0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından

Hadi kızlar azcik itirafa benim o kadar çok var ki hala kafama takılan üniversitesi de dersinden ilk sınavda çok iyi not aldığımız hocanın arkasından sallarken hocanın üniversitesi ring dolmuşunda arkamızda oturduğunu görmeyip hakaret dalga ne varsa savurduğumuz arkasından adamın bizi her derste dışarı atması sonra ya devamsızlıktan ya düşük nottan geçememiş olmamız Allah'tan adam gitti de üç sene sonunda verdik dersi he arkasından beni istemeye geldiklerinde çikolata tepsisini buzdolabı üstüne koyup ordan kayıp bütün çikolataların kafamdan aşağı döküldüğü kısmını anlatmıyorum bile :)

14 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Vallahi bir şey anlamadım 
(8,832 puan) tarafından
Otobüste giderken hocasına sallıyomuş. Salladığı hoca da arkasındaymış otobüste :D
Bir de istemeye geldiklerinde dolabın üstünden çikolataları alaym derken elinden kaymış başından aşağı dökülmüş hepsi :D
Noktalama işaretleri kullanın şurada kızlar. Çok karışıyor bazen herşey.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hıc unutamıyorum rezil olmak ne kelime yerın dibine gırdım 37 haftalık doğum yaptım erken doğum olacaktı 32de başladı sancı vs tabı afedersiniz temiz degılım e kendimde göbekten dolayı ıhtıyacımı karsılayamadım doğum anında gordum doktorlardan ozur falan dıledm Allah'tan anlayışla karşıladılar kaynanadaydım giremedim dusa 
tarafından
Allahım en korktuğum şey kimseye yaşatmasın Allah
(7 puan) tarafından
Ben de 3 sene önce doğum esnasında ikinirken altima yapiverdim maalesef hemşireler hemen temizledi ama doktordan çok utandım erkek doktordu bir de. Eşime bile anlatamadim utancımdan tek ben biliyorum.
tarafından
Ayyy oda var ya cidden ama onlar alışmışlar o kadar normal geliyo ki onlara tüp bebek yaptıran bi ablam var onların idrara sıkışık olması gerekiyo muş transfer sırasında işlem bitince hasta bakıcılar çişlere yetişemiyor diyodu işlemden sonra yarım saat yatılması lazım mış sürekli işiyosun diyo valla Allah ım bu uğurda ne rezillikler yaşanıyo rabbim mükafatını versin inşallah
0 oy
tarafından
Benimde var dile getirmek bile utandiriyor. Sadece eşime anlattım dahada kimseye anlatmam :D
0 oy
(56 puan) tarafından
Ilkokul 5. Sınıfa geçtiğimiz ayın yazında annem saçlarımı kazıtmıştı saçlarım çok ince telliydi ve taranmıyodu gür çıksın diyerekten ikna etmişti beni  3 ay boyunca çok az uzadı saçım neyse okullar açıldı hani bandana gbi şapkalar vardı ondan takıyodum bi iki hafta müsade ettiler baktılar ben çıkarmıyorum sonra öğretmen bütün sınıfın önünde beni tahtaya kaldırıp çıkartmıştı o an çok rezil olmuştum herkes çok gülmüştü benim de gözlerim dolmuştu ağlamamak için tutmuştum kendimi sonra adım erkek fatma kalmıştı  velhasıl o gün bugündür asla saçımı kesmedim..
(56 puan) tarafından
Evet ya.. Bi de ergenlik dönemindeyim aşırı sivilcem var ki bi kaç kişide de çok var fen dersindeyiz ergenlik döneminden bahsediliyo hoca beni kaldırıp bu durumundan utanmıyosun dimi bunlar geçecek falan diye sormuştu onda da çok üzülmüştüm..
tarafından
Pes yaa :( bunlar da öğretmeniz diye geçiniyorlar işte..
(56 puan) tarafından
Şimdi yapsınlar da göreyim öğretmenler
tarafından
Öyle insanlar niye öğretmen olur ki ya valla öğretmen travması yaşamayan bi Allah ın kulu var mı aceba hakkımı helal etmiyorum bende çok çektim pisliklerden
(56 puan) tarafından
Mesleğini sevmeyerek yapıyolar sanırım vakit geçsin sadece
0 oy
(157 puan) tarafından
Üniversitede amfide sınavımız vardı. Biz de arkadaşlarla amfinin en tepesinde yerimizi aldık. Su almak için aşağı bi ineyim dedim tabi ayağımda 8 cm topuklu. Merdivenden inerken takılıp yuvarlandım 5 6 basamak düşüp olduğum yere oturup direkt yanımdaki tanımadığım kıza eee hazır mısın sınava bakalım demiştim kız şok olmuştu djdndbdb çoğu kişi düştüğümü bile anlamamıştı ama ben baya yerin dibindeydim :D
(2,692 puan) tarafından
Düştükten sonraki ilk cümlenin o olmasına aşıyı şok oldum :D
(157 puan) tarafından
Kız da şok olmuştu :D
0 oy
tarafından
Kayınbabamların evinde eşim ile oturuyoduk, eşim trt spor muydu geçmiş gün hatırlayamadım, açmış sonra ben de telefona bakıyodum o sırada. Eşim gitmiş, kayınbabam içeri girdi kafamı bi kaldırdım, ekranda çıplak erkekler poz vermişler fotoları yakınlaşıyor falan, kayınbabam bi bana baktı bi tvye, açıklama da yapamadım çünkü eşim kumandayı giderken kucağıma koymuş. :(( 
(2,785 puan) tarafından
Kahkaha atım bu saatde
tarafından
:D :D ayy hâlâ utanırım kayınbabama böyle çok rezil olmuşluğum varrr :D
(594 puan) tarafından
Gel şimdide bizi inandır cidden senin acmadigina :)
0 oy
(7 puan) tarafından

