0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (2,024 puan) tarafından
https://vm.tiktok.com/ZMYsdsNuY/

Gerçekten o kadar doğru konuşmuş ki...

2 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kadınlar buna izin vermese böyle bisey olmayacak aman eşimle aram bozulmasın aman ailem arkamda değil aman saygımı korudum adı altında kendilerini ezdirdikleri sürece daha coook ezilirler
(1,408 puan) tarafından
Elinizde mesleğiniz olmasaydı aynı şeyi söylicekmiydiniz çok merak ediyorum.
(2,024 puan) tarafından
Sizin ne sorununuz var ben anlamadım ki? Neden böyle tersine söylüyorsunuz? Adam gayet güzel şeyler söylemiş. Çaresizlerin çaresi Allah'tır. Gidecek yerimiz yok diye şiddet görmeye,aldatılmaya,ya da eş ailesi tarafından değersiz görülmeye devam mı etmeliyiz?
(2,024 puan) tarafından
Ayrıca sadece mesleği olanlar çalışmıyor bu hayatta. Çektiren çeker adil olan Allah'tır yapılanı görür mazlumun yanında olur. Ama bizim de bir şeyler yapmamız gerekmez mi bazen ?
(8,937 puan) tarafından
Elimde mesleğim olmak zorundaydı benim çünkü ataerkil Bi ailede büyüdüm kadınların ezildigi erkekleri baştan çıkaran hatta dayak yiyen kadınların kendilerinin kasindigi bu yuzden eşek sudan gelinceye kadar dayak yemeyi hakettikleri kadınların şeytan o.... diye adlandirildigi ailede büyüdüm Bi gün evlendiğimde dayak yediğimde yada boşanmak istediğimde dönecek Bi aile evim olmadığını çok iyi biliyordum evliligi kurtuluş olarak görmek yerine okuyup meslek sahibi olmaktan başka çarem yoktu şartlar birazda insanın elindedir Haa mesleğim olmasaydı ailemi bildiğim için yine çalışırdım kadın isterse herseyi başarır yeterki içindeki gücü farkına varsin kendini Bi erkeğe mecbur muhtaç hissetmesin insanın kaderi birazda çabasına bağlıdır evelallah önce Allah daha sonra insanın kendi kudreti herseye bedeldir
(2,024 puan) tarafından
Alkışlıyorum gerçekten.
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Aman çokta önemli sevmesi :D Biz güçlü olup ayaklarımızın üstünde duralım da onlar sevmese de olur. Bu arada bu video bizde geçerli değil. Kaynanam da eşim de beni çok sever ve ben kendi işini yapan, özgüvenli, güçlü bir kadınım. Ama videonun doğrulandığı çok ilişki gördüm
(2,024 puan) tarafından
O kadar çok örneği var ki maalesef. Çok özenirim geliniyle arkadaş gibi olan ona sevgisini hissettiren kaynanalara.
(270 puan) tarafından
Arkadaş gibi olanlara bende çok özenirim :))
(2,024 puan) tarafından
Nasip değilmiş olsun vardır Rabbimin bir bildiği :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 471 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 617 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Alininannesssi (16 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,269 cevap