0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaynanamlarla altlı üstlü oturuyoruz hiç anlasmayiz kızımla tek kaldım kaynanam iyi davranıyor bana oğlumun emanetisiniz gibi şeyler diyor 

Daha önce birşey yapmadığım halde annesine bırak demişti postlardan hatırlarsınız belki nasıl güvencem bu kadına 

Gerçekten zaman geçer mi yemek yiyemedim ağlıyorum sürekli

Şuan kendi evimde oturuyorum herşey onu hatırlatıyor üzülüyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(2,007 puan) tarafından
Allah yardimcn olsn cnm gerçekten cok zor
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
6 aylık askere gitti diye ☺️ eşim subay ayrıyız geçen sene tayin olduk seneye kadar da bekleyeceğiz zaman o kadar hızlı geçiyor ki. Hem kayınvalidenize de ihtiyacınız yok maddi yönden sıkıntınız yoksa 
tarafından
Allah kavuştursun hangi ile tayin oldu  eşiniz
(2,537 puan) tarafından
Amin inşaallah ♥️ Hakkari Derecik 2 yıllıktı 1 senemiz kaldı seneye batıya gideceğiz nasip olursa
tarafından
Anladım bizde seneye tayin isteyeceğiz de uzman eşim doğuya gideceğiz ama hiç istemiyorum aile götürülmeyen yeri ya yoksa kaynanamın evine gönderir beni eşim Allah yardımcımız olsun hepimizin
(2,537 puan) tarafından
Biz gidebilirdik ama eşim sosyal hayatımız kalmaz evden çıkamayız diye memleketten ev tuttuk aileme işe giderken aklı hep bizde kalacaktı böyle daha güvendeyiz. Siz de ev tutun ailenize yakın. Birde uzmanlar fazla kalıyor o kadar vakit zor olur kayınvalidenizle
tarafından
Eşiniz çok düşünceli davranmış benim ki öyle yapmıyor en ufak bişi olsa hadi seni köye göndereyim diye teklif ediyo ben kabul etmiyorum orası ayrı da bu durum çok farklı ya eve kapanmaya da razıyım ben yeter ki milletin evinde durmayım doğum yaptım 4 ay kaynanamgilde durdum mecburi çünkü ikizlerim var kendi annem yok diye kaldım kalmaz olaydım kabus o günlerim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 403 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 460 göst.
0 oy
17 cevap 782 göst.
0 oy
13 cevap 309 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde sibelce (52 puan) tarafından soruldu

379,495 soru