0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından

Kızım haftaya 8 aylık olacak. Bez bulamıyorum resmen. Kilosunu bilmiyorum en son 6 aylıktan 9 buçuk kiloydu sanırım. Kullanıidığım bezleri yazayım bunlar dışında olsun lütfen.

İlk doğdupunda bebeland kullandık. Sonra 4 numaradan sonra çok sıktı. Jenny willy 5 numara hiç olmadı. Molfix 5 aldım olmadı. Tabi bunları 5-6. Aylarda denedim. Soffia pure touch kullandım 6 numara şu zamana kadar idare ettim onun 7 numarası yok. Geçen gün baby turco ve sleppy natural 7 numara aldım. Onlar da pişik yaptı çocuğu hep. Ve şöyle boyları çok büyük enleri küçük. O yüzden yanlardan sızma yapıyor. Bez aşağıya sarkıyor e o zamanda çocuk ilk çişinden bile rahatsız oluyor. Cırt cırtları birleştirmeye çalışmıyorum bu arada. Fotoğraf bırakıcam baby turco böyle duruyor. Uygun fiyatlı bez yok bilen varsa yazsın nolur ya 

image

14 Cevaplar

0 oy
(6,333 puan) tarafından
Baby turco kalıbı acayip küçük.

Bebem natural kullanıyorum gayet güzel memnunum emiciligide kalibida iyi
(119,456 puan) tarafından
tm sagol ❤️❤️
(6,333 puan) tarafından
Bende soğuk islatiyorum sevdos
buz gibi sut vardo onla yaptim kizlar
(6,333 puan) tarafından
Sevdos buz gibi süt niye sjsj
aay normal buzdolapdaydi kuzey almis dondurucuya saklamis ona icirmiyim diye aradim taradim dondurucuda buldum ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önlem de çok güzel bir aydır kullanıyorum çok memnunum az kaldı zaten görümcem de almış geçen prima göndermiş ama çok büyük almış 6 numara ben kızıma 5 kullanıyorum 
(984 puan) tarafından
Kaç aylık peki
tarafından
2 yaşında benimki
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bez alırken google akakçe yaz tüm bezleri yaz arama kısmına mesala canbebe 6 sıralamayı birim artan yap tüm bezleri böyle arat hangi bez hangi sitede en ucuz bak arasındanda en ucuzu bul snn marketten aldığın o bezlere para vermektense netten misal molfix alman daha manıklı kalite olarak beden olarak hangisi büyük kalıptır bilemiyorum canım umarım diğerleri yardımcı olur
0 oy
(418 puan) tarafından
Evy baby kalıpları acayip rahat ve büyük ben beğendim canım bir dene istersen
(984 puan) tarafından
Nerede satılıyor peki
(418 puan) tarafından
Ben Denizli'de otuyorum burda pektemir diye bir yer var ordan aliyorum canım ama büyük marketlerden de bulabilirsin
0 oy
(4,234 puan) tarafından
Prima kullaniyorum ben  9 bucuk kilo daha yeni 5 e gectik
(4,234 puan) tarafından
Kizima en son 5 alarak bitirmistik bez olayini 29 aylikken biraktik
(9,247 puan) tarafından
Fiş varmı:)
(4,234 puan) tarafından
:)))babam sponsor bezlerimize netten alir o  haberim olmadan alir stoklar:) fis bilmiyorum yani
0 oy
(328 puan) tarafından
Molfix ve sleepy kullandım Molfix daha geniş

Goon büyük diye biliyorum 
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Önlem kullanmıyorum çok memnunum
0 oy
tarafından
Molfix mavi paket kullanıyorum kalıbı gayet iyi 
0 oy
tarafından
BİM’in bezi sleppyden büyük mesela onu alabilirsin çokda güzel emiyor 
0 oy
tarafından
Canbebe kalıbı iyi büyük 
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Baby turko kullanıyorduk küçük gelince pure baby aldım çok güzel kalıbı 
0 oy
(809 puan) tarafından
Her çeşit bez denedim sebebi hangisi indirimde ise onu aldım. Ama goon bebek bezi mükemmel ötesi yok böyle birşey. Hem kalıbı büyük hemde aşka tasirma sızdırma yapmadi. En pahalısindan en ucuz bezi kullandım ama en iyisi cidden goon çıktı. 10.5 kilo 7 aylık oğluma halen daha 4 kullanıyorum. Mesela arkadaşım 13 aylık 9.5 kilo bebeğine sleepy 4 kullanıyoe bana geldiğinde aaa ne kadar da büyük kalıbı dedi. Ben 100 adetini 165 TL'ye almıştım indirimden. Geçen de 180 TL'ye aldım hemde uzun süre gidiyor kalıbı büyük olduğu için. 
(984 puan) tarafından
Nereden alıyorsunuz pekii
(809 puan) tarafından
İnternette hangisinde ucuzsa orada alıyorum e bebek de satılıyor
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Jeniy vellyy al binde satılıyor 6numara canjm
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bacım 3 yaşında çocuğa ben 6 numara bez vuruyorum molfix sen nasıl olduramıyorsun 8 aylık bebeğe ben anlamadım 
(984 puan) tarafından
Valla onu ben de anlamadım dhshshd

İlgili sorular

0 oy
66 cevap 847 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aysekubramutlu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,042 puan) tarafından soruldu

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...