0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Ödemeniz hazır diyor fakat ptt üzerinden ödenen kurum ödemelerine giremiyorum sıraya alıyor sonrada hata veriyor tamda ihtiyacım var bayram şekeriydi alışverişiydi yarın pazarım var pazar alışverişiydi derken ilaç gibi gelecek bana ama yok hesabıma geçmedi geçiremiyorum TC kimlik numarasının son rakamaına göre doye bişey söyleniyor bnm sonu 2 çoktan yatması gerekirdi ama yok yok yok

9 Cevaplar

0 oy
(5,600 puan) tarafından
Bende de aynı durum dün ptt ödeme de hiç bir şey görünmüyor 
(1,465 puan) tarafından
Bnde ona şaşırdım bide 2 yıla çıkacakmış bu yardımın ödemesi öyle diyorlar doğru mu
(5,600 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama zam gelseydi keşke
(1,465 puan) tarafından
Zam gelirse temuuza kadar verirler ama uzatsakar daha iyi daha fazla almış oluyoruz
(5,600 puan) tarafından
Her ikisi olmuyor mu ki :-):-)
(1,465 puan) tarafından
Bilmiyorum ki dün bi arkadaşımız bir partiye ïyeymiş orda kadınlar üyeler söyledi 2 yıla uzatılacakmış dedi bnde ondan duydum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tc nin son rakamına göre yatacak 0 olanlar bugün diğerleri yarın cuma yatacak 
(1,465 puan) tarafından
Benim 2 cnm komşumuz dün aldı pttden onun hesap kartı yoktu
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ptt ye git direk belki verirler 
(1,465 puan) tarafından
Kartım varya ondan elden vereceklerini sanmıyorum
(492 puan) tarafından
Verirler benimde kartım var gittim bugün sabah aldim t.c numarasının sonu falan yalan herkes alıyor sabah git alırsın ben aldım
(1,465 puan) tarafından
Tmm cnm çok sağol kızı okula bıraktıktan sonra oğlunla birkikte gidip alayım
0 oy
(998 puan) tarafından
Bizde bugün aldık yatmıştı 
(413 puan) tarafından
Zamlanmismi sorması ayıp nekadar alsın
(1,465 puan) tarafından
Yok aynı cnm ama uzatılcakmış
(998 puan) tarafından
Zam yok maalesef aynı
0 oy
tarafından
Yattı diyor ödeme alamadık daha acilde lazım bana kafayı yicem birde aile destek programı bir yıl daha uzatıldı diye bir şey duydum bilgisi olan var mı 
(1,465 puan) tarafından
Yukarıda aynısını yazdım cnm bi arkadaşa öyleymiş öyle duydum bi partiye üye olan yakınımızdan cnm rabbim yardımcınız olsun tam lazım olan zamanda yatmıyor zaten
(49 puan) tarafından
Kızlar bazen bankamatikte para kalabiliyor ertesi gün sabahtan gidin deneyin
(1,465 puan) tarafından
Hesapta da görünmüyordu ki hesapta görünmeyen bankamatikten çekile bikiniyormu yinede sahura kalktım bişeyker hazırlarken baktım yatmış ama olaki önünüzdeki ayda böyle olursa söylediğiniz şekilde hesapta görünmese bile yinede çekebikir miyiz
tarafından
Ayn öyle canım
0 oy
(85 puan) tarafından
Cnm elden alabilirsin benimde oyle oldu zaten artik kartlara yatmiyo  elden de 3 gun sonra falan veriyolar
(100 puan) tarafından
Nie karta yatmiiioki benimde ödeme hazır dio ama kartta yok
(100 puan) tarafından
Her ay karttan cekiodum
(85 puan) tarafından
Bilmiyorum bende her ay karttan cekiyordum ama bu iki aydir kartlara yatmiyo yatsaa bile 4 gunde karta geciyormus
(1,465 puan) tarafından
Bn az önce baktım e devlete karta aktar diyecektim baktım tutar yok hesabıma baktım yatmış
0 oy
(4,067 puan) tarafından
1 ay oldu benmde yatmdı 2. Çock içn 400 ödenyo galba ondan bahsediyorum nden yatmdı bilmiyorum 
(1,465 puan) tarafından
Yok bizim bahsettiğimiz her ay yatan cnm aile destek yardımı
0 oy
(365 puan) tarafından
 kartın olsa da PTT ye gidip içerden alabilirsin veriyorlar bi kaç tanıdığım öyle aldı 
(140 puan) tarafından
Ben ocakta başvurmuştur e devlet üzerinde hala süreç devam ediyor
(1,465 puan) tarafından
Bn geçen ay değil önceki ay öyke yapmak istedim vermediler kartım kayıptı diye az önce baktım kartıma geçmiş cnm sağol
0 oy
(645 puan) tarafından
Pttye git canım benim de öyle görünüyor hesaba atamadm giseden gittim cektim
(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm baktım az önce e devlete para görünmüyordu hesabıma baktım yatmış 2 ay önce kartım kayıptı gidip ptt den içerden çekmek istedim vermediler o zaman bir daha ki sefere yine böyle geç gelirse öyle şansımı denerim
(645 puan) tarafından
Ne demek canım rica ederim  :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sarya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy