0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar bebegim 8aylik bayadir sağ göğsümü emmiyor veriyorum 1-2 cekip anliyo o meme olduğunu kendini geri geri atiyo ama sol memeyi verince çok güzel emiyo. Surekli sol göğsü vermekten biri kucuk biri büyük kaldı göğüslerimin. Gece uykulu anca emiyo sağı gündüz mumkun degil şöyle dolu dolu emmiyo asla. Sol memeyi veriyomus gibi yapip o pozisyonda sağı verdim yine ayni yapti. Başka ne yapmam lazım bilmiyorum memeyi birakinca goguslerim duzelirmi acaba dedigim gibi biri küçük biri büyük oldu sütten dolayı 

5 Cevaplar

0 oy
(3,479 puan) tarafından
Süt az olabilir 
(20 puan) tarafından
Çekse geliyo aslında ama yok emmiyo emmedigi içinde göğüste süt birikmiyo solu emiyo göğsüm şişiyo sütten
(3,479 puan) tarafından
Benim oğlan da öyle yapiyo ilk çektiğinde süt gelmiyo sinirlenip birakiyo o bıraktıktan sonra süt geliyo ama almıyo agzina
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Benim oğlum da sol göğsü tutmuyordu ama ayı sizinkinden daha küçüktü. Ebeye söylemiştim bebeği dik tutarak emzirtti öyle emdi bir de ben o tarafı emerken ağzının üstünden süt damlatmıştım biraz. Sonra sıkıntı olmadı normal bir şekilde emiyor. 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benimde kizim sağ gosten emmiyordu sağol baktgimda sol gögüşüm de fışkırarak süt geliyordu sol gigusmden çok yavaş geliyordu bence akış hızı yavaş olabilir 
0 oy
tarafından
Aynı durumu yaşıyoruz ama benim ki sol memeyi tutmuyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Süt gelmiyordur canım sana göre vardır bide yönünü değiştirme internetten bak o şekilde emzir yön değiştirincede emmiyor bebekler 
(20 puan) tarafından
Onuda denedim sanki solu veriyomus gibi yatirip sağ göğsümü verdim ama yok yine anliyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 264 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu