0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kzlar eltim cocgumun fotosunu attı durumuna ve bna da attı attım dye duruma bende srf sakasına art niyetsiz dedım ki yenge altına maşallah yaz millet otomatikmen maşallah okusun oda hemn cırkın ogluna kım nazar etcek kaldrdm gttı dedı sadece şaka yaptım ılk defa oda hemen küstü msjlarıma goruldu attı cocugumun dogum gunuydı fotoğraflarını attım tepki vermedi Allahım küsmek ıcın yer arıyormuş ztn sevmıyorum kendısını ama saygı herzmn gosterırım ki her zmn atar yani bsy demem ve dün koltuktan düştü dogum gununden sonra yani maşallah demek cokmu zor sonucta daha kucucukler haksızmıyım

16 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
Dur dur yanlis anladım o haksız:)
(216 puan) tarafından
Haha oyle sakalar yapıyor ki bn hıc küsmem
(216 puan) tarafından
Ne anladın Yurdagül ne anladın shshshs
(58 puan) tarafından
Sen onun çocuğuna dedin sandım djjdjdjd
-Reklam-
0 oy
(8,321 puan) tarafından
Ya gerçekten abartmış.
(216 puan) tarafından
Allahım ya kaynanam zamanında numarasını sil demstı haksız deılmiş
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Cahille etme sohbet cam kırığıyla alır taharet. Cahile laf atmaya çalışma hiçbir zaman haklı çıkamazsın. Daha bi sürü söz var aklıma gelmiyor aman muhatap olma bile dengesiz. Doğru söylüyorsun bak aklıma gelmedi deyip hemen dediğini yapsa dünyada kıyamet kopar onun için. 
(216 puan) tarafından
O bna hep sacma sakalar yapar bn susarım buyuk derim
(2,210 puan) tarafından
İşte saçma insan demek ki gerek yok samimiyete büyüklüğe bakmıyo cahillik zekasını ortaya koymuş
(49,044 puan) tarafından
ilk atasozu supermis
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Şaka bile olmazsa insan yazar ya gerçekten nazarı çok değen insanlar var kadın nem kapmış buda bahane olmuş 
(216 puan) tarafından
Uzağım ztn Boyle kafam rahat ya  kusrse de küsssün yani sadece eşim bna ndn Boyle dedın dedş kafama takıldı
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kötü birşey dememissin ... 

Sana birşey diyeyim mi ben kardeslerimle güler oynat aklına gelmeyen şeyler yaparız birbirimize komiklik şakalar espriler havada uçar . 

