0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar esimin bi arkadasi var 5 yildir evliyiz 2 kere gorustu ancak ama bazen tlde msjlasirlar bugun tline msj atmisti mesaja baktm iste hap getirim ben sana sen orda sat para kazaniriz filan yazmis esimde yok ben calisiyom filan demis snra cocuk iste bak simdi seni kim arayacak filan diye tehdit edercesine yazmis  tam okuyamadm esim gelince bunlar ney dedim saka yapiyo bana dedi snra okurum dedim ama baktm o msjlari silmis cocuk snradan msj atmis kayinbabamin nufus kayit orneginin resmini yani cocuklari annesinin filan ismi tcsi nerde yasadiklari dogum ölüm yillarini snra esimin tlinin arka planina baktim cocuga para yatrmis ne kadar olduguna dikkat etmedim cep subeye gremwdm sifresi yoktu simdi kizlar bn korkuyom bu esimi tehdit ediyosa bsyle allah korusun esim bunalima girip intihar filan ederse her sey geliyo aklima esimle konussam beni gecistirir diye korkuyom abisine desem bu sefer kizar diye korkuyom işin aslini nasil ogrenirim bi fikir verin yada eşimle nasl konusmaliyim

10 Cevaplar

0 oy
(6,375 puan) tarafından
Valla herşey olabilir işin peşini bırakma. Kimsenin başını belaya sokmadan (abisi) eşinle ısrarla konuş gerekirse polise şikayet et belli ki hap satıyor yasak satışı sonuçta.
(1,235 puan) tarafından
Esim evden disari cikmaz suan satmadigina adim kadar eminim ama gecmisten gelen bsyle tehdit ediyor galiba ama kayinbabamin nufus ornegini nerden buldu hic fikrim yok
-Reklam-
0 oy
(272 puan) tarafından
Eşin nasıl bir karakterde ? Karşı koyamayan birimi tehdide  Karşı falan esin birsey yapmadiysa tehditte  edemez  konuş bence benden bisey saklama de yardımcı olmak istiyorum.de
(1,235 puan) tarafından
Esim kolay kolay altta kalmaz ama nsil bisey bu hic anlamadm  ozellikle nufus kayit ornegini gondermesini hic anlamadm
0 oy
(320 puan) tarafından
Direk sor eşine yani mesaji okuyunca aklıma tek birşey geldi açıkçası Allah korusun o işi yaparsa daha kötü kendisiyle konuşun ailesiyle konuşun 
(1,235 puan) tarafından
Yaa bilmiyom gercektn bu kayinbabamin nufus ornegini bulmasina hayret ettim gercektn
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Peşini bırakma 
(1,235 puan) tarafından
Esimle konussam bana anlatmaz o pislikle esimmis gibi konussam acaba
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence eşine korkularını endişelerini söyle asla eleştirmeden üzerine gitmeden anlayışla her ne olursa olsun yanında olduğunu herseyi halledebileceklerini söyle, konuyu iyice öğren. Borcu mu var nedir bu halledilecek birseydir inşallah. Ondan sonra güvenilir tanıdıklara taşıyıp konuyu halledersiniz belki. Hap falan diyorsun ne hapı bu,büyük suçlar bunlar hapse de girebilir mazallah 
(1,235 puan) tarafından
Borcu yok ama para istiyo surekli o pislik ilk zamanlar esim borc istiyo diyodu gonderiyodu bu msjlari okuyunca ve o nufus kayf ornegini gorunce şok  oldum esimle konusurum fakat soylemez asla bni korkutmamak icin
(5,406 puan) tarafından
Bence bilmediğin birsey var, eşin kullanıyorsa onun için para gönderiyor olabilir
(1,235 puan) tarafından
Esimin gecmisi cok pislik ben evlendikten snra ogrendm ama evliligim boyunca aman aman biseyini gormedim ise gider gelir her dedigime tmm der saygida sevgide gosterir kullansa bilirdim herhalde
(5,406 puan) tarafından
Evet canm onu anladım zaten alakası olmayan adama kimse böyle msj göndermez, peşini birakmazlar dikkat et sana çok iş düşüyor madem bu kadar emek verdin sahip çık, eşin numarasını degistirsjn kimse ile muhatap olup para gondermesin.ne güzel işten eve evden işe gidiyormuş aklını karistiracaklar
0 oy
tarafından
Çokta mantıklı değil yani normal viraeyler yok gibi duruyor anlarında şüphelendiğiniz gibi herkesin yapısı farklı ben daha çok canımın canını yakanın canına kastım olur eşimle konuşurum çok net söyle sonrada bana karışma sende karışma diye en ufak bi onayını alana kadar uğraşırım sonrası karşı taraf haline yansın pisliklik neymiş öyle gidip polisle falan çözülmez eşinde ses cikartamiyorki para göndermiş düzgün yollarla olmaz o iş aileye bulasmakla tehtit var herşey yapılabilir karşılık olarak bana göre 
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Esine mesaj gonderen kisinin numarasini alip sikayet et bence 
(1,235 puan) tarafından
Ne icin sikayet edim ki elimde kanit yok bsy yok
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Eşinin geçmişte kullanma satma gibi bir durumu olduysa onunla tehdit ediyor olabilir eşinle konuş korktuğunu da söyle bence 
(1,235 puan) tarafından
Bnde oyle dusunuyom kullmdigini biliyom ama sattigini dusunmuyom
0 oy
(6,255 puan) tarafından
Keşke eşin mesajları silmeseydi yarın oburgun başına birşey gelince kanıt gosterirdiniz
(1,235 puan) tarafından
Bn okumayim diye silmistir
0 oy
(1,763 puan) tarafından
O kayıtta sonradan ölen biri var mı yakinlarda
(1,235 puan) tarafından
Hsyir

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 931 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozgemira (3 puan) tarafından soruldu
0 oy