0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,045 puan) tarafından
Kizlar normalde alma taraftarı değildim başka marka telefon aldım bir günde bozuldu ama dün misafirlige gittiğimiz ailede vardı ve oğlum çok güzel oynadı kıyıda köşede 3 kuruş param var söze değer mi almalı miyim

8 Cevaplar

0 oy
(455 puan) tarafından
Kaç yaşında 
(1,045 puan) tarafından
1.5 yaşında
(455 puan) tarafından
Bend var aynisi yüzüne bile bakmıyor iki yaşında ama her çocuk ayni değildir fiyat araştırması yapıp al canım kazikliyorlar hep
(1,045 puan) tarafından
A101 ve soka gelmedi 270 tl dun cok dikkatini çekti hic elinden düşürmedi bide 5 aylık bebegimde var hem oda kullanır diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bu annelik vicdanımız yüzünden gözleri doymayan nesil yetiştiriyoruz 
(1,045 puan) tarafından
Vicdan yapmak değil ya boz başka marka aldik sonra onu attı bozuk geldi derken vazgeçtik dünde oynayınca alalım mı  oldu 5 aylık bir de bebeğim var
(2,537 puan) tarafından
İmkanınız varsa alın o zaman ☺️
(1,045 puan) tarafından
Var gibi
(6,197 puan) tarafından
Sormaa sormaaaa hemde nasıl gerçekten doyumsuz bir nesil yetiştiriyoruz

Oğlum henüz 18 aylık ve bir oda dolusu oyuncak var eve salıncak kurdum en iyi bisikleti aldım iki gündür de acaba diyorum akjllu arabami alsam yok sunumu alsam uff
(1,045 puan) tarafından
Bizim o kadar yok 3 4 tane eğitici oyuncağı var sıkılınca değiştirerek veriyorum
0 oy
(4,194 puan) tarafından
Canim acaba ilk kez gordugu icn degisik gelmis olabilir mi. Benim bebegim oyle cunku evde bebekleri var ama gittigimiz yerde bebek vardi farkli geldi baya oynadi heralde.
(1,045 puan) tarafından
Olabilir bide 5 aylık bebegimde var ilerde oda oynar diye düşünüyorum baktım oynamıyor 1 2 hafta saklarım sonra tekrar veririm
(4,194 puan) tarafından
Ya da ara ara verebilirsin ,gittigin yerlede falan misafir gekince falan. Bende almayi dusunuyorum benimki de 1.5 yasinda :)
(1,045 puan) tarafından
Ayy cok mantıklı misafir gelince beni bunaltmaz yada acil.isim olduğunda veririm cok teşekkür ederim bu hic aklıma gelmemisti
(4,194 puan) tarafından
Bizimde boyle 2 oyuncagimiz var bi yere gidince ya da misafir gelince durmazsa veriyorum :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yüksek fiyatlı oyuncaklar bana gereksiz geliyor canım ilk kez gördüğü iicn dikkatini çekmiştir. Şimdi alsan iki gün sonra sıkılır 
(1,045 puan) tarafından
O zmanda saklarım 1 2 hafta sonra tekrar veririm 5 aylık bebeğim var oda oynar diye düşünüyorum
(5,108 puan) tarafından
Sen bilirsin ama ben olsaydım onun yerine eğitici oyuncak kitap alırdım
(1,045 puan) tarafından
Hemen hemn var kitapları da seviyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Orda değişik geldiği için oynamıştır, al evine 2 gün sonra yerden yere vurur. 
(1,045 puan) tarafından
Büyük ihtimalle Bende saklarım sonra tekrar veririm be yapayım
0 oy
tarafından
Al canım sevdiyse nedense evdeki oyuncaklarin yüzüne bakmazlar ama başka yerde oynarlar ☺ bizde de fisherin telefonu var ilk başlarda çok sevdi elinden düşürmedi şimdi kafamiza atıyor ☺
(1,045 puan) tarafından
Ah ah çocuklar işte ışıklı şeyleri sever
0 oy
tarafından
Alacaksan 2. El sıfırları çok pahallanmış. Benin kızda vardı ilk oynadı sonra köşeye attı bende 100 liraya sattım yerine başka birşey aldım 
(1,045 puan) tarafından
İkinci ele tövbeliyim ya :)bana hic iyi gelmiyor
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Ben geçen sene aldım oğluma çok severek kullandı hatta çoğu hayv.an taklitlerini isimlerini şarkılarını hep ordan öğrendi halada oynuyo şuan 4 yasinda
(1,045 puan) tarafından
3 4 tane 101 ve 2 şok gezdim kalmamış bugün biraz daha kuytu yerlerdeki de gidecegim
(1,522 puan) tarafından
E bebeğe bak orda var cnm ben ordan almistim
(1,045 puan) tarafından
Nasil guzwl mi
(1,522 puan) tarafından
Evet cnm aynı markadan aldım zaten
(1,045 puan) tarafından
Teşekkür ederim aldim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
24 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Irmakkkk (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,309 cevap

34,775 kullanıcı