0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Hiç temizlik yapasım yok siz anlatın neler yaptığınızi 

bende gaza gelip yarın bitireyim

31 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
Yok hiç yapmadım vallaha.kimsede gelmiyor.ama arife günü bir cam perde yıkarım koltuk silerim gene gelen bayramdır temiz olsun belki komşularım gelir
(64 puan) tarafından
Bana da kimse gelmez ailem dahil ama yapasım geldi
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından
Bitmedi başlamadım hiç valls yarın başlamayı düşünüyorum sadece 
(64 puan) tarafından
Bende başlamadım hicde başlayasim yok
(645 puan) tarafından
Hava güzel bugün camları sileyim diyorum 1 yıldır silmiyorum neredeyse :)
0 oy
tarafından

Bitti bitti köpürte köpürte 2 günümü aldı camlar perdeler dolaplar evim mis oldu mis bayramda evde değilim dönüşte hiç iş yapmicam çünkü evim temiz :D

(64 puan) tarafından
Ayy o temizlik kokusu burnuma geldi
tarafından
Haydi gız galk sende yap yarın mis olsun heryer :D
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Ben depremden dolayı annemlerde kalıyorum şimdi. Bugün başladık. Salon oturma odası çocuk odasını yaptık. Yarın annem yatak odasını yapacak. Ben mutfagi. İki kişi olunca çok güzel çok kolay oldu.
(64 puan) tarafından
Gerçekten bir elin nesi var iki elin sesi var
(9,008 puan) tarafından
Aynen hemencecik bitiyor temizlik. Birkaç saatte temizledik üç odayı. Oruç diye kendimizi çok yormayalim yarına da kalsın dedik. Yoksa rahat bitirirdik bugün
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Benimki bitti ben de bittim kollarim söküldü daha da is yapmam
(64 puan) tarafından
Keşke temizledigimiz gibi kalsa bende hep yapmam diyorum hep diğer gün tekrar yapıyorum
(3,590 puan) tarafından
Oyle ya bi sure ugrasamam ama hamileyim ne kadar giderse artik
0 oy
(128 puan) tarafından
Ayyy ben bu bayram temizlik yapmiyoruuum yaşasın :D Ramazan öncesi yapmıştım zaten misafir cagirilacak diye şimdi de ortadaki herseyi yıkadım kaldırdım bayrama antalyaya gidiyoruz teyzemlere dönüşte temiz temiz sererim evi bayramda ev kapalii
(64 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Sadece perdeler kaldı bugün halıların geldi yıkamadan heryer silindi mutfak dolap içi dışı silindi 
(64 puan) tarafından
Ben artık bayramdan sonra silerim badana yapmayı düşünüyorum
0 oy
(583 puan) tarafından

Başlamadım ki diyim ozaman bayram temizliği çok saçma geliyor bana normal temizlik yapıyoruz işte neye yetmiyor illa bayramı gelecek dip bucak yapmak için nedir yani bayramı bekleyenleri anlamıyorum perde mi yıkanacak  dolap içi mi silinecek bayram temizliği nedir ben onu anlamıyorum misafir gelip nereye bakıyor mesela bugün silip süpürüyorum yarın gene ev aynı pislik doluyo çocuğun eline yeterki kırıntı ver ev i maffediyor :D o yüzden ben normal temizliğime devam ediyorum kirli gördüğüm yeri süpür silerim. Perde mesela yarın yıkancak çünkü sobayı artık yakmıcaz  perde yıkanmayı haketti :D sebebi bu bayram değil :) boşuna yoruyor hanımlar kendilerini ya 

(64 puan) tarafından
Öyle zaten ama bazen bunlar insanı motive ediyor
0 oy
tarafından

Her gün yapıyorm zaten bnde bayram temizliği die bişe yok canm :)

(64 puan) tarafından
Orası öyle de işte adet yerini bulsun
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Evim bitti perdeler dip köşe kaldı inşallah oda biter ama temizlikten 1 hafta önce baza altı mutfak dolapları dolap içleri vss yapmak daha mantıklı busfer öyle yaptım işim çabuk bitti hepsini 3 4 güne tıkmak daha yorucu 
(64 puan) tarafından
Ben mecbur 3 güne tıkıcam
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Başlamadım ki yapmaya da heecçccc niyetim yok canım :D 
(64 puan) tarafından
Kız beni motive et dedim sen beni vazgecirttin
(7,255 puan) tarafından
Vala sekerim ben 1inci gün kaynanamlardayim 2inci gün sabahtan bi kaç yere gidecek aksama oglumadogum günü yapcam aile arası benimkiler esiminkiler gelecek sadece kendimiz yapcaz 3uncu gün eşim gunduzcu çocuğu Alir kaynanama gider orda geçiririm bana gelen giden yok yani bayram sonrası yaztemizligi yapcam eşim izne cikiyo onu bekliyorum o yüzden yapmıyorum ben bence sen kalk işini bitir :)
(64 puan) tarafından
Şimdi oldu
(7,255 puan) tarafından
Hahahah kolay gelsin sekerim
(64 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 164 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 205 göst.