0 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Valla skldm.bunaldim.iyice

28 Cevaplar

0 oy
(1,375 puan) tarafından
Kaç yaş araları var 
(6 puan) tarafından
1 bucuk
(1,375 puan) tarafından
Benim  kızımda 2 yaşında bazen çok istiyorum bazense kızıma zor yetisiyorm diyorum valla Allah sabır versin cnm zor oluyor yaşları yakın
(6 puan) tarafından
Esim de yoruyor  kizima.bagrinca.yok bagrma.yok.bilmm.nee ama kendisi 5 dk bakamaz cocugs
(1,375 puan) tarafından
Erkekler çok biliyor zaten ancak herşeye karışırlar
(6 puan) tarafından
Oylee iste cnm
-Reklam-
0 oy
(414 puan) tarafından
Aralarında kaç yaş var cnm ..

Yakınsa zor olur 
(6 puan) tarafından
1 bucuk yas cocuk. Hem.yoruyo.hemde.esim.kizimin kiskanclgi beni benden aldi artik oglumun ustune dusmememe rsgmen. Butun ilgim kizimda olmasina ragmen. İyce huyszlandi herseye aglar oldu smdi uykusunda agliyor habire nine nine diye anecim ben yanindyim.diyorum.olmiyoe inadina nasiyor cigligi bende agladim sinirden napcan neneni dedim.esimde.hemen yok cocuga bagrma.yok.bilmm.nee artik sabir kalmadkki birakmadii kizim.bazrn cok bunaltiyor
(163 puan) tarafından
uykusunun arasinda agliyorsa cocuk gunduz bir seyden korkmuş demek ki ya da bir yeri de agriyor olabilir ruya felan da goruyor olabilir hemen şımatikliga vurmayin
(6 puan) tarafından
Sakinlestrmdk ocim ugrasiyormm.gdne.hok
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Evet bende bunu yaşamamak için düşünmüyorum aslında hiç düşünmüyorum 2.ciyi Allah yardımcın olsun
(832 puan) tarafından
Benim tek eşimde bana diyor erkekler öyle annelerin tahammül u kalmıyor bazen bir tane bnm kızıyorum yaramazlık yapıyor dıye gece yatakta yanımda kızma benim canım sıkılıyor diyor
(6 puan) tarafından
Skliuo bizimde skliyo insan evladina bagrmk istemz
(832 puan) tarafından
Hemde nasıl ağlıyorum basen kziinca uyuttjdan SONRA;(
(7,280 puan) tarafından
Kızım vurdu babası bana kiziyo ya oda ondan güç alıp yapıştırdı valla malesef kiziyosun sonra kiyamiyosun uff zormuş anne olmak
(6 puan) tarafından
Aynn valla cok zorr
0 oy
tarafından

Valla bazen deli aklım yap ikinciyi diyo. Bazende hiç kaşinma diyor. ☺️

Bazen kızım uslu gibi oluyor ay ikinciyi yapma vaktimi geldi diyorum.

Bazende anamızı ağlatıyor. Ayy Allah olmayanlara versin bı daha yapmiycam diyorum.☺️

Bazen millet ikinci ne zmn deyince gaza geliyorum. Bazen burdaki yorucu postları görünce vazgeciyorum☺️

Bazen yaşim geçiyor ikinciyide araya sıkıştiriyim diyorum. Bazende bakıyorum maddiyat yonunden yeni toparladik geri vazgeçiyorum☺️

