0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Eşimle bebekten sonra aramız çok değişti canım cicimler bitti yerini bağırmalar offlamalar aldı kızım çok ağlıyor 5 aylık oldu hasta ne zamandandir eşim de köye ailesinin yanına gidecek bayramdan önce dün beni anneme bıraktı ben bir kaç gün daha evde kalayım dedim kız durmaz orda rahat edersin dedi kendisi de arkadaşlarıyla plan yaptı normalde gideceği gittiği yeri bana söyler akşam planı bozuldu başka yere gitmiş bans sadece aşkım diye mesaj atmış diyorum niye haber vermedin diyor telefona baksaydin dedim kızınla uğraşıyorum sonra offlamalar benden ne istiyorsunlar bağırmalar daha önce hiç böyle değildi tamam belki bende değiştim ama hiç bu kadar sıktın ne istiyorsun benden off gibi şeyler demedim bende bunaldım artık hem çocuk hem ev ne güzel çalışıyordum

4 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından
Iyi yönde yada kötü yönde değişiyor evet bazen iyiysek bazen kötüyüz bizde evden çıkaramıyorum ben genelde
(39 puan) tarafından
Her aile de olur tartışma ama git gide dozu artıyor her bir tartışma da sesini yükseltmeye başladı söyledikleri daha da zoruma gidiyor
(645 puan) tarafından
Bizde de durum oyle canim kavgasız günümüz yok çok yıpratıyor insanı bu durum
-Reklam-
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Bizim eşimle kavgalarımız hep çocuklardan dolayı çıkıyor birebir sorunumuz yok o dışarı çıkıyor mesela ben neden çocuğun süt dilimini unuttun derim often püften şeyler onun dışında bende çıkarım esimde çıkar dışarı çocukları birbirimize bırakıp planlar yaparız sorun yaşamadık aslında çocuklar olduktan sonra arkadaşlık gerekiyor eşle arada anlayışlı olmalı kadın erkeğe erkek kadına yoksa kavga gürültü eksik olmaz bizde denge var herkes üstüne düşeni yapar kimse kimsenin sırtında değil 
(39 puan) tarafından
Ben çocuğu daha bırakamadım 5 aylık kendisi bir hafta sonu var onu da dışarda geçirmek için her şeyi yapar ben tüm hafta sabırsızlıkla bekliyorum hafta sonu gelsin en azından kızı tutar diye ama hafta sonu geldi ya spora gidecem der ya bilmem kim çağırıyor isim var der çıkar ben evde tek yine
(39 puan) tarafından
Kız ağlar koş der bende sinirleniyorum kalkıp kendinde bakabilirsin diye ama boş
(39 puan) tarafından
Önceden böyle değildi üzerime titrerdi bu yüzden zoruma gidiyor
(1,535 puan) tarafından
Valla benim eşiminde izni sadece 1 gün vardiyalı çalışan adam dün geceye gidecek bütün ütüleri yigdim önüne sen ütüyü yap bende girip yemek yapım dedim o ütüyü halletti bende yemeği benimkide spor yapıyor ama önceliği ev düzeni çocuklar bazıları tam kalas ama insanın içinden gelecek zorla yapamazsın canım kafanı takip kendini üzdüğünle kalırsın bide bisey dikkatimi çekti nerede düzenli tertipli eşinin bi dediğini iki etmeyen kadınlar var onlar eşler tarafından daha çok yıpratıliyor eğer sende boyleysen kendini sal biraz
(39 puan) tarafından
İlk evli olduğumuz zamanlarda hamile olduğum zamanlarda yapardı yardim ederdi ütünu yapar evi süpürdü şimdi hiç bir sey yapmıyor ben anlayışlı olmaya çalıştıkca abartıyor sabrımı daha da sınıyor soğuyorum artık bu şekilde devam etmez
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Evet cocuk buyutmek zor heleki bebek zorsa cok daha zor yipratici zaman zaman birbirinize sarmalar olabilir her sey degisiyor ama anne baba olunca diger eslik bitmiyor sadece bolunuyoruz oyuzden birbirinize destek olmak en guzeli
(13,824 puan) tarafından
Iste surekli bir seyden kacamaz ki sonucta destek de olmasi lazim kendi basiba olmadi bu bebek onun da sorumluluklari var surekli sen cocuk bakip o gezersw sana batar tbiki her seyin zamani var hayatimizdan bircok fedakarlik yapiyoruz her seyimiz onlar oluyor
(39 puan) tarafından
Evet kadınların bu kadar fedakarlık yapması çok fazla hep biz işten gelince bir iki saat kucağına alır sever ağlasa susturmaya çalışır ama başka türlü bir şey yok gezmesinden ödün vermez beni anneme bırakmasının nedenini de arkadaşlarıyla gezmek için olduğunu düşünüyorum gece ,12 buçukta gitmiş eve ben söyleyince de kız hasta orada daha iyi bakarsınız diyor
(13,824 puan) tarafından
Oyle bir zorundalik yokki annen baksin diye dogurmadin sonucta
(39 puan) tarafından
Söylüyorum çocuk onların değil her ağladığında buraya gönderemezsin diye
(13,824 puan) tarafından
Koy odaya kapiyi kapat az isim var de cik ne bikeyim ya ilgilenmesi lazim yani o da bba snucta zorundalik degilki bu
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Biz sadece keyfiye oturamıyoruz onun dışında tüm ilgi bebe üstünde eşim de geç ve yorgun geliyor bebe uyumadan eşim uyuyor genelde kavga dövüş yok çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 662 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde nefesvenefis (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
0 oy
55 cevap 651 göst.

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...