0 oy
824 göst.
Diğer kategorisinde (1,003 puan) tarafından
Kızlar ben öyle bir hayat yaşıyorum ki yaşamak istediğim hayatla şu an içinde bulunduğum durum bambaşka. Bu 3. senemiz evliliğimizde. Ben aile sorunları yüzünden psikolojimin çok yıkık olduğu bir dönemde görücü usulü bir şekilde eşime evet dedim. Kırsalda yaşıyorlardı. Bense şehirde doğup büyümüş bir insandım. Öğretmenim.  Okulu bitirdiğimin 2. Senesi evlendim. Görev yapamıyorum. Eşim çalışmıyor. O kadar malımız mülkümüz var el altında çalışmam ben diyor.  Benim calismama izin vermiyor. Bana söz verdiler 1 sene otursun düğün borçları bitince merkeze göndeririz göndermediler. Maddi destekleri yok. Burada fıstık işi ile uğraşıyorlar. Her sene trilyonlar kazanıyorlar. Hep borç var bitsin deyip oyalıyorlar.  3 senedir hiç yaşamak istemediğim bir hayatı yaşıyorum. Sabrettiğim tek şey eşim. Onu seviyorum. Bana sadık sevgisine inanıyorum. Ama sevgi kurtarmıyor artık tek başına. Onun için hiç istemediğim bu hayatın içinde kendimden eksiliyor yok oluyorum. Uzun zamandır boşanma fikri kafamda. Bana fikir verin. Kendine güveniyorum. Kendi ayaklarımın üstünde durabilirim. Eğer benim istediğim hayata evet demezlerse boşanıcam kafaya koydum. Ailemde pişman benim arkamdalar. Kimisi kocan sana iyi idare et diyor. Ama dediğim gibi yok oluyorum kizlar. 

21 Cevaplar

0 oy
(11,439 puan) tarafından
Kocan eve bağlıysa eksiğin yoksa şükret otur diyorlar ama o öyle olmuyor gerçekten seni anlıyorum benim eşim de koy delisi başta anlaştım illa koye gelecekti bende inek bakmam dedim yani iki tarafın da bi şeylerden fedakarlık yapması gerek tek taraflı olmaz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aysimabulut (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 860 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Ebruliiiiii (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 777 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pamira (1,031 puan) tarafından soruldu
0 oy