0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (17,720 puan) tarafından
Korkuyu iliklerime kadar hissettiğim an iki gün öncesi.. 

Annemlerdeydik kızkardeşimle odadaydık cam açık olduğunu hiç farketmedim ben alparslan yanımdaydı bi ara su getirmeye gttm kardeşimde çıktı odadan geldim alpiş yok yatağın arasına baktm yok odada yok ayyyyy cam açık eyvah dedm gittti çocuk ama kapattm gözlerimi bismillah dedm 4.kattan aşağı baktm yoktu ay hayatımda hiç korkmadım ben böyle diğer çocuklarımdada bu korku vardı ama dikkat ederdm ayyy sapsarı oldm kalbim yerinden çıkıcaktı gitmiş anamın odada süpürgeyle oynuyo nasıl gtti saniyeler içinde nasıl kayboldu hiç anlamadım ama aklım çıktı sizinde korktuğunuz anlar varmı bianlık dalgınlık ya inmeseydi camdan baksaydı ben napardm kaç gündür aklımdan çıkmıyo ya 

33 Cevaplar

+2 oy
(4,937 puan) tarafından
Kızımın boğazına şeker kaçmıştı,tam tıkanmisti,hiç öksürmeden direk moratmaya başladı tamamen nefes alamıyordu,ben ağlamaya başladım aşırı panik yaptım Allah'tan eşim evdeydi ve ilk yardım biliyor,o müdahale etti çocuğun ağzından şeker fırladı sonra rengi yerine geldi, rabbim bize bağışladı o anı asla unutamam
(17,720 puan) tarafından
En zoru seninde evlatmış Rabbim evlatla sınamasın kafayı bozardım ben ya
(4,937 puan) tarafından
Evet uzun süre etkisinden cikamamistim gerçekten evlat zor
-Reklam-
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Benim camlar demirlide annemgilin evin camları beni çok korkutuyor orda sürekli yaşıyorum bu durumu cam acmiyoruz oğlum tek odada kaldığında falan ama TV ye bakıyor bı giriyorum göremeyince aklım çıkıyor 
(17,720 puan) tarafından
Annemgilin demir yok kardeşim dedi demir taktıralım korktu onlarda şükrettm Allaha almadı evladımı bana bağışladı
(7,232 puan) tarafından
Allah koruyor gerçekten hamdolsun
0 oy
(12,588 puan) tarafından
Allah korusun okurken etkilendim kimseyi evladıyla sınamasın 
(17,720 puan) tarafından
Çok zor bi andı öldüm resmen
0 oy
(11,231 puan) tarafından
Kaynanamlarda kucagimdan koyamıyorum soba var dün el attı nasıl fırladım allahtan sıcak değilmiş soba aklım çıktı 
(17,720 puan) tarafından
Yaa Allah esirgesin onları ki esirgiyorda
(11,231 puan) tarafından
Amin canım evet ya bi akrabamın çocuğu yakmıştı elini acisindan acamamis bitirmiş eli acilmiyordu çok çektiler yazık o geliyor hep aklıma
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Geçen hafta kalp krizi geçirdim ölürsem oğluma kim bakar diye çok korkmuştum 
(3,590 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucagina almayı nasip etsin canm bir şey sorucam yanlış anlamazsan covit aşısı olmusmuydun
(1,892 puan) tarafından
Evet 3 doz alman aşısı oldum onu da söylediler tetikliyor diye
(3,590 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun tekrardan
(1,892 puan) tarafından
Sağol canım
(17,720 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım :(
0 oy
(7,278 puan) tarafından
Allha korumuş canım 

