0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (983 puan) tarafından
Hanimlar kullanip memnun kalan veya tam tersi memnun kalmayanlar tecrubelerinizi paylasir misiniz.

Hormonal bi bozukluk yapti mi ?

Kilo alimi yapar mi?

Koruma orani tup baglatmaktan sonra en yuksek yontem diyor hamile kalan var mi kullanirken

3 Cevaplar

0 oy
(3,705 puan) tarafından
Burda birisi yaptırmıştı görürse yazar belki
(7,775 puan) tarafından
Yukarı yazdım:(
(3,705 puan) tarafından
Sendin dimi okudum yorumunu bayağı etkilemiş seni inşallah çıkarttıktan sonra da bir sorun olmaz öyle ya da böyle bir şekilde korunulmasi lazım eğer ki bebiş istenmiyorsa üzülme ☺️
(7,775 puan) tarafından
Tek umudum zaten koruması yoksa çekilecek dert değil ☺️
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum nasil birşey ki merak ettim 
(983 puan) tarafından
Kola ufak bi parca yerlestiriliyo 3 yil koruma garanti diyo.ama hormon dengesini bozuyo mu onu ogrenmeye calisiyorum
0 oy
(7,775 puan) tarafından
Ekim ayında taktırdım Dr tüp bağlatmak ile eş değer demişti hormonlarımi alt üst etti adet düzenimi talan tufan etti o kadar para vermeseydjm gidip çıkarırdım geçen ayın 16sinda adet oldum düşün şimdi bile lekelenmelerim oluyor adetin miktarı azaldı günleri uzadı yani anlayacağın DERİ ALTI İMPLANTI PİŞMANLIKTIR!
(983 puan) tarafından
Tek sikayetiniz adet duzensizligi mi sivilcelenme kilo yapti mi
(983 puan) tarafından
Buna ek korunma yontemide kullaniyo musunuz
(7,775 puan) tarafından
Hayır kullanmıyorum tek iyi yönü koruması
Kilo yapmadı
Sivilce yapıyor
İsteksizlik yapıyor
Adet düzenini alt üst yapıyor
(983 puan) tarafından
Siz yapi olarak kolay kilo alan biri misiniz peki.ben gebelikte 8 kg aldim 29+5 ama evleneli 1bucuk yilda toplam 20 kilo olmus oldu.almaya baya musaitim yani.sivilce bari yapmasaydi iyiydi adet duzensizligine tahammul edebilirim ama sivilce kilo olursa pisman olurum bende
(7,775 puan) tarafından
Aşırı kilo alan biri değilim ama kilo almak istesem alabiliyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 355 göst.
11 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dilancann (2,729 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...