0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Var mı eşi askerde olan. Bugün gitti 6 ay çok zor geçecek ya

13 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
Allah kavusdursun hayırlı teskereler
(52 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ben bi sene bekledim ya ilk başlarda aşırı zorlandım sonradan insan alışıyor 

Hayırlısıyla gidip gelsin inşallah ❤️
(52 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun inşallah 
(52 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Allah kavuştursun cnm sayılı gün çabuk geçer ben asker esiyim bize şafak sonsuz ama kendisi iyi olsun yeter yel essin kokusu gelsin sen gönlünü ferah tut:kissing:<3
(52 puan) tarafından
Aynen öylee çok saol canım
0 oy
(916 puan) tarafından
6 yıl önce evlendikten beş ay sonra gitmişti eşim askere. Zor geliyor ilk gunker hem de çok zor ama konustukca ondan haber aldıkça alışmıştım. Çok şükür usta birliği de yakına çıkmıştı gidip görüyordum . Beni oyalayan en önemli şey çalışmam olmuştu. Sen de mutlaka kendini oayalayacak birşeyler bul düşündükce insan daha çok üzülüyor çünkü
(52 puan) tarafından
Evet kesinlikle. Bol bol kafa dağıtacak bi aktivite lazım
(916 puan) tarafından
Kitap okuyabilirsiniz. Dizi film izleyin. Yapboz falan yapabilirsiniz. Arkadaş ortamıniz varsa arada onlarla vakit geçirin.
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım üzülme allahh sağ salim gelmeyi nasip etsin 6 ay geçer sen üzülme kendine uğraşacak bişeyler bul inşallah çabuk geçer allah kavuştursun 
(52 puan) tarafından
Amin çok saol canım
0 oy
(11,074 puan) tarafından

Yaa Allah kavuştursun, en korktuğum şeylerden biriydi asker yolu beklemek. Başıma gelmedi çok şükür ama anlıyorum eşten ayrı kalma kısmını, zor gerçekten... Allah yardımcın olsun bacı

Benim de kardeşim gidecek cumartesi, gidip yanında olamadığım için içim çok buruk :(

(52 puan) tarafından
Bide 10 aylık bebeğim var düşün
(11,074 puan) tarafından
Allah bağışlasın size :) bebekle tek kalmak çok daha zor, inşallah çevrende yardımcı olacak birileri vardır
0 oy
(48,671 puan) tarafından
Allah kavuştursun canim
0 oy
(119,310 puan) tarafından
allah kavustirsun        
0 oy
tarafından
Rabbim kavuştursun canım 
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Askere degil ama yurt disina is icin gidicek esim 1 ay sonra ve 2 sene yok :ermm:

(52 puan) tarafından
Oooo daha zor niyeki ya
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Benimde yeğenim gitti bugün Allahım sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah hayırlı teskereleri olsun :(

(52 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim de eşim evlenmemizden sonra askere gitmişti. Ben de ilk günler çok üzgündüm; ama sonra toparladım. Sana da tavsiyem kendini geliştirecek bir şeyler yapabilirsin. Ben kara kalem resim çizmeyi öğrenmiştim. İzleyeceğim diye hep ertelediğim filmleri izledim. Bana iyi gelecek arkadaşlarımla buluştum. Eşimi de görmeye gittim, evci izne çıkarttım orada. O da izin alıp geldi. Allah tez zamanda kavuştursun, hayırlı tezkereler. :)
(52 puan) tarafından
Haklısın aktıvıte şart şuan izinler yasak göremem bide türkiyenin bir ucunda zaten. Çok saol canımm alışırım umarım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 460 göst.
0 oy
2 cevap 194 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 257 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,066 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Askeryolubekleyen (3 puan) tarafından soruldu