Benim oğlum havale geçirdiği zaman hayat bitmişti benim için onun boş bakan gözleri renginin morarması nefesinin gitmesi öldüm resmen allhaım kimseyi evladı ile sınamasın çok zor 
(11 puan) tarafından
Ekim ayiydi doktor kızımın emar sonuclarini söyluyordu kalp hastası tedavisi yok demişti üstelik boşanma sürecinde babasıyla öğrenmek ayrı zordu ama depremden sonra derdim dert bile olmadı Rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin
(7,278 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm nasıl kızın peki şuan
(17,720 puan) tarafından
Rabbim evladımızla sınama Rabbim
0 oy
(3,475 puan) tarafından
Camin disindaki mermerde yakaladim ayakta ve camdan tutmustu disardaydi dusun 3. kat stresten mastit oldum kac gun boyunca aci cektim o ani hala silemiyorum aklimdan nasil yakaladim aldim iceri ya alamasaydim hala aklima geldikte basim agriyo
(3,590 puan) tarafından
Ayy Allah'ım
(3,475 puan) tarafından
Allah hic kimseye hicbir anneye yasatmasin tarifi olmayan bi sey :(
(17,720 puan) tarafından
:( ay benimkide yataktan inmiş ya inmeseydi cama yönelse bir yaşında biterdi herşey Allahım korumuş evlatlarımızı resmen ya
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Tekne turundayken oğlum denize atlamıştı. O başı çekiyo korktuğum anlarda. 2 kere de araba çarpacaktı az kalsın, Allah korudu... Bi kere de annemim evin mutfak camında demirden sarkmıştı. Çok var bende korku dolu anlar 
(11,093 puan) tarafından
Bi sürü adam vardı denizde zaten demir atmıştı tekne yüzüyordu herkes. Ordan adamlarla eşim çıkardılar hemen.
Daha aklıma gelmiyo çok şey var ortancam korku konusunda level atlattı bize. Diğerlerinde de oldu tabi bişiler ama en çok ortanca oğlum ahh ahhh
(3,590 puan) tarafından
Ahaha benmde ortanca fena
(11,093 puan) tarafından
Bişi var bu ortancalarda ama çözemedim bakalım hayırlısı
(17,720 puan) tarafından
:( kalbim sıkıştı resmen kız
(11,093 puan) tarafından
Benim o gün ne yaşadığımı bi ben bilirim bi Allah..
0 oy
(48,632 puan) tarafından
kiz aklima geldi birinin cocugu ikinci kattan düşmüştü nasıl oldu acaba kimdi o tanıdıkti da
(3,590 puan) tarafından
Çınarın anası nicki iyiymiş heralde öyle duydum
(48,632 puan) tarafından
evet oydu iyi bari sevindim
(17,720 puan) tarafından
Evet canım lütfiyenin
0 oy
(591 puan) tarafından
Doğuma girerken kalbim yoktu heralde Dr bile cikaramadi organlarım o kadar gerginmis ki birbirine gecmis resmen baya uğraştı çok şükür korktuğumuz olmadı şuan kucsgimda Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın 
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Oğlumun boğazına balık kılçığı takılmıştı ben ki ne kaadar soğuk kanliyim korkudan resmen belime tuhaf bir ağrı girdi kendimi kasmaktan 

Rabbim evlatlarimizla sinamasin bizleri amin
(17,720 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(4,145 puan) tarafından

Deprem olduğu gece odanin kapısını esımle itip acamadik dolap devrilmişti arkasına ya cocuklar yatağından kalkıp altında kalsaydı :((((, Rabbım korudu ömrümden ömür gitti altında kaldılar sandik sesleri cıkmadı bağırdımz halde cok kotuydu. Ve deprem olduğunda kızım benim oğlum esımın kucağında odada birbirimize sarılıp binanın yikilaxagini düşündük son kez baktım hepsine aglayarak . Cok sukur bısey olmadan cıktık... Cok zordu 

(17,720 puan) tarafından
:(( çok şükür
(3,274 puan) tarafından
Off çok kötü yaa şükür ki kurtudunuz
(4,145 puan) tarafından
Cok sukur cnm Allah razı olsun, daha eve giremedik duruyor öyle taşınıcaz ınsaallah
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Bekarken gece saat 12

Mutfak perdesini yikaniyormus o an perde yok

Mutfağa su içmeye gittim

Suyumu tezgahta doldurdum yudumlarken bir döndüm dönmez olaydım 

Bir kafa mutfağa tırmanmıs beni izliyor 

Allahim orada tutuldum o kişi de düşer gibi oldu elini korkuluğa attı tekrar tutundu

Parmaklarını gördüm birde

Sonra hızla çıktım mutfaktan 

Herkes uyuyordu ablamın yatağına atladım ağlamaya başladım şok geçirdim 

Ablam noldu noldu diyor birini mu gördün diyor ben kafama vuruyorum gözlerimi kapatıyorum elimle . Sus hatırlatma diyorum sus gözümün önüne gelmesin diyorum.. 

Ablam kalktı baktık çoktan kaçmıştı babamlari uyandırmak istemedim

Ertesi gün herkes evin etrafına baktı ayak izleri vardı 

Her kimdi neydi bilmiyorum ama o an hissettiğim şey beni öldürmek istedigi olmasiydi 

