0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Kizlar çok zor durumdayım oğlum 2 yaş 3 aylık ve  çok kiskaniyor kardesini. Kucağında dursun istiyor ama zarar da vermeye çalışıyor bilmeden. Beşiği alabildiğince hızlı sallıyor ne yapicam hiç bilmiyorum. Siz nasıl atlattiniz. Geçici bı donemmi bu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zor durum canım alışır zamanla önemli olan onunda çocuk olduğunu unutma lütfen 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimki cok severdi kardesini  kardes büyüdü ablayı kıskanmaya başladı :D tam tersi

0 oy
(1,707 puan) tarafından
Yanlız bırakmamaya calış canım o da çocuk sonuçta benim ki kac kere parmağını ısırdı kardeşinin bebekken o günler geçti şükür
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim  yaninda  emzirme  yaninda  sevme  kicagina  alma.   ayri odalarda yap bunu. gorurse  kiskanir  zaten
0 oy
tarafından
Ona da bebekle ilgili sorumluluk ver gerekirse bi pedagogtan yardım al ciddi zararlar verebilir sen bilmeden yapıyo diyosun ama bilinçli yapıyo olabilir. Dikkat et çok normal kıskanması anlat sürekli konuş oğlunla onu da sevdiğini sevginin azalmadığını flan anlat. 
0 oy
tarafından
Smdi cnm.2 yaşındaki çocuk zaten beşiği yavaş sallayamaz..ona göre belki kardesjni salliyodur..istemeden zarar verebilir cnku onun yaptığı hareketler canını yakicagini düşünmez..bu kıskançlıktan değildir belkide seviyo da olabilir..benim oğlum 3 yaşında. Kıskanmaz..kucağına ister..ilk zamanlar oğlum diye severdi.. beşiği sallayın.derken hızlı sallardi..istemeden olsa zarar veriyo kardeisne onun gibi büyük saniyo mesela...

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sweet rainbow (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 275 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,202 göst.
0 oy
12 cevap 780 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu