0 oy
161 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
Bebeğim geceden beri çok huysuz ağlama krizlerine giriyor 6 aylık duzeltilmis yaşıda 4.5 aylık 10 gun sonra 5 aylık olcak diş mi çıkartıyor anlam veremedim memeyi ve ek gıdayı redediyor 

3 Cevaplar

0 oy
(13,852 puan) tarafından

Huzursuzlugu baslamis olabilir damaklarinin bizimde 4.5 aylik baslamisti agliyordu huysuzdu cok doktora gitmistik damaklari hep kizarmis demisti yani dis olabilir atak olabilir bitmiyor kii:D

(346 puan) tarafından
memeyle ek gıdayıda redediyor çıldırdım bide bugün aşı var artık cenaze namazıma gelirsiniz
(13,852 puan) tarafından
Atak haftasi olabilir aman ilkini ben de zor buyuttum atak haftasi falan da bakmadim hic her ay her yas ayri sendrom☺️
(346 puan) tarafından
ben atak haftalarına bakmıyorum hic yoksa kafayı yerim
-Reklam-
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Kesinlikle diş cikariyor canim dişini patlatana kadar huzursuz olur özellikle geceleri iştahida kesilir ondan biz iki yasina giricez dislerimiz bitmek üzere ama arada hala ayniyiz Allah sabir versin zor bir durum
(1,561 puan) tarafından
Seni çok iyi anliyorum ben tükendim iki senede daha sen basindasin kolay gelsin canim :)
(346 puan) tarafından
bide karnımda var napcaksam Allah sabır güç versin bize
(1,561 puan) tarafından
Bacım sendeki iyi cesaret tebrik ediyorum ben bir taneyle pes ettim :)
(346 puan) tarafından
:)ikinci supriz oldu
(1,561 puan) tarafından
Hayırlı olsun canim saglikla gelsin bebiş :)
0 oy
tarafından
Benim ki doğduğundan beri huysuz ve 3 aylık galiba benim bebe bile dişler şimdiden sorun oldu 
(346 puan) tarafından
benimkide doğduğundan beri huysuz bir bebek ama bu çok farklı bi huysuzluk meme ve ekgida reddi oldu durduk yere krize giriyor hiç böyle olmamıstik
tarafından
Valla benimki ağlayınca öyle hiç birşey yemiyor saatlerce ağlıyor ağlıyor ondan sonra yiyor ben alıştım artık yeterki krize girmesin
(346 puan) tarafından
Anladım benim bebeğim büyükihtimal dişten öyle oldu bide aşı oldu biraz önce iyice huysuz oldu
tarafından
O zaman çok normal Allah kolaylık versin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,781 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 785 göst.
17 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

383,297 soru

11,471,258 cevap

35,076 kullanıcı

...