0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,043 puan) tarafından
29 haftalık hamileyim 5 gündür hastanede yatıyorum 8 gündür de çok büyük açılar çektim çok şükür azaldı crp 65 di 31 e düşmüş tedavim devam ediyor.

Ancak inanılmaz bir gaz sancim var beni öldürüyor. Tam daha iyiyim ağrılarım sancılarım azaldı diyorum bir gaz sancısı giriyor karnıma nefesim kesiliyor doğum yapıyor gibi çığlık çığlığa kalıyorum. Tuvalete de çok zor çıktım 6 gün boyunca hala tam düzelmedi.

Gaz sancısı girdikten sonra da sancısı azalan her yerim tekrar ağrımaya başlıyor saatlerce geçmiyor. 

Ne önerirsiniz ne yapmalıyım bu ağrılara mahvetti beni artık aşırı yoruldum psikolojim çok bozuldu doğuma kadar blyle mi olacak diye. Çünkü kasiklarimdaki sancinin doğumdan önce bir çaresi yok dışımı sıkıp bebeği büyütmeye çalışacağım ama bu gaz sancısı geçmedikçe ne yapacağım bilmiyorum çok kötüyüm.

2 Cevaplar

0 oy
(2,043 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ayrıca şancı girdikçe bebeğim karnimda çılgın gibi hareketler yapıyor o da agrilarimi artırıyor icimde de kaygı oluusyor bebek de mi acı çekiyor da blyle oluyor diye Üzülüyorum. 
-Reklam-
0 oy
(962 puan) tarafından
Gaz sancısı için yeni sezaryen olan arkadaşım ılık su demişti oda çok çekmiş gaz sancısından ılık su içmek gerekiyormuş 
(2,043 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(962 puan) tarafından
Rica ederim inşaallah faydasını görürsün
Çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 203 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy