0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Soru yukarda kizlar bir ben mi boyleyim ozellikle kayinvalidemden cok kiskaniyorum surekli goruntulu arayip gormek istiyor haftada 2 gun yaninda kaliyoruz zaten degisigime gidiyor benden cok seviyormus gibi hissediyorum bazen :)

6 Cevaplar

+1 oy
(6,253 puan) tarafından
Hayır hiç kıskanmıyorum. Aksine onu sevenlere kızım yakın ve bağlı olsun istiyorum.
(9,977 puan) tarafından
Ay bende. Ama oglum kicima yapisim yasiyor
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından

İlk doğduğu zamanlarda ben de öyleydim. Kimseye sevdiresim gelmiyordu. Hele kaynanam. Onlara gidince ilk kızıma sarılır öğee konuşurdu bizi görmezdi bile. Şu an kızım 7 buçuk aylık. Alıştım. Doğanın kanunu dedim yani:D bir de boş ver canım sevsinler. Sonrasında pişman olmak da var. 

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Kıskanmıyorum kimseden cunku benim evladım babannesi 3 gunde bir arar müsait olursam acarim degilsem olunca gun icinde donerim  kendi ailem hergun ararim kendim konsuruz annemle görüntülü oglumu hergun görür yengemle görüntülü konuşurum abim görür  yani neden kiskanim seviyolar  halalari aramaz derdine dusmem demekki sevmiyo pasa keyifleri bilir umrumda olmaz yani evladimi kiskanmam kimseden
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic kimseden kıskanmadım :)
0 oy
(153 puan) tarafından

Benim kaynanam kızıma aşırı düşkün beraber yaşıyorduk sonra biz ayrı ilçeye gelmek zorunda kaldık cok aşırı zor ayrıldı önceden oğluna çok düşkündü şimdi torunum da torunum diyor :) kıskanmıyorum daha çok hoşuma gidiyor bı yere gittiğimizde falan kızımın bir iğnesini bile bırakmaz :D 

0 oy
tarafından
Yok kıskanmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 892 göst.
15 Temmuz 2019 Aile kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 277 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kubraaaaaaa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,205 göst.

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...