0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Doğum yaoali 2 yıl oldu iki yıldır saç dokulmem bitmedi ya artık avuç avuç geliyor. Yemin ederim az önce duşta iki avuç dolusu döküldü. Çok sıkıldım bu durumdan bunun çaresi ne yoksa gerçekten artık kazitacagim saçlarımı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benimde senin gibi saç dökülmem vardı hom bitkiselden şampuan aldım hem gurleşti hemde dökülmem vitti
(1,089 puan) tarafından
Hangi şampuan canım
tarafından
Sarmısak özlü ginsenk şampuan istersen arkadaşım var Instagram hesabından ulaşabilirsin o yardımcı oluyor
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Ablamda aynı durumdaydı trendyoldan şampuan aldık geçen hafta gerçekten gözle görülür azalma var bide karanfil suyu uyguluyor 
(1,089 puan) tarafından
Karanfil suyunu nasıl yapıyor
(224 puan) tarafından
Hangi sampuam
0 oy
(1,904 puan) tarafından
Ne kullandıysam olmadı. 3 kere kestirdim. Çok şükür daha azaldı dökülme. Ama doğumdan sonra 1 yıl avuç avuç döküldü. 
0 oy
(995 puan) tarafından
Benimde çok dökülüyor du cildiye bölümüne gittim medikal şampuan verdi devlet karşılıyor çok faydası oldu tekrar saçlarım çıkmaya başladı 
0 oy
(480 puan) tarafından
Doğum yapalı altı ay oldu aynı şikayetten ben saçlarımı üçe vurdum erkek gibi geziyorum evde şimdi bilmiyorum fark etti mi ama kesmeden önce banyoda saçımı bı kurutuyordum kum gibi her yer banyo yarım saatse yıkamayla iki saat oluyordu gerçekten bı de duşa girmeden önce girince ve kurulanmadan önce saçlarımı tararim çıkanları alırım ona rağmen böyleydi en son dediğim gibi kestim saçımı ve rahatlık varmış dedim ya 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 376 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 387 göst.