Kpss kursuna giderken hoslandigim biri vardi sınıfta. Bir gün teneffüste hadi kantine çıkalım bir sonraki derse girmesek de olur çok sıkıldım muhabbet ederiz dedi ben de hevesle tamam dedim gülümseyerek çantamı alıp kalkmamla arkamdaki cocuk ve hoslandigim cocuk kalakaldilar :D meger bana degil arkamdakine söylüyormuş e ben de biraz miyopum bana baktığını sanmıştım. İşin diğer trajik yanı çocukla hiç muhabbetimiz yoktu o zamana kadar.

0 oy
(8,832 puan) tarafından
Ben de üniversitedeyken derste çok sıkılmıştım. Kulaklık kulağımda müzik dinliyodum. Saçlarımla kapatmıştım kulaklığı gözükmüyodu. Sonra bir an dalgınlıkla 'bir kar tanesi ol kon dilimin ucuna' diye bağırmışım sınıfta :D Bi baktım herkes bana bakıyodu. Çok utanmıştm Sonra hoca telefonumu aldı :D gün sonunda teslim etti geri. 
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Kesin vardır da hatırlamıyorum :D
0 oy
(721 puan) tarafından

Ben üniversitedeyken sınıf odasinda 2, 3 tane erkekde var hoca sinifa geldi bizde yerlerimize keçiyoduk arkadaşim arkamdan geçerken sandelyemi şakasina geri çekmiş benim gördüyumu zan etmiş  bende fark etmedim hoca oturun derken kisa etekle nasil popum usde dam diye yere duşdum Allahim hala gözümun önünden o sahene gitmiyor her kes ağzi açik donub bana bakiyor. Ilk güldum ama içimden acayib ağlamak geliyor her kesde gulmeye başlarken bi anda pat diye nasilda ağlamişdim hoca beni sakinleşdiremiyodu :unsure:

İlk işe başladığım sene işe giderken ayağim dizime kadar kanalzasiyona düşmüşdüm, o kadar var ki otubusde kadin süt balonun ağzin açarken butun sütü usdume dökmuşdü hayatim da hiç o kadar utanib, sikildiğimi hatirlamiyirum

0 oy
tarafından

Ya çok çok var ama aklıma gelen beni çok utandıran ve hala neden yaptığımı anlamandıramadığım bir olayı anlatıyım size. Geçen sene eylülde eşimin kardeşi evlendi biz de sağdıçtık. Düğün bitti işte bizim araba gelin arabası bu arada. Neyse aldık bunları ama ben mutluluktan ilk defa sagdic olmaktan şaka samatadan gitmişim o gün gerçekten. Arabanın önünü gelinin kuzeniymis sanırım kesmeye çalıştı ben böyle şeyler görmediğim için garipsedim baya çekil falan diyorum tepki gösteriyorum ama onlarda adetmis yani orda bir rezil oldum daha sonra evlerine götürürken yolda işte müzik falan dinliyoruz son ses neyse 2020 yazı işte yağmurum ol bu gece remix var ya onu açmak istedim ve dedim ki çocuklar bu şarkı size gelsin. Şarkı caldikca bunlar kahkaha atmaya başladı ben sonra çok utanmistim:)))))Ama hala neden böyle bir şey yaptığımı bilmiyorum...

0 oy
(350 puan) tarafından
Heralde herkesin o kadar çok vardır ki  bende bı kaçını anlatayım 

Kızıma oyuncak legolar alacaktım tek başıma idim bı kırtasiye girdim girerken iyi güzel kapıyı açtım girdim alışverişi yaptım hadi çıkayım derken kapı tamamen camdi ben orda kapı yokmuş gibi dikine yürüdüm kendimi bı çarptım ammaa felaket içerde üç tane erkek dedim rezil oldum artık bişeyin var mı falan dediler ben yok dedim hemen çıktım ama kesinlikle ben çıktıktan sonra gülmekten yarılmışlardir çok utanmıştım birde kayinbabamin yanında oğlumu severken hiç kullanmadigim bir kelimeydi ama oğluma ağzıni öptüğümün oğlu dedim tabi herkes bir dondu ben o kelimeyi kullaninca birde o an çok utanmıştım :) son olarak lisede üç beş kız pencereden erkek öğrencilerle konuşuyordu bizim lisemiz kız erkek ayriydi bunu müdür duymuş assa kattan kızlara bağırdı geliyorum diye müdür gelmeye kizlar uçtu müdür geldi ama dikine bana bakıyor benim yaptığımı sandı bende artık suçsuz yere suçlaninca bende topukladim baya koşmuşum o hızla bide o zaman rezil olmuştum ;)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 670 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berfinbedri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 2,682 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 437 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Z. (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 710 göst.