0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki kez cinsiyete baktırdım erkek dendi, ama ben kız hissediyordum baştan beri, severken ağzımdan direk kızım diye seviyorum hemen sonra fark ediyorum erketi cinsiyeti diye, böyle olan varmi, yada cinsiyeti hissedip, doktorun tersini söylediği anne adayları en önemlisi doğunca içinizdeki mi oluyor yoksa ultrason yanılmıyor mu? 

8 Cevaplar

0 oy
(831 puan) tarafından
Olmadı canım oğlum yatıyor smdi yanımda kız bekliyordum hatta nişanlıyken bıle bence kız istemekten oluyo bu:)
tarafından
Yok ya benim ki oyle değil boyle illa şu olsun demedim
-Reklam-
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Rüyamda kız gördüm ve hep kız hissettim 12 haftalıkken ikili taramaya gittim erkeğe benziyor dedi .odadan çıktım eşime ben kız hissediyorum kesin kız dedim eşimde güldü doktordan iyi mi bilcen sanki dedi.14 hafta tekrar gittim erkeğe benziyor %80 erkek dedi yaa ben çok kız hissediyorum ama dedim doktora belli olmaz ben erkek gördüm dedi.

Sonra detaylı ultrasona girdim doktor cinsiyet kesinleşti artık değişmez dedi erkek dicek diye bekledim kızın olucak dedi.Benkm için önce sağlıklı olmasiydi erkek dediğinde hiç üzülmedm ama kızım olacağını duyduğumda ağlamaya başlamıştım.Allh gönlüne göre versin cnm seninde 
tarafından
Yaa inananirmisin sanki bende böyle şeyler yaşayacağımı hissediyor gibiyim en son kiz olduğunu duyursam galiba bende oturur ağlarım
0 oy
tarafından

Ben hep anlatıyorum burda :) kızımı ruymda gormustum 2 aylık hamıleydım ve erkek hıssedıyordum bır gordum ruymda e erkek bebektı resmen, oglum canım vs dıye karnımı sevıyodum 13. Hafta erkke dedıler aman aman gıttım mavı tulum aldım analar hısseder dıye gezıyorum, 16. Hafta bır gıttım kız dedı doktor yooo dıyorum degıl, vajınasını gosterıyo boyle ekrana baktım bos bos, sonra kapıya cıktık eşim zaten kız ıstıyordu baskadı armaaya mılletı kızım oluyor dıye, ben ama kabullenemıyorum :D sonuc kızım oldu ama erkege benzıyor hala :)

tarafından
:))) haa daha cinsiyet net değil diyorsun :))
(48,530 puan) tarafından
yok be gulmeyen bir guzellik o ☺️
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Rabbimin hediyesi minik mucizem diye sevdim ilk önce. Oğlum olduğunu öğrendim. Şimdi de adıyla seviyorum konuşuyorum. İsmine tepki veriyor. Ben cinsiyete hiç takılmadım rabbim nasip etti ya sağlıklı olsun aklı yerinde olsun sağ salim alayım kucağıma bu bana yeter. Allah isteyen herkese nasip etsin. 
tarafından
Orası tabiki öyle ama erkek çıkmış iki kez, ben seviyorum kızım diye seviyorum hisselerimde bi an o oluyor, sonra hemn düzeltiyorum ne diyorsun o erkek diyorum kendi kendime :)))
(1,995 puan) tarafından
Başta öyle hiissedince alışkanlık oluyor işte :) Ben değil de eşim başta erkek hissediyorum dedi o da hep öyle sevdi. Onun hissettiği gibi de oldu :) Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
0 oy
(4,094 puan) tarafından

Bana 12. Haftadan erkek dedi dr. Sinra kendim de gorup ayirt ettim ulttasonda p.ipiyi:)ama doguma giderken bile belki kiz cikar diye bekledim dogum aninda gorunce erkek olduguna ikna ildum:) bir kizim var ikinciye kazayla hamile kaldim. Rabbim madem verdin bari yine kiz ver diye dua etmistim hep kizlarin daha insani erkeklerin daha duz duvara turmanan cinsten cckluk yasadiklari icin

tarafından
** doğuma gidince ikna oldum ** kısmına sesli bir gülüş bırakıyor :))
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Ben kız çok istiyordum o yüzden kesin kız değil erkektir dedim öylede çıktı. 
tarafından
Yaa yok ben çok istediğimden değil benim için cinsiyet farketmez, ama elimde değil sevince ağzımdan kızım diye çıkıyor, yada öyle bir his geçiyor kalbimden yoksa doktor erkek dedi diye bende onu erkek kabul ettim, ediyorum, ama gelde kalbime söz geçir.
0 oy
(565 puan) tarafından
Kuzenime doktor  %90 kiz demisti oda erkek hissediyorum falan demisti bende dedim doktor kadarmi bilecen sonra bu baya doktor doktor gezdi kendi dediğini ispatladida cidden oğluşu oldu 
tarafından
Yaaa :))) doktor bana yüzde kaç demedi ultrasona yolladı iki defa ayri haftalarda baktım her ikisine ayni insan baktığı için diyorum acaba yanlışmı yorumluyor, hatta ilkinde erkek deyince şoka girdim o kadar ki kız demesini bekliyordum, erkek deyince de sevindim ama içim rahat degil emin degil ikincidede baktırdım ayni kadin vakti yine erkek deyince erkektir dedim kabullenmek istesemde içim kabul etmiyor hayla :))) ama ultrason başındaki doktorda pek gıcık hiç ilgilenmiyordu, inşallah bu sefer farklı bir ultrason doktoruna denk gelirim ve ınşallah artık doğru ne ise onu duyayim allahim amin :)))
(565 puan) tarafından
Rabbim hangisini cok istiyorsan hayirlisiyla o olsun canim ,:))
tarafından
Benim için farketmez :)) ben hep hayırlı, bereketli, sağlıklı, Salih, saliha, muvahid, muvahide kullar olsun allaha karşı baska ne istim :))
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Valla ilkinde hep kız hissetim doktora cinsiyetink sorduk o daha demeden kız mı dedjm evet dedi baktırdım mi ki dedi o kdr emindim o kdr hissediyordum kızdır doktora hissediyorum dedim doğru hissetmissin kız dedi ikincisine hiç birşey hissetmedim o erkekti
tarafından
Bilmiyorum ben yine baktırmayi düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 295 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 282 göst.
0 oy