Sizce bu kısır döngü ne zaman geçecek:D:D

(6 puan) tarafından
Ayy bosverr valla bakk  seviniyordum ama yok iyice darlandim esim darliyor.kizim.darliylr.kayinvalideler darliyor ooo bosver tek yeter tam rahats kavustum dedim.cocuk dogunca kizim.bi huysz oldu bi aglar oldu herseye tuvaelete bile giremiyorm
tarafından
Ya şu milletin ikinci çocuk ne zmn demesi beni sanki mecburmusum gibi hissettiriyor. Yani aslında takmıyorum ama bilinçaltimda sanki ikinciyi yapmak zorundaymisim gibi bı algı oluşuyor.
Zaten kızım cokk hareketli çok yaramaz acayip afacan bir coxuk
 Aynısından 2 tane olursa  hiç dusunemiyorum
(6 puan) tarafından
Aman bosver milleti sen kendi rahatina bak vallaa kimse umrunda olmasin
tarafından
Doğru diyosun kız.
(6 puan) tarafından
Valla bak bosver. Tam.rahats kavusmustum.doguncaa .hersey alt ust olduu hele hastsnede yatttgm.gun kizim.iki gun yuzume.bakmadi kucagima gelmedi
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Benimkilerinde arası bir buçuk yaş ne yapıyorlar ki
(6 puan) tarafından
Valla ne uyki var ne yemek hicbisi yoo hele bide karisanlar.olunca insan darlaniyor
(7,447 puan) tarafından
Karıştırmıcan canım , iki yaş sendromu olabilir birde dişlerden yemez
(6 puan) tarafından
Yaa her konuda arkamda olan insan bu karisma konusjnda hic destekci degl
(550 puan) tarafından
Bizde ilgiyi eşit tutma filan yok full ilgi büyükte yoksa yapmadığını bırakmıyor hareketli benim ki 3.5 yaş kız
(6 puan) tarafından
Masallhh kuzum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben hiç cesaret edemiyorum maalesef.  Oğlum 26 aylık. Kıskanır beni biri sarılsa yegenlerim baba da dahil buna. Bazı günler sinirden patlatiyo.beni bazı.gunler.cok.sakjn sessiz geçiyor. Bi kız.kardesi olsun isterim yaşımda geçiyor amma maddi manevi güvenemiyorum kendime. Allah hakkımızda hayırlısını versin 
(6 puan) tarafından
Aminn aminn  allahm.istetrnlere versin ben isteyerk yaptim.ama.cok.pismanim
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bnmde cesaretim yok ikinciyee Allah sabır versin 
(6 puan) tarafından
Gecmis olsunn kuzum hakkinda hyrlsii olsn
(3,769 puan) tarafından
Amin onun için daha  bekliycem ama kız istiyom bakalim
(6 puan) tarafından
Nasipp allah bilir artik
(3,769 puan) tarafından
Aynn sağlıklı olsunda  Rabbim bilir
(6 puan) tarafından
AynnnoglebCnm
0 oy
tarafından

Bu benım ılerıde acıcagım post bence :D hoş daha cesaret edemedım 2.ye ama garantı acarım bu postu

(6 puan) tarafından
Hahaha semin yerine acmis oldum.kizz.:)
tarafından
Benım kız 31 aylık nasıpse dusunmek ıstıyorum ama sadece ıstıyorum ben :D
(6 puan) tarafından
Hahaha dusun bakalmm
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bir müddet sabır edeceksin benim 2 yaş araları valla okadar zorluk çektim ki hergün ağlıyordum 
(6 puan) tarafından
Kizz ona sabrediyorsn bi sekilde zor oliyor ama.eşte bunaltmasaa.
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Oğlum 13 aylık ben şimdiden tövbeliyim beni tüm gün perişan ediyor gerçekten Allah canına sağlık versin onu hakkıyla büyütmeyi nasip etsin yeter diyorum bende 
(6 puan) tarafından
Aminn kizjm
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ayni valls 2 bucuk ve 14 aylik kizim var Allah canlarına saglik versin ama aşırı zor bir okadar güzel duygu rabbim isteyene tatdirsin  benim kazara oldu çok zorlanıyorum ama napim geçecek elbet bugünlerde sabret 
(6 puan) tarafından
Onlara sabrediyom.ama.eş sorunu da olincaa  heleki herseye karisan birileri olinca insan darlaniyor
(5,240 puan) tarafından
Valla seni en iyi ben anlarım şuan herseye ağlıyorum okadar bunalıyorum ama elimizden de birsey gelmiyor ağlayarak kendimi rahatlatıp tekrar motivasyon ediyorum kendime cocuklara yetebilmek adına yoksa başka türlü olmuyor eşler hep aynı çünkü sabah gidip akşam geliyolar ne olduğunu evde bilmiyolar bir kizincada hemen kızma soyle böyle bende otur sen bak ben caliscam diyorum çenesi kapatıyor hemen bi ev hanımligi ve cocuklari baksin göreyim ben onlari
(6 puan) tarafından
Klay geliuoo onlaraa
0 oy
(7,772 puan) tarafından
Öyle dene Allah'ın zoruna gider sabret belli bı yaştan sonra herşey düzene giriyor benim kızlarımın arası 2 yaş 5 gün dikkat et üçüncüye hamile kalma benim küçük kızım 2 yaşına girdi 4 ay sonra hamile olduğumu öğrendiğim 
(6 puan) tarafından
Valla beraber olmaya korkiyorm 50.gunlk.oglum daha
(6 puan) tarafından
Eş n konusnda yoksa cocuklarmla ilgili skntinyok allahima.bin sukur onlari bana verdig icin iyiki varlar
(7,772 puan) tarafından
Aman aman dikkat et eğer gerçekten isteniyorsana
(6 puan) tarafından
Yokk yokk aman idtemiyom
0 oy
(832 puan) tarafından
Niyeki bende istiyorum artık oğlum 3 yasında denedk boş gebelik geçirdim 2aydr d olmuyor rahim kendini toplamasi lazım galiba 
(6 puan) tarafından
İstyorsan olyr kuzum sabrett rabbim gonlune gore versn
(832 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Benim aralari 27 ay buyugum 3.5 yasinda bu ara zirvede  oyuncak vermek istemiyor bugun hele butun gun agladilar:D

