0 oy
452 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (47 puan) tarafından
Bı gün bakliyat bı gün tavuk bı sebze ne yapicagimi şaşırdım artık fırında açmak istemiyorum malum farklı önerileriniz varmı 

13 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından
tavada gozleme falan yap 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayseri yağlamasi.

Şebit.

Lazanya 

Tava böreği 

Düğün pilavı.
(12,877 puan) tarafından
Kayseri yağlanması guz3l dun aksam k.vamidem yaptı hemde pratik
0 oy
(701 puan) tarafından
Bende sıkıldım . Sadece salata yemek istiyorum patates salatası . Brokoli haşlamasi yoğurtlu falan havuç salatası böyle şeyler yemek istiyorum. Ama çocuğum var kocam da yemek istiyor. Bazen tost menemen kıymalı yumurta çay felan gecistiriyoruz:) balık mantı döner hazır şeyler alıyorum bazen ugrasamammm
(47 puan) tarafından
Ay valla bana kalsa bende o tarz seyler yaparim ama eşim doymuyor işte sinir oluyorum bazen yapmaya çok üşeniyorum :)
(701 puan) tarafından
Anlıyorum :)) bende bazen iki günlük yemek yapıyorum uğraşmıyorum. Önceden değişik şeyler yapardım kabakları ve patlıcanları uzun ve ince doğrayıp kizartip içlerine köfte koyup  sarıp fırında soslu pişirirdim. Yada sebzeleri fırına soslar yağlar yağlı kağıt üzerinde pişirip yogurtlama yapardım yanına makarna çorba yapardım ne bileyim cok yapardım artık bıktım ugrasamiyom
0 oy
tarafından
Sac tava

Salata 

Ayran 

Bende bugün bunları buldum valla biktim bende hergün ne yapsam diye düşünmekten 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ay sorma bende
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Aynen valla o yüzden bugün biraz koymam vardı lahmacun içi hazırlayıp fırına yollayım dedim hep sulu yemek bakliyatta yenmiyo
0 oy
(92 puan) tarafından
sosyete mantisi yapicam hem pratik hem leziz
0 oy
(546 puan) tarafından
Bugün yemeğe davet edildk yemek derdim yok şükür 
0 oy
(517 puan) tarafından
Eşin çay türü şeyler seviyorsa kek ve kısır olabilir  :) biz çok severiz öyle :)
0 oy
(7,250 puan) tarafından

Patlıcan yemeği yapicam ben bugün uzun bı aradan sonra :Dmalum fiyatlar :P:woot:

0 oy
(4,911 puan) tarafından
Birazdan köfte  pilav patates yapcam yanıma  bişey daha yapmam lazm ne yapym bnde bilmyrm
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Pizza yap yanına patates kizartmasj
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kahvaltılık tarzı yiyin canim hergun yemek tarzı olmuyo bnde sevmiyom

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 281 göst.
0 oy
1 cevap 156 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 282 göst.
25 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde zehraTekin (356 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 386 göst.
7 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...