0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
memeyi biraktircam haftaya insallah yatmadan emip yatiyordu simdi yatirirken ne yapacagim veya uykudan uyandiginda cok korkuyorum zor olacak diye

2 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yatmadan sut icryom besginde sallardim.gecede kalkinca cok aglynca kucgmda gezdrirdim oyle oyle gtti btii
(1,170 puan) tarafından
kilo sorunumuz bu zmana kadar hep vardk ne yaptiysak olmadi artik doktorda bizde saldık simdi tek umudum belki memeyi birakinca yer diye kendimi avutuyorum yani insallah
(1,248 puan) tarafından
Memeyi birakinca yer bnmkide yemezdi emerkn cok az yerdi emmeyi kestik cok sukur duzeldi hersey veriyom ama gece mama verme kesinlkle alisrsa surekli ister bu sefer onu birakcm diye ugrasrsn cnm
(1,170 puan) tarafından
ayni seyi bende düşündüm canim ama ne yapacagimi sasirdim mesela sen neler yapmistim yatmadn ne yedirdin falan gece acikti mi gibi
(1,248 puan) tarafından
Gece acikmadi aliskanlgi oldu icin kalkardi kucagma.alip uyutrdum.besigine yatriridim yada besikte sallardim cok aglicak.gibi oldumu kucagma alip sakinlestirirdim ilk gun teyzemler bakti o ilac aldigi icin  uyumamak iin direndi en son uydu zorla ikinci gun ben yanindydim iste kucagma aldim gezdrdim ayakta sakinlesince yataga koydum aglaynca bi daha ayni seyi  yaptim.suan gece su ister vermedim.suana kdar  uykusunda ister suyu yani oyle diyim.vermdim.hic ama ihtyc duydu o an yanimda bulunmadginda su veremedim yani gundz herseyden verirdin acik asn diye kendi yedgmz ymklerdrn hep yediririn tzlusunu filn ayrmam makarnayi patates kizartmasini cok sever sevdg seyleri yaparim mesela gundz uykusunsan kalkinca makarna yaparim genelde. Aksam zaten bizimleyiyo  yani o sekilde
(1,248 puan) tarafından
Zor oluyor ama geciyr dedgmgbi ilk 3 gun  zor egerki su icmek istemezse zorlama kucagna al sainlestr ama kesinlkle kararundan vazgecme
-Reklam-
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Ben yogurt yediriyordum. Gece kalkarsa da su veriyordum susuyordu cunku.
(1,170 puan) tarafından
suyu anlıyor 2 yas oldu canim ikisinin farkini biliyor uykuluyken bile
(2,738 puan) tarafından
Benimde oglum biraktiginda 2 yasindaydi bilincli icti yani. Bi kac gece deneyin emmek degilde susuzlugunu gidermek icin kalkiyo olabilir onu demek istiyorum. 5 yasinda hala susayinca kalkar.
(1,170 puan) tarafından
canim onu denedim birkac kere agladi sulugunu almak istemedi meme dedi uykuluyken o yuzden diyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 418 göst.
8 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 171 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yagmurn404gmail.com (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

384,732 soru

11,508,447 cevap

35,165 kullanıcı

...