0 oy
583 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (507 puan) tarafından
Yarın büyük ihtimalle telefon alıcam ama hala net bir modelde karar veremedim samsung redmi arası gidip geliyorum samsung a32 iyimi sizce kullanan varmı yada redminin hangi modeli güzel önerilerinizi bekliyorum 

36 Cevaplar

+1 oy
(3,833 puan) tarafından
Samsungtan başka hiç bir markanın telefonunu almadım.  Redmi kullanış açısından nasıldır bilmem ama samsungun telefonları  çok kullanışlı kolay bir marka bence .
-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından
Redmi kullanıyorum Samsung öneririm 
(507 puan) tarafından
Redmimin hangi modelini kullanıyorsun neden memnun değilmisın
(6,514 puan) tarafından
Redmi kullanıyorum redmi öneririm ☺️
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Redmi kulanıyom ben güzel telefon bende ikisinin arasında gidip geldim hep çevrem hep redmi alıyo diye onu seçtim 
(507 puan) tarafından
Benim De genelde redmi diyorlar ama bilemedim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Samsungdan hic vazgeçmedim ama A serisini pek beğenmiyorum 
(507 puan) tarafından
Hangi modelleri güzel peki samsungun önerirmisin
(9,626 puan) tarafından
S serisi güzel M serisi de güzel kardeşim M serisinden bi model kullaniyo yeni aldı kamerası falanda güzel
(507 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(5,757 puan) tarafından
Xiaomi redmi note 9 pro kullanıyorum çok memnunum ama oğlum kırdı ömrü bitiyor 4 yıldır kullanıyorum neredeyse bende yeni telfon almayı düşünüyorum ama ne alacağımı bilmiyorum 
(507 puan) tarafından
Yurt dışı mı türkiye garantili miydi
(5,757 puan) tarafından
Türkiye garantili
0 oy
(1,096 puan) tarafından
A32 esim kullaniyor guzel telefon kamerasi falan baya iyi. Benim icin onemli olan kamerası :)
(507 puan) tarafından
Anladım aynen kamera önemli:)
0 oy
(3,146 puan) tarafından
Samsung al tabikide eşimin a32 benimde oppo a55 benimkinin kamerası daha güzel eşimin telefonu güzel redmi sakın alma
(507 puan) tarafından
Samsungdan pek memnun deyiller ya geçende de post açmıştım çoğunluk redmi dedi ama karar veremedim
(3,146 puan) tarafından
Redmi ön kamerası bulanık çekiyor ablam kullanıyor hiç memnun değil ama sen bilirsin yinede Samsung daha dayanıklı
(507 puan) tarafından
Sansungun hangi modelini önerirsin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cnm ben Samsung a32 aldım 1 ay sonra sattım kasiyodu tlfn hiç memnun kalmadım tekrar Xiaomiye döndüm şuan note11 pro kullanıyorum çokta memnunum kesinlikle Xiaomi 
(983 puan) tarafından
Belki 20 tane satmisizdir 11prolar cok tuttu.bataryasi cok saglam kamerasida bi iphone kadar tabiki degil ama hic bunun kamerasi kotu diyen duymadim
(1,569 puan) tarafından
Kesinlikle çok iyi hiç kasmiyo kullanışlı kaliteli bı tlfn
0 oy
(4,376 puan) tarafından
Redmi samsungtan daha iyi canim bir önceki redmi idi simdi Samsung cok pişmanım redmi almadıgima butcene uyarsa redmi 11 pro cok guzel yada redmi 10c derim
(507 puan) tarafından
Redmi 12 hoşuma gitti biraz tasarım olarak
(4,376 puan) tarafından
Oda güzel  ama cok pahalı ya;))
(507 puan) tarafından
Aynen 12 bin
0 oy
tarafından
Poco X4 pro. Anneme aldık. Baya memnun
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Yeni aldim samsung istiyordum bana samsung a14 onerdi yeniymis kasasi sorabilirsin orda
(507 puan) tarafından
Kimisi samsung kimisi redmi beynim yandı:)
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Ben samsung a33 kullanıyorum çok memnunum 
(507 puan) tarafından
Bende a32 düşünüyorum da bazı yorumlar redmiden yana hatta çoğu yorum redmiden ama karar vermedim beynim yandı
(7,692 puan) tarafından
A32 bilmiyorum kullanmadım da a33 le hemen hemen benziyordur bence. Benim ilk baktığım şey suya dayanıklı olmasıydı o yüzden a33 ama şarj adaptörü çıkmaması çok sinir bozucu gelmişti tek şikayetim o
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Redmi note 10 kullandım kamerası çokkkkk güzeldi. Şuan samsung a23 kullanıyorum kamerası güzel gelmiyor bana. Keşke redmi alsaydım yine. Üstelik kasıyor daha sene olmadı alalı. Çok pişmanım.
0 oy
(3,661 puan) tarafından
Resmi 9 pro kullanıyorum  Samsung al bence redmide konuşurken telefon yanağına degince ses kapaniyor karşıdaki seni duyamıyor 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Ben redmi note 10 pro kullanıyorum kamerası vs çok güzel. Herkes iPhone la çektiğimi düşünüyor valla
0 oy
(258 puan) tarafından
Xiaomi 11 şite 5g ne kullanıyorumok memnunum eşime 11 t alacaz o daha iyi
0 oy
(245 puan) tarafından
Redmi Note 11 Pro kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim. Kuzenim A32 kullanıyor Redmi şarj, kamera, ekran, batarya vs özellikleri açısından çok daha iyi.
0 oy
(683 puan) tarafından
Kesinliklle Samsung 5 yildir A10 kullaniyorum hala sifir gibi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Redni note 9 benim çok memnunum Türkiye garantili aldım hiç bir sıkıntım yok resim çekmeyi sevdiğim için kamaerasini da çok seviyorum eşimde redmi 11 s kullanıyor oda memnun
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Kesinlikle Samsung diyorum canım yeni çıkanlar nasıl bilmiyorum ama ben 3 4 model Samsung kullandım ondan sonra başka telefona geçtim ama onda ki performansı dayanıklılığı alamadım maalesef 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 1,102 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 728 göst.
6 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.

381,470 soru

11,420,755 cevap

34,975 kullanıcı

...