0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda hanımlar. Kuranı dinleyerek hatmettim . Bunu kendim ve bebeğime bağışlamak istiyorum. Olur mu sizce bebek ya

2 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Şimdi dinleyerek hatim yapmayı bilmiyorum ama 

İçinden ne geçiyorsa ne istiyorsan dileyebilrisin sağlık sıhhat kendi ruhaline 

Başta peygamber efendimize sonra tüm peygamberler e alllah dostlarına 

Ben hatim baslarken hamile değilim 

Hatime başladığımda evlat istedim hemen hamile kaldım 

Cinyetini istedim Allah nasip etti 
tarafından
Ay maşallah canım. Allah bizimde dualarımızı kabul etsin inşallah. Cevabın için çok teşekkür ediyorum
(2,369 puan) tarafından
Rica ederim canım şimdi ikinci bebeğimi istiyorum kız diledim inslalah mevlam kabul eder büyüyünce meslek bile diledim hayırlı eş ne isterseb dile
tarafından
Söylediğin çok iyi oldu cnm . Yarın bağışlıycm çok çok sağ olasın Allah razı olsun
(2,369 puan) tarafından
Cümlemizden canım
-Reklam-
0 oy
(7,334 puan) tarafından
Birincisi sadece dinleyerek hatim olmaz birebir okumuş olman gerekir dinlemek mukabeleye girer ki onunda dinlediğim kişinin TV den filan değil canlı olması gerekir ikincisi hayatta olanlara mesela kendineyse ruhu makamima bağışladım diyebilirsin 
(7,334 puan) tarafından
Okumadiysan hatim değil mukabele olur canım hatim olması için tamamını dilinle okumuş olman gerekir
tarafından
Yine de bağışlayablrm ama değil mi
(7,334 puan) tarafından
Tatlım bağışlamayı niye bu kadar kafaya taktın anlamadım hani mukabele sevabını alıyorsun zaten sevabi için mukabele yapılır
tarafından
Öğrenmek istedim
(7,334 puan) tarafından
Hatim bağış yapılır dediğim gibi kendi ruhu makamina bagislayabilirsin ama senin yaptığın mukabele onunda sevabını alırsın tabiki

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 191 göst.
0 oy
34 cevap 719 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Zeynep2308 (51 puan) tarafından soruldu

384,507 soru

11,502,685 cevap

35,155 kullanıcı