0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (2,726 puan) tarafından
Kızlar bir ay önce kasık ağrıları Adet sonrası lekelenmenin devamı şikayetleriyle hastaneye gittim. ve ultrasonda Sezeryan sonrası istmosel kesesi oluştuğunu söyledi doktor . Bir ay sonra tekrar gel dedi. dün başka bir doktora gittim ve ultrasonda İstmosel görünmedi ve yok dedi.  O da bu lekelenmlere dayanarak bana Duphaston ilaç verdi . ve ben de özellikle adetlerimin düzenli olduğunu sadece Adet sonrası lekelenmelerin devam ettiğini söyledim ama yine de vermiş.  şimdi Sorum şu bu ilacı bir ay kullanacağım kullandıktan sonra yan etkileri nedir mesela Siz kullananlar herhangi bir yan etkisiyle karşılaştığınız mı ne oldu ne bitti bilgi verir misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun.dikkat etmen gereken şey eğer hap ile korunuyorsan ,hapın etkisini geçiriyor anında gebe kalırsın.ve kullandıktan sonra ki ay da dikkat etmen gerekiyor.
(2,726 puan) tarafından
Yok ben haplarla korunmuyorum Yani bu ilaç kilo aldırıyormuş tüylenme falan yaptırıyormuş hormonları alt üst ediyormuş gibi şeyler söylüyor herkes ve benim de adet düzensizliğim Aslında yok bu ismi özel kesesi oluştuğundan beri adet sonrası lekelenmem devam ediyordu sadece yani düzensizliğim yoksa ben neden bu ilacı kullanıyorum onu da anlamış değilim
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Bilen yok muuuu
0 oy
(7,712 puan) tarafından
Yani canim ben adet duzensizligi ile gittim  adetim gelmedi 1 ay falan hamilemiyim sandim doktor rahim duvarin kalinlasmis die bunu yazdi adet duzensizligi ise sökturur deilde gec dollenmeyse bebegi tutar korur die seni bilememdim
(2,726 puan) tarafından
Doktor olmadığım halde bu ilacı Kendime uygun görmüyorum Doktor nasıl gördü hayret
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben kullandım  ilaç hamile kalmayı da sağlıyor ve hamilelik olmasa da adet olmayı sağlıyor iki isede yarıyor senin lekelenmeleri bitirir o yüzden vermiş dr
(2,726 puan) tarafından
Peki bunun yan etkileri falan var mı
(13,887 puan) tarafından
Hiçbir yan etkisi yok canm
(2,726 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(141 puan) tarafından
Ben gebelik düşündüğüm dönemde yumurtlama sonrası bebeğin tutunmasını sağlaması açısından kullanmıştım,  herhangi bir yan etkisi olmadı bende 
(2,726 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum
0 oy
(470 puan) tarafından
Bende kullandım hiçbir yan etki yapmadı duphaston
(2,726 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 78 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur5353 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 62 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
0 oy
1 cevap 99 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...