+1 oy
919 göst.
Diğer kategorisinde (446 puan) tarafından
Okula gittim öğretmenle görüştüm öğretmene analatim okulda başka müdür yine var onun yanında herşeyi anlatım bana o kadını çağırın dedim kadın geldi nasıl iyimisin egonu tatmin etin mi için rahatladı mi iyi gösteriş yaptın mi dedim siz yanlış anladınız dedi ben uyarmak istedim dedi uyarmak isteyen sesiz sedasız yukarı çıkar uyarır sen şov yaptın egonu tatmin ettin dedim ben yukarı çıkmaya çekindim komşun dedi bekle ariyim ben ondan bekledim dedi bide bana aşağıya in peynirin geldi dedi komşum bende peynir almadım ki dedim bilmiyorum in bak dedi.  Ben hiçbir zaman hiçbir çocuğa bedua etmem ama içimi çok yaktın miletin içinde oğlumu ifşa ettin dilerim seninde çocuğun benimki gibi olur belki ozaman anlarsın beni dedim öyle deme benim yeğenlerim de engeli ben seni anlıyorum sadece o an şok oldum seni uyarmak istedim dedi özür dilerim dedi komşun adında özür dilerim ben herzaman burdayım çocukla okula ilgili bir sorun olsa beni bul hakini helal et dedi. Öyle  müdürün önünde  bir sus pus oldu  sabahki kadınla bu aynı kişi değildi resmen   birde balkonum konple demir korumalık var oturduğum odayla balkon iç içe odanın camından balkon konple gözüküyor oğlum balkonda aşağıda ki çocukları kadınları izliyor eline iyecek verip balkona da çıkartmıyor um büyük ihtimalle balkonda bulup aşağı atmıştır 

