0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
sizce 2 aylik yarim gun gotirsem sadece bu yaz icin yanlismi yapmis olurum kardeside var evde ve sıkiliyo buyudukce cokda istekli okula 2 aylik sure yollayip geri alsam piskolojisine etkisi ne olur

4 Cevaplar

0 oy
(14,043 puan) tarafından
Niye alıyorsun ki anlamadım 
(28 puan) tarafından
cok uzun bi sure yollamak istemedigim icin zaten bu soruyo sordum .
(4,374 puan) tarafından
Eger seviosa  maddi gucfe el veriosa gtsin zaten seneye anaokuluna veirrsin muhtemelen 4 yas . Bi sanincasi yokki neden uzun sure yollamak istemediniz? Benim kizim 4 yas anasinifina gitti yari ozel yari devlet 48 aydan sinra kabul ediyordu zaten ozaman ocin ev almistik  kredi oduyoduk ozele vermemistim uc yasinda. Simdi oglum on aylik 3 yasinda. Vercem ozele. Oynasin sosyallessin yasiti arkadasi edinsin. Ablamiz okula gidecek onun da derslerine daha rahat yardimci olurum ufagim okuldayken
(14,043 puan) tarafından
2 ay yollamak bence gereksiz ya gönder yarım gün gitsin gelsin ya da 1 sene daha bekle benim oğlum 3 yaşında mesela Eylül de yarım gün başlayacak
-Reklam-
0 oy
(3,494 puan) tarafından
Genelde  kreşe 4 yaş  çocuk kabul ediyorduk  biz çünkü 3 yaş çocukları hala anneci oluyor ve  çabuk ortama ayak uyduramıyor cnm 2 ay kisa süre  cnm öğrendiği  şeyler yarim kalır  ve tam alışmışken  ortama alınmaz  
(28 puan) tarafından
evet guzel dediniz yollamim ozaman dimi
(28 puan) tarafından
zaten kucuk oldugu icinde uzun sire yollamak istemiyorum amacim o ki vakit gecsin eglensin bakimevi baktigim yer yaz. okulu gibi yollamak istedim yanlis dusundum ozaman
(3,494 puan) tarafından
Yaşı  daha küçük cnm 4 den sonra  gönder  benim öğrencilerim  hep 4 yaş ve üstü
0 oy
(9,046 puan) tarafından
Yazin okula vermek saçma yazın al çık parka bahçeye kışın evde sıkılmasın diye okula verebilirsin 
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Ben 3 yaşında gönderdim 8-2 arası gonderdim 6 ay eve gelince uyuyordu okul ortamını çok sevdi konuşması bile ilerledi çok şey öğrendi tam gün gidince okuldan sıkıldı yarım gün devam ediyoruz şu an .. 3 ay sonra 4 yaşına girecek .. oğlum da bir buçuk yaşında inşallah onu da 3 yaşında göndercem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 501 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,053 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 369 göst.

382,231 soru

11,444,338 cevap

35,014 kullanıcı