0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (4,673 puan) tarafından
Çok zorlanıyorum bu saat oldu cips istedi bitti dedim elma verdim sen misin onu veren bugün yedi cips oysa hiç yemedigi bişey de degil bi çığlık çığlığa bu saat oldu nasıl bağırıyor eğitime götürüyorum ilerleme var konuşması açıldı tam cümle kurmasa da ama huyu çok kötü şimdi çığlık çığlığa esim kalktı yatırdı yanina hala odada ağlıyor bıktım gun boyu is yaptirmaz sürekli sinirlenince ısırır beni hiç bişey de mutlu olmaz bu huymu otizm den mi böyle kafayı yiycem artık markete gideriz oraya sıkıntı dışarı çıkarız sürekli bi sikinti bunaldım artık 

5 Cevaplar

0 oy
(212 puan) tarafından
Benim oğlumda 2 yaşına girdi gireli böyle oldu bende dayanamıyorum ya bir dilek hakkım olsaydı hemen koca insanlar olsunlar isterdim :(
(4,673 puan) tarafından
Ben artık ne isteyeceğimi de bilemez oldum. Benleyken çok aziyor daha bugün eşimle tartıştık benle kalınca sürekli bi yaramazlık peşinde okuldaki öğretmeni diyor siz gelince sınıfa girmek istemiyor sizinle hep durmak istiyor gecen misafirliğe gittik mutfakta bulaşık yıkadık ses yoktu içeri girdim bi azmaya başladı ev sahibi diyor kızım bu seni görünce niye aziyor gerçekten kafayi yiycem artık
(212 puan) tarafından
Yüzü açılmıştır sana karşı nasıl desem sürekli anlatmaya çalış sakin kal ayıp de anlamazlar ama bağırdıkça  daha fena oluyorlar ben ondan hiç kızmıyorum çünkü kızınca oda aynısını yapıyor zor ya gerçekten zamanla büyümeleri lazım yoksa hayatta düzelmez bunlar rabbim bize bağışlasın onları ama birdaha dünya kopacak songül çocuk getirmesen deselerde benn getirmem kopsun derim çok yoruldum yinede çok şükür manevi çok çöktüm
(4,673 puan) tarafından
Aynısını bende canım kıyamet kopacak deseler kopsun derim
-Reklam-
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Kaç yaşında canim
(4,673 puan) tarafından
3yaşında
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Sendrom da yaşıyor olabilir kızım da aynıydı dışarı çıkardık kıyamet kopartırdı evde anlaşırdık bişey slmadaan eve gelmezdi bir kere pastaneden dondurma istedi aldık istediği olmadığı için ortalığı ayağa kaldırmıştı şimdi 4.5 yaşında azar azar duruluyor ama şımardı
(4,673 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım otizm de var kriz diyor öğretmeni vs ama krizden de bıktım tükendim bakamiyormusum gibi hissediyorum
(3,019 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
0 oy
tarafından
Kizimda 3 yasinda cok aksi oldu bu  bianda herseye yok olmaz diyor dün makasla yatak çarşafımi kesmiş bugunde 200 tlyi bulmuş çantamda ikiye böldü sabır sabır 3 yaş cok zormuş pedegoglar öyle der bakalım çok yoruldum :((
0 oy
(832 puan) tarafından
Ara ara geliyo vala Cocuklara arada bende tükenmişlık yaşıyorum ama  canları sağolsun diyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 150 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 781 göst.
17 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...