16 Cevaplar

+7 oy
(1,766 puan) tarafından
Hesap sordun tamam da. Neden en beddua ediyorsun ki ALLAH A havale et gitsin buradaki yorumlara bakıpta yapman hiç hoş değil. Ben kadını asla savunmuyorum ama gerçekten öyle yapman beddua etmen hoş olmamış. Senin için yanmış. Biliyorum zaten RABBİM ahını bırakmaz
(446 puan) tarafından
Elimde değil kimse hiç kimse bizim nasıl bir piskoljiye sahip olduğumuzu tahmin bile edemiyor toplum içinde dışlaniyor evlatlarımız bazı insanlar tarafından evet çok iyi insanlar var ama bizi anlamayip bu kadın anne içi yanmış demeden ukala ukala o konuşanlar da var inan artık gücüm kalmadı  bu insanları görmeye duymaya  aldığımız iki üç kuruş maaşı bile maaşın var yaa gelir olarak gören insanlar var evlat benim en büyük yaram en  büyük zaffim ben sinandim sinaniyirum düşmanım bile imtihan olmasın evlatla  ama inan artık öyle bir noktaya geldim ki anlmayan yadirgiyan hor gören yaşasın kafasındaydim artık
tarafından
Canım benim neyi var benimki kulaklık takıyor seni çok iyi anlıyorum
(446 puan) tarafından
Zihinsel
tarafından
Anladım canım m düzelir inşallah
İnsan çok alıngan oluyor rabbim yardımcın olsun
Biri  bişey dediği zaman çok üzülüyorsun çok yi anliyorum bende hamileyim çok hassasim
-Reklam-
+1 oy
(7,444 puan) tarafından
Ohhhh içimin yağları eridi okurken yanına bırakmamışsın iyi yapmışsın 
(446 puan) tarafından
Dayanamadım  inan benim piskoljisim pek yerinde değil hamilelik hormanlar felan  baya duygusalim
(7,444 puan) tarafından
Hamile olmanla ilgisi yok ki çok hassas bir konu bu ne hadsizlik yani iyi yapmışsın ağzına sağlık
0 oy
tarafından
Seni çok ii anlıyorum insan canı yanınca ediyor benimde özel cocuum var Allah soracak bunu çok iyi biliyorum iyi yaptın herkes haddini bilmeli 
0 oy
(595 puan) tarafından
İyi yapmussn cnm senin canın sikilacagina onun sikilsn boş ver  
0 oy
(177 puan) tarafından
Tamam da çocuk balkondan aşağıya kaya atmamış yani bir üzümle kaza yapacaksa arabaya binmesin zaten. Bu insanların kendini bi b.k sanması öldürecek beni kuş kadar aklıyla fikir verdim ayaklarına yatıyo bide sen de çok iyi etmişsin onu ifşakayarak
(446 puan) tarafından
Kız bana diyor beni sürücülüğume laf etme etirmem dedim zaten siz edeceğiniz çocuğa değil sürücülüğunuze önem veriyor sunuz
(177 puan) tarafından
******* işte
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Sabah ki postun da kadın dan özür dilemedigin kalmıştı sanırım burdakilerin gazına geldin keşke olay ilk olduğunda o kadının agzinin payını verseydin bide eğitimci Allahim uzak tutsun öyleleri çocuklarımızdan 
(446 puan) tarafından
Kız ben şok oldum ne diyecemi şaştım ben direk uzaklaştım sabah  sakinleşip okula gittim
(1,627 puan) tarafından
Sen de haklısın sen kafasına taş atmışlar gibi davranmış kadın
0 oy
(765 puan) tarafından
Komşunu iyi tanıyor musun kadını doldurmuş olmasın. Sonuçta yalan söyleyerek seni aşağıya çağırmış. Kadını sakinleştirip göndereceğine 
(446 puan) tarafından
Yok kız benim okadar iyi muhabetim yok evden çıkarken eve girerken görüyorum benim karşı binamda oturuyor niye öyle yaptı inan şaşıyorum gelinimiz onla çok samimi gelinimiz birşey dedi demi bana doldu diyicem ama  bilemiyorum ki  gelinimizle çok samimiler
0 oy
(58 puan) tarafından
Ayy çok iyi yapmışsın senin yerine ben rahatladım terbiyesiz kadın kim kadının yerinde olsaydi özel bir çocuk olduğunu öğrendikten sonra özür diler giderdi hadsiz ya iyi olmuş ohhhh
0 oy
tarafından
O değilde komşun harbiden gök tehlikeli
(446 puan) tarafından
Kız yemin ederim ki bir zararım yok kimseye evden dışarı çıkmam sokakta herkes oturur ben hep içerde oturum öyle muhabbetimiz de yok  neden böyle yaptı bana halen şoktayım bide benim annem yaşında kadın
tarafından
Canım biz ona kısaca fitne insan diyoruz senin aşağıya gelmeni resmen kavgaya çağırmış seni yerinde olsam ona da bir ağız giderim de neyse hamilesin bosver suratına bile bakma
0 oy
tarafından
Benim çocuğumda dengesiz insanlar dilsiz diyolar ama beddua etmiyorum Allah'a havale ediyorum herzaman rabbim en doğru dersi verir onlara
(446 puan) tarafından
