0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar ben 3 ay once oglumu  memeden  kestim bu zamana kadar ara ara gece uyaninca yogurt pure corba ne bulsam yediriyordum sonra arastirdim gece yemek yemesi iyi degil mis  bende artik gece uyandiginda su veriyorum sabaha kadar bisey vermiyorum bugunde annemle konusurken su veriyorum dedim annemde diyoki uyku arasinda su icmek iyi degil iyide bu cocugun agzi kuruyo susuyor gece napmaliyim

12 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
Uyanmiyosa hic uyandirma benimmki 10 aylik gece 10 defa uyaniyor yasina girsin bende kesecem gece beslenmesini su vercem sadece
(1,271 puan) tarafından
Ben uyandirmiyorum ama hergun bir iki defa uyaniyor mutlaka
-Reklam-
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Su verdim illa mama istiyor iki kere kalkar içip geri uyur piş piş bile istemez 17 aylık

Memeden bir yaşında ayırdım 
(1,271 puan) tarafından
Anladim  cnm uyku arasi su icmesi iyi degil dedi aklima takildi
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Gece beslenmesini bıraktığınız zaman gece uyanınca ben de su veriyordum.
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Gece uyanıyorsa su ver belli bir zaman sonra uyanmayı keser. Bende mamayı kestigim zaman su verdim bir süre uyandı sonra alıştı uyanırsa yine su veriyorum bazen içiyor bazen içmiyor.
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Bacım biz yetişkinler bile bazen çok susuyoruz ve gece kalkıp su içiyoruz bebek bunlar tabiki susayacak deliksiz uyumaya alışana kadar bence en iyisini yapıyorsun 
0 oy
(2,516 puan) tarafından
Ben oglumu gece emmesinden kestigimde 18 19 aylik civariydi su veriyodum yatiyodu. Suan 5,5 yasinda gece susuyo yani ver bisey olmaz. Biz yetiskinler bile kalkip iciyoruz yani sahsen ben iciyorum.
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Şindilik ver cnm suyun ne zararı olacak ben cadımı keserken hiç ne su ne gece beslenmesi yaptırmadım direk tam kestim uyandıkça geri uyuttum şimdi de öyle alıştı gece hiç kalkmaz kalksa da sadece çiş için kalkar geri uyur
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Annen neden öyle diyo ne alaka iyi değil yani??? Sen kendinden pay biç, gece kalkıp su içmez misin hiç? İnsan sabaha kadar içi yanıyo ağzı kuruyor bazen
0 oy
(8,384 puan) tarafından
11. Ayda gece beslenmesini kestik gece uyandiginda su verip yatırdım hep şuan 15 aylık hicbirseyde olmadi
0 oy
(306 puan) tarafından
Su neden zararlı olsun ki ya bence bir araştır ya da doktora sor kuzum ama bence zararlı olmaz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
12 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.