0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar evim kira mutfak dolaplarını içinden küçük küçük hamam böceği cinsine benzeyen böcekler var neden çıkıyor olabilir ne yapsam giderler ilaç aldim boşaltıp sıkacağız eşimle ama kökten gitmesi için ne yapmalıyım ve neden dolayı cikiyolardir kuru gıdam var dolabta çünkü bide tiksiniyorum ne yapsam giderler 

4 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama ilaç fayda eder bence 
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Evimi değiştirdim gitmiyor du ilaç sıktıkça coşuyorlarsı bende evi komple ilaçlayacağıma evi değiştiririm daha iyi dedim çıktım ay çok şükür çıktım benim o evde hamam böceği alerjim çıktı ve ben kabar kabar döktüm kaşıntım üstümde kaldı 
(2,701 puan) tarafından
Yani evi komple ilaçlaman gerekiyor yoksa gitmez ler
(3,535 puan) tarafından
Hamam böceğine nasıl alerjin çıktı aynı durum bende de var :D
(2,701 puan) tarafından
12 lik olan alerjik testler varya bahar alerjisi için gittim oda çıktı bende şaşirdim :D demekki okadar içime işlemiş ki hamam böceği de çıktı :D agag
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Sari susam gibi bocekten mi? Benim evim sifir yeni bina. Tasininca bende de oldu mutfakta degil salon yatak oda cck odada oldu laminantlardan diye dusunduk ilacladik gecti. Sifir binada nasil bicek oluo anlamadik
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım zirai ilaçlar var ondan al suya karıştırılıp sıkılıyor geceden sık güzelce tabağı çanağı kaldır ama her yere dolap altları camlara cam altlarına balkona kadar nere varsa ertesi gün sil bir daha çıkmaz 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bsra1414 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.