(6 puan) tarafından
Kizz  oglum gazli bebrk uyaninca hayatta yatmaz yerine aglar surekli  mecburen kucgmda gezdryom uyutyom
(13,834 puan) tarafından
O zor Allah yardimcin olsun ilkim kolikti ikincide nasil dualar ettim☺️sukur 8.aya kadar yormadi beni sonra dislerde biraz zorladi simdi de abisinden huysuz o da abimiz yoruyor
(6 puan) tarafından
Bende dua ettim.de grne oldu gene oldu kizim.da hem gaz sorunu hemde kabizlk vardi tuvaletini asla yapamiyordu onda cok cektim.cok sukur gene oglum ina gore iyi azda olsa
(13,834 puan) tarafından
Evet ilki benim de oyleydi zaman su gibi saglik olsun gececek hemen buyuyorlar
(6 puan) tarafından
Aynn oylee
0 oy
(2,363 puan) tarafından
al bendende o kadar aralarında 4 yaş var ama oğlum bu kadar yaramaz değildi ama kızım doğdu doğalı bu 2 senem gerçekten zehir oldu yapma otur demekten delirdim artık çarşıya çıkarım gezmek için cinnet geçirip eve dönerim bana kan kusturdu resmen ben bağrınca eşim bağırma daha anlamaz diyor ama al bak desem 5 dakka bakmıyor karşıdan konuşmak kolay 
(6 puan) tarafından
Aynn es konusu ve karisan olunca insanda tahammul kalmiyo
tarafından
Aaa vallahi beni yazmışsn benimde 4 yaş var kızım doğdu oğlum iyice zivanadan çıktı bir yere gidiyorum cinnet geçirip geri dönüyorum daha hiç birlikte bir yere çıkarmıs değilim ama eşim oluncada fark etmiyor oda beni darliuor
(6 puan) tarafından
Aynn oyle cmm
(2,363 puan) tarafından
icsesim.006 kız vallahi inanırmısın pazar günü bayram alışverişine çıktık ama o gün bana zehir oldu bu kızımla 2 yaşında ama ben böyle çocuk görmedim yemin ediyorum ki trafik zaten yoğun insanlar kalabalık çarşıda inadı tutuyor kendisi yürümek istiyor koşuyor karşıdan arabalar geliyor elini tutuyorum kendini yerlere atıyor vallahide o kadar çok bıktırdı ki bu çocuk beni
(6 puan) tarafından
Ahh ahh. Valllaa  neler gorcez daha
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun öncelikle.. ama çocuktan çok eş seni bunaltmis gibi. Herşeyi tek başına yüklenmiş gibisin. Bu yüzden zaten 2. Çocuğa karşıyım .. eş desteği yoksa değil 2 çocuk bi cocuk bile yapılmamalı . Hadi bilmiyordun diyelim eşinin nasıl olduğunu yaptın 1 çocuğu. 1 çocukta görürsün zaten sana ne kadar faydası olmuş destek olmuş. Ona guvenirsin yaparsın bi tane daha. Ama ilk çocukta bile bu kadar ilgisizse ve tek başına ustelndiysen herşeyi. Asla ve asla 2. Bi çocuğu doğru bulmuyorum. Her ne kadar kardeşi olsun düşüncesinde yapilsada bi çocuk. Ona bakım veren herşeyiyle Adan Zye ilgilenen annesidir. Anne perisaan olup sinirlendikten sonra mutsuz olur. Mutsuz anne de mutsuz çocuk demektir. Allah tüm annelere güç versin bol eneeji versin
