0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
E devlete girip fark ettim bugünün tarihiyle başvuru görünüyor sadece aile yardımı görünüyor bu demek oluyor ki bişeyler çıkacak ki kendi kendine daha doğrusu sosyal yapmışsa çıkar boşuna değildir bu aizinde görünüyor mu böyle bişey

4 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Bak cnm böyle yazıyor işte
(1,465 puan) tarafından
Al bnden de aynı bnmde çok ihtiyacım var üzerimde 400 kaldı ay sonunu nasıl getircem diye düşünüyordum bnde kara kara inşallah çıkar
tarafından
Sende 400 varmış yine bende 30 TL var canım
(1,465 puan) tarafından
Ama daha ayın 2 3 üne kadar o parayla idare etcem birinin bezi diğerinin okuluna bazen beslenmesine fırından bişeyler alıp koyuyorum daha bir aya yakın var bugün pazardan bir koli yumurta patates aldım çıktım sadece yok diye idare edeyim diye
(6,217 puan) tarafından
Kul sıkışmayinca Hızır yetismezmis kizlar ❤️
(1,465 puan) tarafından
Öyle tabi bn bu kelimeye çok inanırım çokta önüme çıktı rabbim ne zaman çıkmaza girdiysem sıkıştıysam bir şekilde çıkarmıştır feraha bildiğimiz halde düşünüyoruz yinede kara kara
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bilen kimse yok mu kızlar belki sizinde bilginiz yok sizede çıkmışsır yada başvuru gözükür bi bakın e devletinize
(6,217 puan) tarafından
Ekran SS alsana bakım neymis
(1,465 puan) tarafından
Dur atıyorum hemen cnm bir dakika
(1,465 puan) tarafından
Başa sabitledim bakabilirsin cnm
0 oy
(272 puan) tarafından
Evet canım bugün ziraat hesabıma yatirmişlar diğer aile yardımı diye geçiyor bizde şok olduk valla 1000 yatmış çok iyi geldi Allah razı olsun varlla ayın dört başvuru tarihi geçiyor bugünde yatmış 
(1,465 puan) tarafından
4 başvuru tarihi mi bnde bir tane tek var eskileriyle mi kastettin cnm eskileri zaten görünür eger oysa yoksa 4 yeni başvuru mu
(272 puan) tarafından
Mayısın dördünde başvuru yapılmış bugünde hesabım yattı bi baktım yeni tarih var teslim edilebilir yazıyor girdim baktım miktar 1000 tl öğleden sonrada hesaba yattı şok oldum büyük ihtimal oradakiler yaptı sosyal yatdimdakiler
(1,465 puan) tarafından
Olabilir cnm bn rasgele bir girip bakayım dedim bi baktım yeni başvuru görünüyor çıksa süper olur zaten paramda az kalmıştı kara kara düşünüyordum ay sonunu nasıl getircem diye
0 oy
(481 puan) tarafından
Bende de reddedildi yazıyor demekki gelire göre veriliyor ben de basvurmadim 
(481 puan) tarafından
Aynı destekten mi
(1,465 puan) tarafından
Aile yardımı yazıyor ev devlette yardımların arasında
(481 puan) tarafından
Anladım canım iyi işte Allah bı yerden rızık veriyor harca bebeğine kendine ihtiyaçlarına ♥️❤️
(1,465 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun çıksında inşallah o zaman ihtiyaç ne varsa alırım
(481 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
0 oy
1 cevap 298 göst.