Hala diyorum Allaha şükür ki göz göze gelmedim eğer göz göze gelseydim şuan ya yaşamıyor olurdum yada felç falan olmuş olurdum .... 
(2,728 puan) tarafından
Tüm pencereler korkuluklu eve giremeyeceğini biliyordu
(17,720 puan) tarafından
Ayyyy ne korkunç :(
(2,728 puan) tarafından
Hala o travma var izmirdeyim geceleri akşamları cama bakamıyorum biri var sanıyorum evim de 2. Kat olmasına rağmen lanet olsun o her kimse onunla öte ki dünya da yusllesicem
(3,274 puan) tarafından
Canım o seni öldürmesiyle alakalı değildir de sapikti muhtemelen röntgencilik yapıyordu. Çok korkunç birşey
(2,728 puan) tarafından
Evet sapıktı kesin . Keşke görmemiş gibi yapıp mutfakta yemek yapiyormusum izlenimi verseydim tavada yağ kızdırıp birden camı açıp suratına Dökseydim.. ama işte cesaret edemez buna kimse
0 oy
(7,704 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
5 sene önce şimdi oturduğumuz eve yeni taşınmıştı ben 7 aylık hamileyim büyük kızım 22 aylık akşam oldu kızımı bı türlü uyutamadim neyse eşim koltukta ben yerde uyuyakalmisim yarım saat  uyudum uyandım  her yere bakıyorum kızım yok bütün odalara baktım dediğin gibi camdan aşağı baktım 4. Kattayiz hiçbir yerde yok koltukların arkasına en son gittim eşimi uyandırdım kalk dedim çocuk yok tam üstümüzü giyindik aşağıya inecez bı baktım oturma odasında kapının arkasında uyuyakalmis gece saat 1di şuan 6 buçuk yaşında ona bahsedince çok gülüyor ☺️
(17,720 puan) tarafından
:( ay insan kısa süreli kalp krizi geçiriyor ya ben resmen öldüm rengim attı
0 oy
(768 puan) tarafından
Deprem günüydü evin ilk yıkıldığı an acaba kızım yasiyo mu sorusunu sordum kendi kendime çok şükür yasiyodu daha sonra da acaba ölcek miyiz dedim sürekli çok korktum hala da aklımdan beynimden silemiyorum 
(17,720 puan) tarafından
:( Allahım sabır versin çok zor psikolojiniz mahvoldu Rabbim yardım etsin
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Rabbim korusun evlatlarımızı benim de kızım kafasının üstüne düşünce baygınlık geçiriyor ilk geçirdiği zaman ben bittim yani hiç bir şekilde tarif edilemez bı duyguydu Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zor çok 
(17,720 puan) tarafından
:( kesinlikle Rabbim onları koruyor
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kızım 4. Kattan aşağı sarkmışti yüreğim ağzıma geldi oturdum ağladım baya bide oğlum havale geçirdiği zaman bayıldı bende korkudan onunla içim gelmişti off hangisini anlatayım ki
(17,720 puan) tarafından
:( en zoru evlatla olan demi
0 oy
(413 puan) tarafından
Depremde çok korktum oldugundq çocuklar la evdeydim 4 çocuğum var neyapicam dedim kendi kendime Allh birdaha göstermesin inşallah 
(17,720 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın birdaha :(((
(413 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Asrın felaketi deprem olduğu an dedim ki tm artık bina yıkılacak üstümüze ve evde ben 4 yaşındaki oğlum ve karnımdaki çocuğum tektik eşim gece calisiyo elektrikler gitti bı anda ve sesler gelmeye başladı ama yinede oğlum için bagirmadim korkmasın diye durduktan sonra annecm.hadi gidiyoruz nereye anne daha sabah olmadı ki horozlar ötmedi dedi bende baban gelecek bizi arabayla gezdircek dedim  kendimi yavrumun üstüne atıp sadece Ayetel Kürsi okuyup dua ettim rabbim bidaha yaşatmasın 
(17,720 puan) tarafından
:( ay yemin ederim ağlıycam Rabbim bida yaşatmasın
(1,547 puan) tarafından
Çok zordu cnm hala psikolojsini atamadım üstümden şuan erkek kardeşim benimle kaliyo eşim gece calisiyo diye geçen yine elektrik gitti o anı yasicam sandım kalbim cikicakms gibi oldu.
Geçen namazın üstünde oğlumda benimle namaz kiliyodu ve ellerini açıp Allah'ım ben artık namaz kılıyorum lütfen bidaha deprem verme bize dedi böyle aglicaktim artık nasl etkilendiyse cocuk
(17,720 puan) tarafından
:( kıyamam ya küçücük kalbine..
(1,547 puan) tarafından
Aynen öyle rabbim bidaha yaşatmasın kimseye cnm
0 oy
(3,330 puan) tarafından
Kaza yaptığımız an eşim ben kuzeni ve 1.5 yaşında ki oğlum 3 metrelik duvardan yan devrildik dere kenarına o an öldüm öldüm dirildim çocuk ağladı da kendime geldim

Rabbim korusun kuzum aman dikkat et biliyorum dikkat ediyorsun ama saniyelik oluyor herşey 
(17,720 puan) tarafından
Anlık resmen kuzum anlık ya nasıl farketmedim o camın açık oldunu ya inmeseydi yataktan Allah resmen korudu yavrumu ne ara annemin odaya gtti orası muamma
(3,330 puan) tarafından
Çocuk işte saniyelik yaşıyorlar hayatı

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 615 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 645 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 836 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cantanesi66 (4,135 puan) tarafından soruldu