0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar 1 oğlum var bir kızım olmasını istiyorum bugün geçen hafta kız dedi 15 haftalık kız diyipye yanılma olur mu 

10 Cevaplar

0 oy
(2,270 puan) tarafından
Benim ilk kızım 12 haftlikken öğrendim ikincisini 15 haftalikken öğrendim canım.
(2 puan) tarafından
Anladım inşallah bizde de yanılma olmaz bu aralar çok yanılma postu okuyorum
-Reklam-
0 oy
(2 puan) tarafından
Kızlar başında geçen yokmu ??
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben 17 de ogrendim değişmedi sonra 15 de öğrenmiştim değişmez galiba yaa
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Yengeme biz kız dediler bı erkek en son oğlan oldu
0 oy
(360 puan) tarafından
12 haftalık kız dedi 16 haftalık kız dedi daha değişmez benimde bı oğlum var şimdi kızım oluyo 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence kizdir haftası iyi, yanılma payı azdır diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Bana ilk erkek dediler sonra kız dediler ve kızım oldu erkekse yanılma ihtimali daha çok var kordonla pipi karıştırılabilir ama kızda yanılma ihtimali yok bence
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Oluyor canım, ben 13 haftalıkken bana kıza benziyor dedi doktorum, ben pembe şeyler almaya başladım araya bayram girdi tatile gittik geldik 16. Haftada doktorum kontrolde videoya alırken pipisini gördünüz mü dedi ben şok geçirdim istemsiz bir kaç damla gözyaşı döktüm ismini bile kararlaştırmıştık diye ama hayırlısı buymuş. Sağlıklı olsun dedim alıştım bir kaç güne :) neyse ki nevresimini falan değiştirdim. Eşimde kalan bir kaç parça eşya da ileri de kızımız olursa ona kaldı :) en kesini detaylı ultrason. Gerçi 15-16 dan önceki tahminlerde hata olabiliyormuş ama sonrasında çok nadirmiş
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Erkekte kolay yanılma olmazsa kızda oluyor ya slah gönlüne göre versin canım 
0 oy
(305 puan) tarafından

Canim malesef arada yanilma oluyo. görümceme 8. aya kasar kiz dediler son anda erkek dediler. Allah gönlüne göre versin saglicakla kucagina almayi nasip etsin :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 617 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ZeynepGamze01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rhmmm (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.