+1 oy
927 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (113 puan) tarafından
Kızlar konu açmıştım daha önceden hatırlıyorsuniz bugün başka bir doktora gittik Ali acar diye bu konuda ameliyat yapan doktor herneyse direk ulturasyon odasına gittik bebeğin problemi varmiydi dedi evet idrar kesesi kapalı dedim evet normale göre çok büyük bu keseyi bosaltiriz sonra izleriz yarın fakülteye gel dedi tamam dedim bebeğin kalbine baktı kalbi durmuş bebeğin dedi şok oldum o anda ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırdım sonra kalkalım odada konuşalım dedi kalktık başınız sağolsun dedi eşimin benim kan grubumuzu sordu varmı başka çocuk dedi bir tane oğlum var sağlıklı çok şükür dedim gerçekten çok fazla üzüldüm ama rabbim bir şekilde kalbime ferahlık verdi doktorlar aldırın diyordu en azından rabbim aldı canını diyorum ya da ameliyatta acı çekcekti diye düşünüyorum bizim için hayırlısı buymuş sormak istediklerim var pazartesiye gel ilaç verip duşurelim dedi bende direk kürtaj yapsak olmaz mı ben bebek emziriyorum dedim rahime zarar verir dedi ilacı verip hastaneye yatisim mi yapilcak nasıl olacak bilen varsa söyleyebilir mi

22 Cevaplar

0 oy
(2,739 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım demek senin nasip değilmiş Allah aldı Allah verdi canim oyle düşün sen alsaydın günah kaldiracaktin 
-Reklam-
0 oy
(475 puan) tarafından
Çok gecmis olsun canim önceki postunu okumustum çok üzüldüm bebegine kiymak istemedigin için belki de rabbim seni o vebalin altinda birakmak istemedi onu aldi başin sağ olsun evlat acisi çok zor rabbim sabir versin bende kalp durmasindan iki yavrumu kaybettim  ilk bebegim kalbi durdugunda ilac verdiler bir gun boyunca dusmedi ne bir sanci ne bir kanamam olmayinca kurtaja aldilar genel anestezi ile kurtaj oldum hic bir sey gormedim uyandim her sey bitmisti ama onun sonrasinda rahmimde çok ağri oldu sanki yara varmis ve agiriyor gibiydi 

İkinci gebeligiminde kalbi durunca yine ilaç verdiler farkli bir hastanedeydim ama aksam alti gibi yatisim yapildi ilac vermeye basladinlar  ve sancim yavas yavaş basladi gece yarisi saat 1 gibi suyum geldi 2 de düşürdüm meleğimi ama eşi icerde kaldi diye bu sefer canli canli kurtaja aldilar  icerde kalan parçalari temizlemek için beni çok zordu ama erken toparlandim agrim sizim çok olmadi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 415 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zenan. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 94 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Neslisulo (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 504 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,382 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 233 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,956 cevap

35,164 kullanıcı

...