0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar eşimle bazı problemlerimiz var dışarıda kızlara açık saçık kızlara baktığını farkediyorum. Kızınca da karşımdan geliyo nasıl gormiyim diyo, bana da bi okadar kapalı giydirmeye calisiyo yok dar ve kısa olmasin,göğsü görünmesin vs. Geçen gün bu konulardan yine tartıştık. Bir erkek dışarda neye bakıyorsa karisinda da orayı kapatmak ister dedim . Bundan sonra bende öyle giyinicem millet te bana baksın da gör diye inatlastim. Başkalarına bakmakta aldatmaktir benim gözümde dedim.Sen göz zinası yapiyosun dedim. Yok ne alakası varmış ta erkeklerin yüzde doksan dokuzu istemsizce zaten bakiyomus bu aldatmak sayilmazmis. Aldatmakla üstüne gidince madem aldatmak adam akıllı yapayım da aldattı de dedi. Bunun üzerine sen benim değerimi bilmiyosun ben hiç bir şey yapmıyorum sana sadigim aileme sadigim diğer evli erkekler karısını ayakta uyutup neler yapiyo ben bunların hiç birini yapmıyorum gibisinden bir şeyler söyledi. O günden sonra içime kurt dustu eşim sanayide esnaf geliri çok güzel. Bir gün acaba yapar mı düşüncesi maf ediyor beni. Ağzını aramak için sordum bir erkek karısı varken neden başkasına gider diye , erkekler arasında bir laf vardır her gün aynı yemek yenir mi diye dedi. Hiç bozuntuya vermeden ne farkeder onda olan şey karisinda da var dedim. Evet dedi ama insan başka tat ariyo demekki dedi. Ama ben 2 paralık orosp*lar için karımı harcamam dedi. Yine de içim bı tuhaf oldu şimdi değilse bile ilerde yapar mı ve benim de ruhum duymaz mi diğer kadinlar gibi diye diye kendimi yiyip bitiriyorum :( sizce bukadar açık konusmasi art niyetli olduğunu mu gosteriyo 

23 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Her gün aynı yemeği yemek istemeyen evlenmesin bir zahmet o kadının hayatını da doğacak olan çocuğun da hayatını mahvetmsin ne kadar iğrenç bir düşünce 
-Reklam-
+6 oy
(8,926 puan) tarafından
Erkekler her gün aynı yemeği yemiyo da kadınlar niye yiyo. Haram günah şeref sadece kadınlara mi var. Dilinde olandan korkma derler normalde. Ama böyle de insanın içine kurt düşer tabi 
+4 oy
(242 puan) tarafından

Başlığa göre normal yemek zanneden ben :D

(2,788 puan) tarafından
Bu hayat seni lokum niyetine yutar aşko kendine gel :)
(1,538 puan) tarafından
Bende öyle hala yemek yüzünden kavga ettik yazacak diye diye okudum :)
(1,043 puan) tarafından
Bide ben benim eşimde iki gun üst üste aynı yemek olunca burun kıvırır dedim aha tek değilmişim ama konu başka yerlere gitti
(1,538 puan) tarafından
Özel diyince valla yatak odasına biseyler hazirladida heralde ondan çıktı dedim :D
(242 puan) tarafından
Anlaşılan biz çok masumuz :Dd
+3 oy
tarafından
düzenlendi

Senin eşin çoktan yapmış seni ayakta uyutmus 99erkek bakarmis benim eşim bakmaz kadınlara kendi adına konuşsun harkes onun gibi aç değil ayrıca esim  brni kapatmaya da çalışmaz  kıyafetim de karışmadı asla aynı yemek yenmez diye kendi ağzıyla söylemiş birde düzeltmeye de çalışmış ben karımı harcamam diye:D yanında eşi varken adam baska bir kadına neden baksın ki demki sapık o adam geçmiş olsun senin kocan tam bir sapık elin kadınına bakıyor 

