuş bomba gibi geldiler eve eltim bizdeydi o gece kaynimin ağzından ilk defa küfür duydum düşün öyle sınırlı eltim gel sigara içelim yok takma takılma boşver diyo sus dedim mutfaga çektim sinirli bulaşma kalkar bi laf eder öfkesini kontrol edemez siz sorun yaşarsınız bulaşma bi sakinlessin dedim o günden sonra onların kavgaları da azaldı 
(1,893 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım insanoğlu hata yapar öfkeli anına denk gelmiş ben ters konuşunca patlamış. Mühim olan tekrar etmemesi. Dediğin gibi örnek bir evliliğimiz vardı nazara mı geldik ne oldu bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,844 göst.
0 oy
39 cevap 1,346 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Meryem.meryem (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 674 göst.
8 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Lara (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,124 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu