0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (2,821 puan) tarafından
Cuma günü yayınlanan. Bölümde evin yengesi bir peloya soyun ozmann dedi eşcinselliğe yönelik bir hareket değil iyi rtk neden görmüyor bunu yada camdaki kız da kız dayısı tarafından tecavüz ediliyor çocuğu oluyor Nalan, Nalan da Hayri in karısı ve çocuklarıyla aynı masa da buluşuyor 2li metresi normalleştirmek mi çok güzel valla çıldırıyorum ya kızılcık şerbeti e gelen cezaya ve bunların atlatılmasına 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,725 puan) tarafından
Bencede o kadar ceza alması gereken dizi ve programlar var ki. Gidiyorlar en saçma sebebi bulup ona ceza veriyorlar.
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
diğer kızın adı neydi onada soyun yanımda giyin demişti 
tarafından
Evet kız önünde soyunup üstünü degistirmisti dimi
(968 puan) tarafından
evet aşko yani bana çok tuhaf gelmişti ki en çok izlenen dizilerden aldı başını gitti kimin eli kimin cebinde belli değil
tarafından
Evet gerçekten çok saçma artık bıraktım izlemeyi .
Kızılcık şerbetini izliyorum :) hoşuma gidiyo. O ne için ceza aldı anlamadm ama
(2,821 puan) tarafından
Nursema evlendiği gece gerdek yerine kendini camdan aşağı attı ya ona verildi ceza
tarafından
Aaaaa bence çok da cezalık bişey yoktu ya
0 oy
(76 puan) tarafından
Dizilerin suçu yok,toplumun medyaya yansıması,bence daha fazla olmalı, inanın dizilere, programlara,bu tür filmlere çok kızdım ama sonra baktım toplum zaten böyle 
0 oy
tarafından
Tabi millet işini gücünü bırakıp aman bugün dizim var çayımı kahvemi yapımda oturim başına derse haftadan haftaya devamını merakla beklerse reyting rekorları kırılırsa RTÜK te değmez olan bitene milletçe azginlastik çoluk çocuğun yanında böyle diziler açıp izleniyor ben çocuklarımın yanında asla TV açmıyorum akşama kadar bahçede oyaliyorum oynuyorum bütün işimi bırakıyorum akşam onlar uyuduktan sonra temizlikti bulasikti hallediyorum
0 oy
(3,412 puan) tarafından
Bir iki izledim baktım berbat bir şey daha bakmıyorum 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
İkisini de bıraktım 5 bölüm oluyor. 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
İlk bölümler merak ettim izledim de iyice saçmaladı abuk sabuk bir şey oldu bir an önce şu ahlaksız diziler furyası bitse keşke 
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Hepsi pislik dizilerin zaten ful erotizm ama izleyen kitle ***** .RTK hangi birine ceza vereceğini şaşırmıştır 
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sadece kızılcık şerbetine verilmesi büyük saçmalık 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 700 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,821 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde EymenikonunAnnesi (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 184 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Balpetek_56 (21 puan) tarafından soruldu

382,138 soru

11,441,246 cevap

35,013 kullanıcı

...