0 oy
319 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlarrr psikolojim yerle bir devamli agliyrm napicami bilmiyrm. Biliyrsunuz 15 aylik kizim var ve 15 gunluk bebegim var. Bebegim kolik 5 dk susmuyr 1 satte beslenmek istyr agliyr durmuyor. Artik biktimmm gece uyku yok gundz uyku yokk  esimde yardimci ama bgn is basi o da gece bebek uyumuyr diyr salobda uyudu sabah is var diye. Ulan bn hc uyumuyrn iki cocukla bn daha cok yoruluyrm beni dusunen yok. Sinirden napicmi bilmiyrm kafayi yicenmnnnm

15 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Adam haklı işe gidecek,sende haklısın uykusuzsun 

Kimsen yokmu gelip biraz yanında kalsın 

Belliki çok bunalmışsın
-Reklam-
0 oy
(2,386 puan) tarafından
Ah cnm ah onların suçu değil hatamız biz
0 oy
(632 puan) tarafından
Oglum kolikti 15 aydan sonra hayatim birazcik normallesebildi su an 4 yasina girecek ama hala cok kotkuyorum 2 cocuktan su an senin yazdiklarini da okuyunca oglumun eski gunleri aklima geldi ama gececek merak etme kolik basta cok zor oluyor da her dert gibi o da birgun bitiyor
0 oy
(13,373 puan) tarafından
Yok mu kimse yanınız da kalacak veya sen git kal 

Çocuklarımın arasında da 25 ay var ilk 6 ay annem ve kvalşdem de kaldım kolay değil 2 bebeye bakmak
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Benim büyük 4 yaşına girecek küçük 25 günlük bu halde bile bazen çıldıracak gibi oluyorum. Seninki çok küçükmüş ☹️ yardım edecek kimsen yok mu?
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım korunmuyormuydun 

Yada isteyerek mi aralarını az tuttun
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Ben bu yüzden kendime güvenmiyorum hem çocuğa yetememe duygusu bakamama korkusu hem sil baştan uykusuzluk herşey  2.cocuk benim için çok çok uzakk....
0 oy
(583 puan) tarafından
Zaten bu eşlerin anlayışizligi beni bitiriyor yine senin ki yardımcı oluyor benim ki hiç olmuyor bı bebem var çok yaramaz hareketli ona rağmen eşime yaranamiyorum çok kırıcı oluyor anneligime laf ediyor. Bende o kadar ağır konuşuyorum adam bana mısın demiyor bende senin gibi hep ağlıyorum bunalıma giriyorum bebeğime kızıyorum eş desteği de çok önemli bırak desteğini beni anlamasına bile razıyım:/
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Benimde aynı 15 ay üstelik bı tane daha var ben nerelere gidimm:)) şaka bı yana düzen oturursaniz zor olmaz 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Allah kolaylık versin, işte bu sebepten 3 kere anne 1 kere baba denir. 

Merak etme bunlar da geçecek, herşeye olumlu tarafından bakmaya çalış, bebeklerin küçük ilgi istiyorlar sana ihtiyacları var küçüğü biraz düzelince daha kolay olacak inşallah
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Tamam da canım sen evdesin adam elin işine uykusuz mu gitsin yapacağı yardımı yapıyormuş zaten araları zaten çok kısa bebeklerinin daha diğeri çok küçük bunalman sıkılman normal koliklik 4.ayında geçiyor diye biliyorum sabret 
(6,440 puan) tarafından
Sütün falan geldi mi ne içiyorsun yiyorsun yazsana bana bide benim hiç mememden sıvı dahi gelmiyor kaynanam sütün gelmeyecek diyo atletimin ıslanması lazımmış
(930 puan) tarafından
Benim 25.haftada göğsümde sıkınca süt geliyordu. Doğumda da geldi ama göğüs ucum çıkmadı kızım tutamıyor silikon göğüs ucu aldık ilk günden beri onunla emiyor arada mama da veriyorum.  Şükür ki süt konusunda sıkıntı yaşamadım. Kaynanan da felaket tellalı galiba emilmeyen memeden nasıl o kadar süt gelsin. Meme uyarıldıkça süt gelip çoğalıyor doğumda gelir canım . Süt için ekstra bişey yemiyorum canım hatta şu ara tek düzenli öğünüm akşam yemeği. Gün içinde meyve tüketiyorum başka bişey istemiyor canım.
(930 puan) tarafından
Ha bide canım sana tavsiye suni sancı verseler bile odaya bi tane pilates topu iste sancı gelince topun üzerinde zıplyabildiğin kadar yükseğe zıpla o an zor gelebilir ama sen mutlaka yap sonra 8 çiz çne arkaya git gel yap hatta instagram da simgedduman ve pilatesbypinar var onun videolarına göz at ben hep yaptım doğum öncesi doğum anında baya faydasını gördüm meryem ana otu al suni sancı verseler bile suya koy biri suya meryem suresini okusun
(6,440 puan) tarafından
Atletin ıslanması lazım kokar eder sen kokmuyorsun  diyo geçen yine diyince nerden biliyorsun diyince sustu kaldı ama üzüldüm kızımıda hep bu dengesiz laflarını kafaya taktığımdan sütüm çekildi emziremedim susmak bilmiyor
(6,440 puan) tarafından
Kız kim yapacak onları allah aşkına devlette doğumum wc ye kalkınca kızıyorlardı nst bağlı duracak diye zorla açım dedim de tost al ye dedi pislik şimdi hiç belirtim yok diyorum ki yarın evi temzileyeyim yani sadece süpür sil pazar kontrole gideyim belki alırlar
0 oy
tarafından
Aynı durumdayım bir bilsen bebeğim olduğunda kızım 19 aylıktı ve kolik bebek kızımla ilgilenememek beni çok psikolojik olaarak yıprattı ama elimden geldiğince ilgilenmeye çalıştım şuan bebeğim 9 aylık ve hala ağlıyor o kadar yıprandım o kadar zor ki o nefes aldırmıyor kızımda ha bire bişeyler kırıp döküyor evimi temizleyemiyorum Allahım nolur misafir gelmesin diye dua ediyorum hergün .
0 oy
(3,154 puan) tarafından
Araları baya az zorlanman normal inşaAllah zamanla geçer alışırsın düzene
0 oy
(6,723 puan) tarafından
İşte beraber büyüsünler kafasıyla düşünerek çocuk yapılıyor evet onlar büyüyorlar ama anneler yaşlanıyor psikoloji alt üst oluyor. Ben kendi ruh ve beden sağlığım için ikinci çocuğu uzun yıllar düşünmüyorum. 
0 oy
(9,972 puan) tarafından
Benimde 33 aylkk bir kızım ve 29 günlük bir kızım daha var. Ben bu halimle zorlanıyorum bebek 1 saat emmek istiyor öteki de ilgi bekliyor yemek bekliyor tuvalet ihtiyacı oyun bilmem ne bebek de sürekli ağlıyor oda ilgi istiyor benimki yine 3 yaşa girecek bir müddet kendini oyalıyor ama 15 ay gercekten küçük o bebeğinde sana daha cok ihtiyacı var Allah yardımcın olsun bir müddet yanına yardıma birini çağıramaz mısın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 227 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 403 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 487 göst.
30 Mart 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 465 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu

385,743 soru

11,533,263 cevap

35,207 kullanıcı

...