0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Ben hazır baklava yufkasi ile bülbül yuvası yapacağım YouTubeda çok tarif var belki sizede fikir olur diye yazmak istedim yanına bir çeşit daha yaparım büyük bir ihtimalle ama ne yapsam ona karar vermedim siz düşünüyor musunuz ne yapacaksınız eğer düşünüyorsaniz

19 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından

Ben gazete tatlısı denicem :D

-Reklam-
0 oy
(995 puan) tarafından
Yapacağım 1 tepsi baklava 1 tepsi burma 
(688 puan) tarafından
Kendin mi açacaksın
(995 puan) tarafından
Evet hep kendim açıyorum hazır yufkayla cesaret edemiyorum hamur olur diye
(688 puan) tarafından
Yok kuzum hamur olmuyor denedim onayladım yengemde çok yapardı hazır yufka ile
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ya revani yada ağlayan kek yaparım kimse gelmiyor zaten biz yeriz ;) 
0 oy
tarafından
Komşu teyzem gel baklava açalım dedi de bilmiyorum gitsem mi gitmesem mi kararsızım cano ☺
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Paklava acacagim burma ve havuc dilimi şeklinde;))
0 oy
(829 puan) tarafından
Ben yapmayacağım bayram bı gün kaynnamlarda bir günde annemler de olacağız nasipse dönüşte misafirler için eşim baklava alırım dedi uğraşma boşuna zaten hastasın diye 
0 oy
tarafından
Hiç bir şey yapmam 
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Midye baklava yapicam inş canım 
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Hamileyim valla temizliği zor yapıyorum yapmam tatlı falan bizde gezmeyi düşünüyoruz gelende olmaz galiba
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Midye baklava yapacağım yanınada sarma inşallah 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Evde herkez şeker hastası tatlıya flan gerek yok bizde
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Yapicaktim

Eşim yapma hazır alırım dedi
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Çocukken yediklerimizi devam ederim bana eskileri hatırlatır bisküvili pasta bayramdan bayrama da olsa yaparım çörek yaparım annem bize ne yaptı ne yedirdiyse aynı şekil devam ediyorum 
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Ben fıslıklı soğuk baklava yapıcam eşimle favori tatlımız çokta güzel yaparım bayramda bize gelen giden olmayacağı için baklava yapmıyacam soğuk baklava yeter
0 oy
(1,351 puan) tarafından
İnşallah baklava açmayı düşünüyorum ilk defa yapacağım bakalım nasip ne olacak ❤️☺️ 
tarafından
Youtube de hobbyolog var baklava tarifi birebir ben ilk defa ondan yaptım çük güzel oldu tavsiye ederim ilk yapacaksan
(1,351 puan) tarafından
Evet ilk defa yapacağım canım çok teşekkür ederim fikir için :)
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben yapmıycam canım bayram sabahı kaynanamlara gidiyoruz bayram kahvaltısına ordan da bayramlaşmalar 2. 3. Günü de kendi annemlere gidiyorum evede anca bayram sonu geliyorum kimse yok zaten canım gelen :(
0 oy
tarafından
2 gün kaynanalarda 3.gün Annemlerdeyim bizede gelen olmuyor zaten yapmicam canım 
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Evet ablamla 4 bezeden yapılan baklava yapacaz aşırı kolay ve aşırı güzel oluyor 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Her sene hazır alıyoruz zaten :D hiç bu kadar becerikli olamadım 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 370 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.
0 oy
17 cevap 201 göst.
25 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 389 göst.
20 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...