0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Şuan hamileyim oğluma yiğit adını vermek istiyorum tabiki ikinci isim alternatifleri de var ama bu aralar aklıma takıldı bazı tanıdıklarım yiğit koyma cok yaramaz oluyorlar yiğitleri durduramıyoruz aksi olurlar vs dediler.  Birçok kisiden duydugum icin soruyorum normalde inanmam böyle şeylere ama. Sizin tanıdığınız varmı bu şekilde yiğit çocukları nasıl olur :) 

31 Cevaplar

0 oy
(7,358 puan) tarafından
Var bi tanıdığımın cocuğu sakın bi çocuk 
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Kardeşim Muhammed yiğit çok uysal bir çocuktu halada sessiz efendi maşallah 
0 oy
(271 puan) tarafından
Benim yigenimin adi yigit ve gercekten cok uslu sessiz ve caliskan okul birincisi basarili bir ogrenci o isimle alakasi pek yok bence
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Kuzenimin oğlu yiğit cidden çok yaramz asi bir çocuk ama bu yetiştirmeden kaynaklı bence yaa
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Benim tanıdığım Yiğitler de şımarık.
0 oy
tarafından

Arkadasımın oglu yigit ben spıdermanım dıyıp masadan atlıyomus hergun :D her goruntulu konustugumuzda alnı gozu mor cocugun

(2,445 puan) tarafından
Yorumu okuyan ben küçük çaplı bir kalp krizi geçirdim ☺️☺️
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Oğlumun adı maşallah sübhanallah sakin ve uysla tabi ki çocukluk yapacaklar ama yeğenimin adı efe adının hakkını veriyor:))
0 oy
(34 puan) tarafından
Görümcemin oğlunun adı yiğit efe aman Allahım yok böyle bir şey evi yıkıyor resmen tvyi kırdı evin duvarları oyuncak ata ata mahvolmuş daha neler neler 
(703 puan) tarafından
Onlarda hem yigit hem efe kombı yapmışlar canım ☺️
(34 puan) tarafından
Yiğit efeler çok yaramaz mı oluyor bilmiyorum ama komşumun oğlu yiğit aras çok sessiz hiç ağlamıyor öylece etrafı izliyor kendine sakin bir çocuk
0 oy
(1,720 puan) tarafından
İsimle alakası olduğunu pek sanmıyorum ya bi tanıdığım yiğit çok uslu sakin bir çocuk.. başka bir tanıdığım annesini illallah ettiren bi çocuk tabi o daha büyük.. 
0 oy
(53 puan) tarafından
Yeğenim var Yiğit Alp yaramaz ve çok aksi büyüdükçe sakinleşiyor. İsimlerinin anlamlarını taşıdıklarına inanıyorum ama yetiştirme tarzıylada alakalı bence
0 oy
(496 puan) tarafından
Kardeşim yiğit Ali ismi öyle aman aman yaramaz bir çocuk değildi şuan 17 yaşında saygılı efendi bir çocuk arada bir geliyorlar ama o kadar olur 
0 oy
(590 puan) tarafından
Bnde aynı şeyi düşündüm annem diyor binada yaramaz oluyor vs dye
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim yeğenim adı yiğit sakın uysal bir çocuk canım 
0 oy
(113 puan) tarafından
Benim oğlum yiğit emin aslında MasaAllah çok akıllı ve çok duygusal yürekli bir çocuk yigitin yanına efe Alp koyanlar varmış bence onlar Alp ve efeden o kadar yaramazlar benim oglum babanne yanında büyüdüğü için sadece her istediği olsun isteyen bir çocuk bı trk onun için ağlıyoruz çocuk dediğin illaki döker yani onun dokmeside bı çocuk kadar yigitle alakası olduğunu hiç düşünmüyorum
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Yiğit değil de eş anlamlısı Mert var abooo 10 çocuğa bedel
0 oy
(12,901 puan) tarafından

Kardeşimin ark var yiğit efendi çocuk akıllı da Hacettepe kazanmış geçen sene :)

0 oy
(3,300 puan) tarafından
 Bir tanıdığım var oğlunun adı yiğit böyle yaramaz bebe görmedim diyebilirim yeri geldiğinde de akıllı uslu oluyor ama çok yaramaz 
0 oy
(7 puan) tarafından
Verme ben çektim sen çekme dediğim dedik asla laf gecmiyor
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim oğlum gayet sakin bir bebeklik geçirdi okula başladı kudurdu  ama yine de uyumlu bir çocuk :)
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Annemin komsusunun oğlu vardı çok efendi saygılı zeki bi çocuktu ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 972 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Marma20 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
16 cevap 225 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu