0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Kreşe giden çocuğunuz bez kullanıyor mu hayır ise nasıl başardınız bezi bıraktırmayi benimki lazimliga oturmak dahi istemiyor 

5 Cevaplar

0 oy
(791 puan) tarafından
2.5 Yaşında krese başladı krese vermeden 3 ay önce bıraktık bezi oncelikle kızıma artık büyüdüğünü anlattım ve evde ki tüm bezlerini çöp poşetine attırdım kızıma bunları çöpe aticaz evde bez yok dedim onları kaldırdım ortadan kızım çöpe attık sandk tabi 1 saat arayla sık sık çişim yok desede lazimliga otutturdim ilk zamanlar oturmak istemedi kademeli ilerledim bezleri atmadan ocne daha bezliyken ben ne zaman tuvalete gitsem sende lazimliga otur dedim kıyafetlerini çıkarmadan ilk lazimliga oturdu sorna yavaş yavaş korkusu geçti 4 gün sonunda tamamen alışmış oldu 
(2,393 puan) tarafından
Darısı bize ya inşallah
(2,393 puan) tarafından
Bezi bırakmadan kreşe almıyorlar değil mi
(791 puan) tarafından
Alan yerler vardır ama çoğu kurum bezi bırakmış olmasını istiyor
-Reklam-
0 oy
(831 puan) tarafından
Kaç yaşında yazın bende vermek istiyorum ama 3 yasında tutuyor yapmıyor hava isinsin denicez olmazsa pedolg gitmeyi düşünüyorum vücudundan birşey gtsn istemiyor tırnak saç kaka 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kreşte canm şuan bezli 33aylik :) ben klozete aparat aldım onun üstüne gidip oturuyor elimden tutup götürüyor beni tuvalete ama cis yapmıyor 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Ben kızıma 20 aylık başladım eğitime. Büyüyünce zor olur diye dusunerekten başladım. Şuan 23 aylık geceleri bezliyorum sadece. Bazı kreşler bezli kabul ediyor sormanız lazım. Benim kızıma da lazimligin üstünde bebek resmi vardı bak annem bebek çiş yapıyor sen de yap dedim. Ben tuvalete girip çıkarken onu da yanıma aldım bak annem çiş yapıyorum hadi sen de yap falan dedim. Eğitim konusunda zorlanmadım ama küçük başladığım için kasları gelismemisti sürekli kaciriyordu. O kacirmalar da şimdi yavaş yavaş bitti. Şimdi yap desem de beze yapmıyor :)))
(1,211 puan) tarafından
Şuan klozete alistirmaya başladım. Gel benim tuvaletime çiş yap deyince heves ediyor. Senin tuvalete çiş yapıyım mi diye soruyor :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 210 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Isimyok (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.