0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Şuan hamileyim oğluma yiğit adını vermek istiyorum tabiki ikinci isim alternatifleri de var ama bu aralar aklıma takıldı bazı tanıdıklarım yiğit koyma cok yaramaz oluyorlar yiğitleri durduramıyoruz aksi olurlar vs dediler.  Birçok kisiden duydugum icin soruyorum normalde inanmam böyle şeylere ama. Sizin tanıdığınız varmı bu şekilde yiğit çocukları nasıl olur :) 

31 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından
Yorumlari okudum cogu sakin uysal yazmis isimdenmidir bilmiyorum ama gercekten oyle oglumun adı yigit uykumuz duzenli uykuyu seviyoruz ve cok sakiniz sessiziz cok sukur 18 aylik oglum iyiki yigit koymusuz ozaman diyorum :D
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Halamın 3 kızdan sonra oldu erkek çocuğu yiğit adı gayet sakin akıllı ve çok başarılı okulda okuma yazmayı eldeli toplamayı evde öğrendi okula başlamadan
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Esimin kuzeninin oglu yigit mustafa 7 aylik şuan benim.oglum 14 aylikken yapti herseyini yigitin masallahi var ba ba ba susmuyo emekledi surundu yerinde durmuyo baglasan  durmaz tabiri yigit icin gecerli cokta iştahli bi bebek tabi bebege gore degisir hersey sorunca yazam dedim :))))))))
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Benim oğlumun adı yiğit okadar yaramaz değil ama biz yiğithan koyduk :angel:

0 oy
(2,475 puan) tarafından
Oğlumun adı yiğit talha henüz bir yaramazligini görmedik çünkü daha 23 günlük bebee☺️☺️❤️❤️
0 oy
tarafından

Evet kardeşime yiğit koyduk bebekligi  yaramazdi ama o kadarda zekiydi ,sonra okula başlayınca duruldu ve şuan fen lisesinde okuyor ve o kadar herşeyden anlayan yaşından üstün bir mental bilince sahip bence koy yiğitler yaramaz ama bir o kadarda  akilli oluyor bu arada ben koymustum kardeşimin adını Yiğit diye :) 

0 oy
(286 puan) tarafından
Kardeşimin çocuğunun ismi Yiğit Efe çok uslu çok akıllı ve ne dersen hemen algılıyor 
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Eltimin oğlu yiğit çok yaramaz 
0 oy
(360 puan) tarafından

Oğlumun adı Cenk Barlas yerinde durmuyo bence isimle alakalı değil anne babanın cocukluguyla alakalı aynı benmis bende yerde durmazmisim eşim çatılardan inmezmis bizden cikanda uslu olmazdı zaten:D

0 oy
tarafından
Şu ana kadar yiğit adında olan ve sakin olan bir çocuk görmedim. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 980 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Marma20 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
0 oy
16 cevap 226 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bksef (5 puan) tarafından soruldu