0 oy
333 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Doğum yaptıktan sekiz ay sonra düzenli olarak adet gördüm hep bu ay bir hafta oldu gecikti hala olmadım. Korunuyoruz ama yine de hamile miyim diye korkmaya başladım. Acaba adetimin gecikmesi oruçtan dolayı olabilir mi var mı başına gelen?

10 Cevaplar

0 oy
(2,137 puan) tarafından
Benim doğumdan sonra iyice şaşti geçen ay 28 gün gecti bu ay 16 gün geçti.

Normalde Ramazan'ın başında olmam gerekiyordu hala olmadım.
(29 puan) tarafından
İnşaallah gebelik değildir
(2,137 puan) tarafından
Ayy inşallah bebeğim daha çok küçük ve başka çocuk düşünmüyoruz zaten.
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bir gün gecikti dedim tam oda bugün oldum 
(29 puan) tarafından
Ayy ben de olsam diye bekliyorum
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Benimki de gecikti vala hamilelikte beklemiyorum. Dogum yapali 1 yıl olacak. Sanki her ay geç oluyormusum gibi daha bi düzene oturmadı. Artık dogumla mi ilgilii simdi ki ramazanla mı ilgili tam bilmiyorum da olması gereken günü gecince sislik falan yapiyor sıkıntı veriyor olsak da rahatlasak
0 oy
(5,003 puan) tarafından
Evet benim geçen sene ramazanda adetim 1 hafta 10 gün kadar gecikmisti ama hamile değildim sonunda adet olmuştum ama 
(290 puan) tarafından
Benimde gecikti maalesef  hamile değilim.neden ramazan ayında bu kadar kadının gecikiyor
(5,003 puan) tarafından
Canım oruç tutuyoruyoruz ya bir anda vücudun metabolizmasi değişiyor oda hormonları etkiliyor ben buna bağlıyorum
(290 puan) tarafından
Anladım canm saol ben birde üstüne antibiyotik  agri kesici hap iğne falan vuruldum belki ondan da
(5,003 puan) tarafından
Aynen canım antibiyotik etkiliyor adeti rabbim sanada bu mübarek günlerde hayırlı evlat versin inşallah
(290 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah canm amin...
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim bir gün erkem geldi şu an 6. gunumdeyim keşke benim de gecikse biran önce bitsin istiyorum 
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Aynen canım 15 gün gecikti test yaptım şükür yok :) emziriyorum da
0 oy
(404 puan) tarafından

Gecikti ödüm kopuyor 4.mu yoksa diye:(

0 oy
(1,237 puan) tarafından
Aynı dert bende de var oldum olacam diyorum yok 
0 oy
(226 puan) tarafından
Benim de tam 15 gün gecikti acayip korktum korunmama rağmen idrar testi kan testi üstüne doktora gittim ultrasonla baktı bişey yok dedi tam 15. Gün oldum aslinda normalde de çok duzenliydi benm adet düzenim ama ramazan dan heralde anlamadim
0 oy
(330 puan) tarafından
Olabilir bende oruc tutunca cok erken oluyorum mesela

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
+8 oy
17 cevap 487 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alya58 (88 puan) tarafından soruldu

381,433 soru

11,419,560 cevap

34,975 kullanıcı

...