(6 puan) tarafından
Aminnn smin kuzum
0 oy
(333 puan) tarafından
Bu günler biticek bende seninle aynı durumdayım biri 25 aylık diğeri 4 aylık büyüğü sürekli küçüğe zarar vermeye çalışıyor durduk yere hemde bebeği onun yanında sevmiyoruz kıskanmasın diye ama yok yani illa ısıricak sürekli başlarında duruyorum eşim evdeyken çok çok rahat ediyorum dinlenme fırsatım oluyor uyuma ev temizleme bakım falan eşimin desteği olduğu için aşırı yorulmuyorum ama bazen banada geliyorlar yani sonuçta insanız elimizde olan birşey değil ben çok sinirlendigim zaman eşime veriyorum bebeği odadan ayrılıyorum sakinleşip Tekrar alıyorum eşim de moral veriyor bu günleri çok Özlücez  nasıl büyüklerini anlamicaz okula gidicekler birlikte dışarı cikicaklar hep böyle olmicak diye bende düşününce bir huzur doluyo içim sende böyle düşün ilerde çok çok güzel olcak 
(6 puan) tarafından
Yaaa orasi oyle en onemlisi es destegi istee bizde o yok  yeri gelir cok guzel bakar yeri gelir 5 dakka bile bakamZ.zor gelirr
(333 puan) tarafından
Ama yardım etmesi gerekiyo robot değilsin sonuçta yorulursun bıkarsin çocuğa bakmya enerjin bile kalmaz bence alıştır ben ilk çocuğumda alıştirdim yemeğini altını açmayı falan benden gördü oda hevesle yapıyor ikisine de yapar yani
(6 puan) tarafından
Altini aldirtmam ama yemegini filan yedirirde cok naidrr yani yoruluyom brn aksama kdar ebem s.kiliyo diyor surekli evde napyon diyo
0 oy
tarafından
Siz yapmadiniz allah verdi zaten...hepsi emanet 
(6 puan) tarafından
Onu biliyorz cnmm sadece cdddi anlamda yoruldm allahima sukur iyiki varlarr onlara lafin yok
0 oy
(2,542 puan) tarafından
Aralarindaki yas az sanirim, o yuzden zorluk oluyordur. Iki ilgi bebesi anneyi yer bitirir. Ben bunu dusunerek 5 yas biraktim aralarinda, en azindan digeri kendi isini goruyor ve dedigimi anliyor. Esinden destek iste bence.
(6 puan) tarafından
Ahh ahh keskee verse destek
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım gerçekten iki çocuk bakması zor benimde iki tane ve aralarında 1.5 yaş var aynı küçük ne kadarlık bilmiyom ama büyüdükçe onlar bu kadar sıkıntı olmuyo sadece onu bil biraz daha rahatlıyosun inşallah hemen rahatlarsın 
(6 puan) tarafından
İnslhhh kuzum yaa 50 gunlk oglum.kizim 1 bucuk yasinda
(5,538 puan) tarafından
Hemen hemen benim gibi canım ama geçecek zamanla sabır istiyo sadece

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 529 göst.
15 Şubat 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cansu4245 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,334 soru

11,415,919 cevap

34,967 kullanıcı