(13,027 puan) tarafından
Bende düşündüm bunu :)
(3,880 puan) tarafından
Katılıyorum sapık erkekler kendıyle birlilte diğerlerini de yakıp savunmaya calısıyo :)
(3,700 puan) tarafından
İşte aradığım yorum. Kadınları yemek yerine koyan saçma s.alak erkekler diğerlerini harcamaya çalışıyor. O zaman kadın da her gün aynı yemeği yemesin. Saçmalık ötesi. Karısının yanında başka kadına bakan saygısız bir erkek karısı yokken neler yapar diye düşünmek gerek.
+2 oy
(13,088 puan) tarafından
Bunu diyen adamın acaba kadın her gün aynı yemeği yemek istiyor mu canı başka yemek çekerse nolur diye de düşünmesi ve sonuçlarına katlanması lazım 
0 oy
(2,439 puan) tarafından
Senin icine kurt dusse de yapar kurt dusmese de bu kisiligiyle alakali. E bu zamana kadarda kocani tanimissindir. O yuzden kafana takipta adamin kulagina su kacirma.
0 oy
tarafından
Eşimin baktığını bende biliyorum bakmama ihtimali yok bende bakıyorum çünkü  TV de bile kapatırım gözünü kıskançlık seviyem o kadar ama gercekleride içten içe kabul etmek gerek bakması yaptığı anlamına gelmiyor yapacakta olmayabilir ama bilemeyiz ben dikkat ediyorum ne dikkani çeker diye kapalıyım ama evde aynı öyle giyinmeyi tercih ediyorum  bakabilecegin farklı değil aynısı evde var diye 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
İnşallah yapmaz ama erkek güven olmaz Rabbim karsina çıkarıyor gizleme gibi bişey nereye kadar olur ..bakan sokak TV  heryer maldiri çıplak dolu artık sütyen le cikiliyor edep yok o ayri erkekler de göz zinası yapmaması gerek o edep onlarada var zor zmnlar ahir zmn
0 oy
(302 puan) tarafından
Daha geçen haftalarda burda dar pantalon giymek istediği için kocasıyla kavga eden bir kadınla tartıştım. Nefsine o kadar ağır geldiki söylediklerim, esas anlaması gerekeni anlamayıp cumlelerimi cımbızla çekip çarptırmaya kalktı. Kadında erkekte haram olan birşeye bir kere baktıktan sonra kafasını çevirmesi gerekir. İkinci bakışından sonra göz zinasına girer. Erkeğim ben bakarım diye birşey yok. Herkes bakıyor bende bakarım zihniyetide yanlış. Eşiniz size kendini savunmak isterken yanlış cümleler kurmuş. Kurduğu cumlelerse ezbere söylenen herkesin dilinde olan cümleler. Aldatacak olan adam zaten aldatır karısının da ruhu duyar. Bence kuruntu ve vesvese yapmayın. Ben eşinizde size karşı kendisini yanlış savunmuş olarak gördüm söyledikleri ezberlenmis bilindik cumlelerdi. Aldatan adam zaten ben seni aldatıyorum yada aldaticam gibi cümleler kurmaz. Yine başka kadınlara baktığını görürseniz tekrardan göz zinası yaptığını beyan ederek uyarıda bulunun. 
0 oy
(4,663 puan) tarafından
cok iyo niyetliymisim bende basliga gore bosey olmaz yemeği ikinci gunu bile ben sevmiyirum yazacaktm.d
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Kimse icin asla yapmaz etmez demem dusunup kendini stresw sokma yani stres olsan da olmasaan da yapan yapar icinde olan yapar bukdr konusmalari normallestirmesi hos degil Rabbim dogru yoldan ayirmasin seytana uydurmasin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir erkek sende nereyi kapatmak istiyorsa karşıdakinin en coknorasına bakıyordum demişti müge anlı
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Valla hangi erkekler arasında o muhabbet bilmiyorum da benim eşimin olduğu ortamda bu tarz cinsel muhabbetlerin dönmesine o müsade etmez adım kadar eminim buna espri yollu imzasını yapana çıkışır.Karakter meselesi bu. Karşıdan gelene de her erkek bakmıyor baksa da zeytinyağı gibi üste çıkmıyor. Bunun adı da maalesef ben açıksözlüyüm bak aldatmıyorum ama bakıyorum herkes bakar değil benim ne senden çekincem var ne de Allah 'tan korkum vardır. Zinanın sadece belden aşağısı ile olduğunu sanan gaflettedir
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Böyle yontulmamis bakan erkeğe sokakda i.t gözlü diyorum..

Erkek bakarmış marifet gibi gelip onuda sana anlatıp baska evlilikleri anlatiyo baska adamlar boyle yapiyormusta ben yapmıyorum da  pis zihniyet benim kocam goz bu sokakda kapatacak hali yok ama aaa kari kiz geciyor bakim zihniyetine sahip degil  bunu hissediyorum hissetmek onemli zaten..
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Ben eşimde o potansiyeli gördüm yapar bence ve hiç utanmazda 
0 oy
(5,654 puan) tarafından
Her gün aynı yemek yenmez dediği zaman senin tepkin ne oldu? Ağzının ortasına kürekle vurmadıysan yapma olasılığı çok yüksek 
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Kadinlari yemek olarak.tarla olarak goren düşük ıq lu erkek milleti erkekleri para gelir kapisi olarak goren kadin tayfasini yerden yere vuruyor al birini vur otekine
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Ben böyle bir konu açılınca çalma elin kapısını çalarlar kapını derim hep 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Eşin kendine yol yapiyo. Sen de deseydin evli kadınlar da aldatıyo diye. Bı göz kendilerinde mi var. Her gün aynı yemek yenmezmis. Utanmaz. Her erkek de öyle.onune gelen kadına bakmaz. Ben eşimin baktığını hiç görmedim şükür. Ama bakmadığı bakmayacagi anlamina gelmez. Kimseye yüzde yüz güvenmem. 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Biliyor musun hiç kendimi kasmıyorum hiç kafama takmıyorum

Yaparsa keyfi bilir benim için biter bu kadar basit 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 463 göst.
26 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Semlid (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgii5533 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...