0 oy
928 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Selam arkadaslar Ben 21 haftalik hamileyim 2 cocugum var 3.hamileyim

Ilk 3ay sirf bulanti ile gecti

Simdi de bel sirt agrilari yani kisacasi hep bi skintiyla geciyor hergunum kolay degil

Bide 2 cocuk olunca ev isi yemek iyice yoruyor beni 

Gelelim konuya

Esimle arama ciddi bi mesafe sogukluk girdi hamile kaldigimdan beri birliktelik yasamadik. 

Ama benim elimde olan birsey degil bu 3 . Gebeligim daha da bi zor sanki digerlerine gore...yinede her isimi yemegimi dort dortluk yapan bi anneyim 

Esim anlamiyor beni biraz destek ciksa belki biraz yardim etse evde bi isin ucundan tutsa ama anca sikayet ediyor.. Ben kadinlik gorevimi yerine getirmiyormusum ve onun beni aldatmasina itekliyormusum onu baska kadina yitiyormusum boyle giderse aldatirmis. . Bugun beni cok sinirlendirdi kavga ettim artik ayrilmayi bile dusunuyorum onun bu egoistligi yuzunden.. hic bi konuda destek degil bana anca kendi derdinde

Siz napardiniz?

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Erkeklerin bahanesi 
-Reklam-
+5 oy
(427 puan) tarafından
Bahaneye bak.Bence aldatiyordur ortaya çıkınca simdiden yerini hazirliyor.Bak işte bundan dolayi yaptim,sana demistim demek için.
+4 oy
(12,814 puan) tarafından
Bu kadar bencil adama üç çocuk yap o çocukları tek başına büyüt bir de üzerine sen suçlu çık iyiymiş 
+2 oy
(2,340 puan) tarafından
Ağzına s*çardım
(2,649 puan) tarafından
Bu tam olarak  benim ic sesim☺️
Bende hamileyim ve beni hamileyim diye aldatirsa net sı*arım ☺️
+2 oy
(6,825 puan) tarafından
Evlenmeden önce nasıl durmuş 
(1,577 puan) tarafından
Aradığım yorum. Tüm artılar sana
(627 puan) tarafından
Adami haklı buldugumdan degil ama bekarlıkla bu durum aynı değil çünkü bekarken birseylerin zevkine varmadigi icin aramiyor ama evlenipte belli bir süre düzenli ilişkiye girince dayanması daha zor oluyor
(1,577 puan) tarafından
Evet öyledir tabi ama insan anatomisi alışmaya elverişli. Yani şöyle ki ilişki yaşamazsan bir süre sonra da ilişkiden soğuyor insan
(6,825 puan) tarafından
Abartmayın lütfen f ile a adlı kullanici bayan kimse buna dayanması zor demesin ölüm yok ya ucunda.. çocuğu da kendi kendine yapmadı kadın bı zahmet az dursun aldatmak yerine yerli yerinde..
(627 puan) tarafından
Goktugum ben aldatsin yada aldatirsa hakli demiyorum ki ama burda kocasi isteksiz olan bazi kadinlar var ne yazıyoruz kocalik görevide var kadını tatmin etmek zorunda filan diye söylüyoruz buda ayni durum bir hafta degil bir ay değil 4 ay olmuş adamada yazik günah evliligin bazi gereklilikleri var
+2 oy
(228 puan) tarafından
Beyninde başlamış aldatmaya ..aha kapı aha sapı derdim..
+1 oy
tarafından
S. Git gavat derim sözüm meclisten dışarı 
+1 oy
(1,283 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm okuduklarıma. Aldatmanın bahanesi olabilir mi hiç. İnsan sevdiği kadın için,evladı için bir sene ilişki yaşamasa sanki nolacak ölecek mi. Ben hamileyken hiç riskim olmamasına rağmen ilk üç ay hiç yaşamadık kendi isteğimizle. Bazı anlar tolere edilebilir. Allah eşinize merhamet versin tez günde.
+1 oy
(2,818 puan) tarafından
O zaman şeyine sahip çıkıp cocik yapmasaymis sere.fisz
0 oy
tarafından
Defol git derdim öyle diyen birine ne cevap verilir ki
0 oy
(7,428 puan) tarafından
Alsin bi tarafini bi tarafina bilmm monte mi eder napar gerizekali ya
0 oy
(27 puan) tarafından
esiniz narsist mi zor  o insanlar tam imtihan bende aynsini yasiyorum sabir ve dua et canim bol bol  kalpler Allahin elinde
0 oy
(673 puan) tarafından
Çok şey geçiyor da içimden neyse 

Tövbe ya bu nasıl adamlık pardon gavatlık.... 
0 oy
(54 puan) tarafından
Sen onun evladını taşıyorsun diğerlerne annelik yapıyorsun sağlam bir tavır koymalısınız hiç ağza alınmayacak şeyler bunlar ve çok onur kırıcı 
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Bunlar nasıl laflar ya. Sen hasta da olabılırsın. Uzun süre birliktelik de olmayabılır. Nası cesatet edebiliyor bu laflara. Iğrenç. 
0 oy
(426 puan) tarafından
Ya bir insan hamile kadına öyle der mi hiç lahavle. Kendini boşa harcama bacım kocandan adam olmaz 
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Destek olmadığını üçüncü çocukta mi fark ettiniz. Bence çoktan aldatmis gibi geldi
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Yazdım yazdım sildim küfretmeden kocanla ilgili yorum yapamayacağım 
0 oy
(160 puan) tarafından
Kuzum bir insanı aldatmaya ya da terk etmeye tetikleyemezsin. Kişi içinde varsa yapar. Ama bunu söyleyen insan da yapar ya da yapıyordur. Ben senin yerinde olsam demeyeceğim çünkü herkesin şartları bir olmuyor maalesef. Sadece şunu söyleyebilirim terk edilmesi gereken bir ev, bir psikoloji. Umarım iyi olursun. Çocukların için, kendin için. 
0 oy
(33 puan) tarafından
Allah kocana akıl fikir versin sana sabır versin.hamile karısına kullandigi laflar hele dangalak adam.kusura bakma böyle dedim diye kendimi senin yerine koydum bian.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 740 göst.
0 oy
10 cevap 1,078 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,878 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Caresizim (1 puan) tarafından soruldu