0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Sizde yasiyr musunz ya genel olarak zaten inatci bi yapısı var kızimn ilkokula gidiyor daha sabahları inat ediyor hazırlanmaya gitmeye vs çogu kez tartısiyoruz sürekli okula bırakırken yüzü asık gergin gergin gidiyor  bir bizde mi böyle acaba sizinkilerde de oluyor mu

3 Cevaplar

0 oy
(7,922 puan) tarafından
Valla canım her çocuk aynımı bilmiyorum ama benim 10 yaşına giricek kardeşim var ilkokuldan beri okulu sevmeyen bir çocuktu hala devam ediyor her sabah aynı şeyi yapıyor gitmicem.istemiyorum diyo her sabah ayni şey annemde yıldı artık hasta olcak kadın ne yapcaz bilmiyorum piskologa götür dedim bende
(1,075 puan) tarafından
Yok canm o kadar degil yine arada istekli ama üsengecliginden mi artk niye bilmiyrm bizimkini ama sizinkinde ya okul sevmiyor ya ortamı vs onun bi arastirilması gerekir
-Reklam-
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Aynen benim anasinifina giden oğlumda öyle yavaş yavaş yapıyor herseyi oğlum yüzünü yıka oğlum kahvaltını yap oğlum üstünü giy bu kadar yavaşlık olamaz söyleye söyleye ben tükeniyorum artık bide inat ediyor Allah'm bizde öyleyiz ama okula mutlu gidiyor allahtan ☺
0 oy
tarafından
7. Sınıfa giden oğlumla her sabah çatışıyoruz ama kızım ve ortanca oğlumla problem yok 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 174 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 921 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 198 göst.
0 oy
27 cevap 796 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...