Eşimin ailesine gelince ciddiyetini takarim ve hep sonra sakasiz cevaplar veririm . Çünkü beyin algıları o kadar kapalı ki şaka ya komiklik olsun diye söylenmiş bir sözü . Arkamdan bize bunu dedi diyecek kadar iki yüzlüler en iyi dobra olmak . Sadece kaynanama kayinbabama yaparım o da yine sınırlı her şakayı yapmama . O yüzden anlamayanin yanında onun gibi suratsız ol . Ay eskisi gibi gulmuyorsun derse senin gibi olmak nasıl birşey onu yapıyorum de :):) 
(216 puan) tarafından
Bn snki paylaşma mı dedım ztn kendisi degısık brii herkes onunka arkadaşlık yapma dedıgı halde kımseyi dınlemedım bayrmda kaynanama gtcez onlar altlı üstlü oturur kesin konusmıcak
(7,121 puan) tarafından
Sende suratına bak gülerken birden sürat as göz devir hep öyle yap sınır olsun
(216 puan) tarafından
Ahahah vala çldırır herhalde
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdh en güzel taktik deli olurlar snndhdn
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Saçma ve yersiz bir alınma olmuş ee ne olmuş öyle dediysende ne olucak üstelik birde hakaret eder gibi kim çirkin oğluna nazar değdirecek demiş ama hiç takma boşver
(216 puan) tarafından
Bnde dedım ki olsun yınede deger o kelimsıne bıle guldum yani
(2,835 puan) tarafından
Ben böyle şeylere hiç alınamam aslında eltimle böyle sıkı fıkı samimi değiliz ama ben böyel desem eminim güler şakaya vurur bende öyle yaparım
0 oy
(1,040 puan) tarafından
Kusecek yer arıyormuş kötü bir şey dememissin
(216 puan) tarafından
Eşim de sn şaka yapmayı blmıosn nsl oyle dersin dedı kafama takldı
0 oy
tarafından
Kız valla benim bı akrabam oğlum yemek yerken paylaşmış benim oğlum da yemeyi sever inan ki kız yazdım kaldır nazar olur diye yine kaldırmadı hergoren maşallah diyor merak etme yazmis
(216 puan) tarafından
Ya bazen bız paylaşmıyoruz ki kaldı başkaları ne zmn paylassam ztn basına bsy geliyor
tarafından
Valla kaldırması
(216 puan) tarafından
Srf inadına yapmış
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Şakalık bi durum yok ki doğrusunu söylemişsin. Kötü nıyetle paylasmamıstır evet ama paylasırken bıle sorması lazım zaten. 
(216 puan) tarafından
Ay bıde bsy desem hemn senin cocgunmu babanın evindn mi gtrdın der ska yapar ama bn susarım slklım bende ozmn snın cocuklarında snın cocukların deıl demem lzımdı zmnında ya gereksiz aşırı sevgisi hiç samimi gelmiyor bile sevgisi
(4,225 puan) tarafından
O ne öyle kaynana gıbı. kaynana dese ble gıcık kapılır. Kaç yasında bu
(216 puan) tarafından
Ya bnden bi 4 5 yaş büyük yani ama kndını bi halt sanır cok konusur ama boş konusur herkes beni en cok sevsin en gözde gelın benm der kızlcık serbetındeki Nilay varya ondan beter ahahahah
(4,225 puan) tarafından
:)) blmiyorum valla nilay milay da yüz verme 4 5 yas ne. Ben de sandıım koca karı falan :)
(216 puan) tarafından
Koca karı olsaydı konuşmazdn ble kz
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ne varki dediğinde. Benim elti gibi havadan nem kapıyo herhalde 
(216 puan) tarafından
Evet bn bu zmna kdr susmasaydım suana kdr kanlı düşman olmuştuk herhal ahshaha
(1,321 puan) tarafından
Aynen bizimde öyle. Ayda yilda bı goruyom diye oralı olmuyom bende
(216 puan) tarafından
Bnde de ama oraya gttmde de snki yıllardır yanındaymısım gbı  hemen skılıyorum yani okdrki itici
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ben hiç istemem başkası benim cocugumu duruma atsın.  Kendim de atmıyorum atanı görürsem hayırdır derim yani
(216 puan) tarafından
Esımun ailesi paylaşınca eşim onların cocogu der ama aılme atsam nazar ederler der okdr ki cahil de bi kocam var
(2,729 puan) tarafından
Ben deli olurum böyle şeylere. Nerden onların cocuguymus offf pofff gerçekten
(216 puan) tarafından
Bazen tartsma faln olur bnm cocogum lafı gecer bnde dırek he sn karnından cıkardın derım sn tek yaptın snın o derım
(2,729 puan) tarafından
Ya çocuk annenin babanindir diğerleri akraba
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Çocuk gibi herşeye küsen insanlardan nefret ederim 
(216 puan) tarafından
Cocuktan beter ya bu
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Bence kusmesi gereken kişi sensin bırak msj falan yazma 
(216 puan) tarafından
Yazmadım sonra ztn normlde de yazmam ayrıca
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben eltime canım yanlışlıkla yüzü görünen fotoğrafı paylaşmissin kaldırabilir misin dedim hemen kaldırdı sağolsun. Yani böyle şeyler alınacak durumlar değil ya, ben paylaşmıyorum kimsenin de paylaşmasını istemem. Maşallah yaz deyince ne anladı da o kadar alındı acaba, bazı insanların sadece vücutları gelişiyor zihin ve duygular çocuklukta bı yerde takılıp kalıyor. Küsmek ne ya 
(216 puan) tarafından
Aynn bencede nblm ya okdr değişikki
0 oy
tarafından
Kız çok normal kardeşlerim kızımı paylasınca bende derim ya da ben paylaşsam onlarınkını kardeşlerim der maşallah yaz falan dırek o yazı göze çarpsın ha da nazar boncuğu görülsün falan çirkinlik güzellik meselesı değil benım kızım çok güzel renklı gözlü falan ama hıc içimde bir şey olmaz paylaşırım rabbım korusun kem gözlerden ama arkadasımın çocuğu normal hani öyle göze çarpan bır çocuk degıl ama kız ne zaman paylaşsa basına bır sey gelir cocugun kız kendını kocasını paylaşsa da öyle oluyo vala arabada paylasmıstı sabahına gözü şiş uyandı dedım artk kem gözlü kım varsa fena nazar ediyor yani
(216 puan) tarafından
Gelde cahil insanlara laf anlat
(2,226 puan) tarafından
Herkesin evladı kendine güzeldir canım öyle demen hoş olmamış bence . Anne babanın daha çok nazarındeğer
Herkesin yıldızı da bir değil bazılarının ki düşük olur
tarafından
Kötü anlamda değil canım arkadasım benım canımdır kardeşimdir kendisi de der zaten hani senın kızın gıbı renklı gözlü cılvelı bır çocuk degıl normal bır çocuk  ama insanlar güzele cırkıne bakmaz ıclerı kötü der demek ıstedıgım bu yanı demıs ya kadın kım senın cırkın çocuğuna bakar dıye o anlamda dedım Allah yaratmış çirkinse bile insanlar çok görür güzelliğine çirkinliğine bakmaz ben bız anneyız vala asla kımsenın çocuğuna bu cırkın bu böyle dıyemem tam tersıne anne olduktan sonra bilmiyorum bütün çocukları severım ben güzelliğine çirkinliğine yaramazlıgına bakmam kızım dayakta yer baskasına da vurur ne kavga ederim ne bir şey çok çok damarıma basılmadığı müddetçe ses etmem öyle yanlış anladın sen beni
0 oy
(657 puan) tarafından
Cnm akrabalarin konuşmalari birbirine batar bu böyle.Bemce yok say üzümün çöpleri sana lazım  değil..
(216 puan) tarafından
Aynn oyle :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,040 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 943 göst.
8 Mart 2019 Diğer kategorisinde Rsibel (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,115 göst.
0 oy