Benim en hasas noktam çocuklar  ben evladımla sinandim halen sinaniyorum ben hamileyim belki yine özel çocuğum olur bilmiyorum Rabb'im kimseyi evladiyla sinamasin düşmanımı bile ama ben 9 yıl içinde neler yaşadım neler gördüm bir Allah bilir hele çocuğum okul yaşına gelince  ne laflar duydum güvenlikten öğrenmeden  güvenliği bile mili eğitime şikayet etmisligim var  öyle bir duruma geldim ki artık beni çocuğumu hor gören aldığım üç beş kuruşu bile gelir olarak gören insanlar gördüm ben oğlumun her maaşını çekerken ne kadar zoruma gidiyor Allah bilir artık herkes yastığını yaşasın kafasındaydim
tarafından
Canım çocuğunun neyi var bizim dil gelisim geriligi var bizde özel egitimw gidiyoruz
(446 puan) tarafından
Bizdede konuşma sorunu var cümle kuramıyor hafif düzeyde zihinsel
0 oy
(3,607 puan) tarafından
O komşun öğretmeni doldurmuş. Demiştir yukarıda özel çocuklar var onlar attılar zaten hep atıyorlar. Nereden bilsin öğretmen üzümün senin çocuğundan geldiğini resmen şikayet etmiş. Belki senin çocuğun bile atmadı. Sen bana kızdın ama orada öğretmeni birileri doldurmuş. Şimdi çözüldü hikayenin eksik yanı. Sen o komşuna dikkat et.
(446 puan) tarafından
Bende komşumu polise şikayet ettim hem biber yapıyor hemde hergun çekiyor 7:24  cart curt başımız şişiyor komsuyuz ayıptır diyip kapiyi pencereyi kapatıyor duk bu olaydan sonra şikayet ettim polis geldi kapati makinayi  yarım saat sonra geri açtı
0 oy
tarafından
Helal olsun kız sana vallaha benden küçük ve ya büyük olduğunu bilemiyorum ama tam eli öpülecek bir annesin gerçekten ❤️ ama beddua etmen pek hoş olmamış sadece kalbînın kötülüğünde ettiğini düşünmüyorum insan sinirle ağzından çıkıyor elbet ama yanlış 
(446 puan) tarafından
Kız inan ki evlatla sinanmak ne kadar acı çok iyi biliyorum evlat benim en hasas noktam bak hamileyim belki yine özel çocuğum olur bilmiyorum ne olacağını ama inan öyle bir duruma geldim ki beni hor gören kinayan yaşadığını yaşasın diyorum artık öyle şeylerle karşılaşıyor um ki ben evladımi topluma kazandıramiyorum aksine evladımı toplumdan uzaklaştırmak zorunda kalıyorum çocuğum kendini kötü hisediyor ben onu öyle gördükçe kahroluyorum bu zamandan uzaklaşmak iyi geliyor
tarafından
Seni inan çok iyi anlıyorum başımda olduğu için değil ama empati yapabiliyorum görüyorum da etrafta sen se çok haklısın ama sen topluma inat çocuğunu topluma çıkar onlar biz gibi normal diye bahsettiğimiz insanlardan daha zeki daha duygusal daha becerıklıler ben buna inanıyorum Allah evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin
(446 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim kalbin gibi güzel yorumlarin için
0 oy
(119,150 puan) tarafından
simdi sabahki postunu okudum yazdim nasi 1 tek uzum tanesi aractan iceri girmis tm o haksiz sende hakliyken beddua ederek haksiz duruma dustun
0 oy
(1,982 puan) tarafından
kendini savunman cok guzel ama bedduada hata etmssn ettigin beddua kadina olmazki olurda cocuk olursa cocuga olur yani 
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Çok üzüldüm gerçekten. Engelli çocuğunuz üzüm attı da ne demek. Engelli olmayan çocuklarda atıyo kii. Engelini niye vurgularsın yani. 

Ben de hamileyken bebeğimde rahatsızlık olabileceği ihtimali söylemişlerdi o anlarda öyle düşündüm ki çocuğum neler yaşar ben neler yaşarım. Ben o süreçte anladım özel çocuklara sahip olan anne babaları. Anladım demeyeyimde en azından çeyreğini bilebiliyorumdur diyeyim. Artık ekstra hassasım böyle konularda. Allah hidayete erdirsin hepimizi... İnşallah bir daha böyle bişey asla yaşamazsınız.
(446 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(404 puan) tarafından
Bana öğretmen kötü niyetli gelmedi senin çok hassas olduğun bir konuda o o kadar hassas değil çeken biliyor malesef canım,insanlar sadece kendi çektiğini anlayabiliyor hepimiz öyleyiz geçmiş olsun Allah iyilik versin huzur versin hepimize

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 232 göst.
0 oy
4 cevap 317 göst.
0 oy
4 cevap 388 göst.
0 oy
3 cevap 283 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu

378,350 soru

11,324,653 cevap