0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Doktora gittim bugün, gözlük verdi bana lens istedim vermedi daha önce kullanmadinmi dedi hayır dedim onun için özel doktora git dedi. Göz numaramı nasıl ogrenicem gözlük almaya şuan gidemedim. Bana numaran ileri dedi ama kaç olduğunu söylemedi.

4 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından

En İyi Cevap

,...........,,..

image

(645 puan) tarafından
Aynen bu oluyor birisi sag göz diğeri sol göz genelde benim de bu aralıkta oluyor ama neye göre derecesi yüksek deniyor bilmiyorum başka doktora gidince bunu gösterirsin csnim
(242 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
(645 puan) tarafından
Rica ederim csnim
-Reklam-
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bunun icin baska doktora gitmeye gerek yok gozlukcuye soylemeniz yeterli 
tarafından
Ben  o zaman sigorta bir kısmını karşılıyordu özel çerçeve istedim 300 liraydı. 2 sene önce. Şimdi nasıldır bilmiyorum. Eğer ilk alimsa devlet bir kısmını karşılıyor diye biliyorum. İlk gozlugumu de ondan bir sene önce almıştım 70 TL yedi
(1,450 puan) tarafından
Daha yeni aldim devlet sadece camin 50 lirasini karsiladi
tarafından
Siz ne kadar ödediniz peki
(1,450 puan) tarafından
650 liraya aldim
(242 puan) tarafından
Bana görsel atarmisiniz nasıl bişey, bide lens ne kadar merak ettim.
0 oy
(645 puan) tarafından
Doktorun yanına girmeden göz ölçümü yaptirdinmi bizim burda oyle yapılıyor o kağıtta yazıyor göz derec3si
(242 puan) tarafından
Buraya attım bakarmisiniz
0 oy
tarafından
Oyle seymi olurmus canim 4sene gozlk kullandm snra kapndm falan gozlkle olmyo diye sevlet hastanesndr goz doktorna gittim normal muaynemi oldm ben gozlk yerine lens kullanmak istyrm dedik ve direk lens icin goz nmrasi yazdi rahat edeblcgm lens marksda yazdi gonderdi sen farkli bi doktorw git bide 
(242 puan) tarafından
Yani saçma gerçekten öyle dedi başından atmaya çalıştı sanırım beni ya, ben gozlukceye gidince sorucam bakalım , siz kaça aldınız lensi merak ettim. Bide adını soylermisiniz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 274 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 412 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı