0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
baya uzun gecikme yaşayıp hamile olduğunu ogrenenler bizimlede paylaşa bilirmi

6 Cevaplar

0 oy
(360 puan) tarafından
7 gün geçti ihtimal bile vermiyodum 10. Gün oğlumun altını değiştirirken midem bulandı dedim bı tuhaflık var test yaptım hopp 2. Ciye hamileyim
(369 puan) tarafından
oo maşallah:) bazıları 20 gün geçtikten sonra ogreniyormus gerçekten ola bilirmi böyle bisey merak ettim belki yasayanlar vardır bilgilendirir diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
8 gün gecikme ile öğrendim ben 
(369 puan) tarafından
maşallah
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim teyzem 7 aylıkken öğrendi hamile olduğunu:)) yumurlalıklarında tembellik vardı adet olamıyordu Allah vergisi gebe kalmış işte
(369 puan) tarafından
kiz hicmi karni büyümemiş bebis hareket etmemiş:)
peki lekelenme falanmi yaşamış adet zannedip hamile olduguna ihtimal vermemis
(1,529 puan) tarafından
Teyzem göbekliydi zaten birde taş düşürüyordu o denem hiç hissetmemiş rahatsızlıklarını da taş düşürmeye yormuş zaten birde eniştem hastaydı doktora git hastaneye git eve gel hiç hissetmemiş yani taş düşürmeyle ilgili doktora gidiyordu o doktor anlamış zaten çok büyük sürpriz oldu onlar için
(369 puan) tarafından
maşallah ♡
0 oy
(234 puan) tarafından
7 haftaalıkken öğrendim artık şüpheleniyordum şimdi olduk 5 aylık :)
(369 puan) tarafından
:):) Rabbım sağ salim kucağınıza almanizida nasip etsin insallah
0 oy
(1,883 puan) tarafından
İlk bebeğimde stresli bir dönemdi sıkıntıdan olmuyor dedim 2 hafta geçmiştim sonra test yaptım öğrendim. İkinciyi daha günüm geçmemişti
(369 puan) tarafından
vallah ben normalde gününde olurum pko olduğu halde bu ay çok tuhaf oldu ara ara lekelenme tarzı o esnada ev falanda taşıdık yoğun geçti yani bugünde hiç bisey yok lekelenme falan test yapsammi acaba dedim zannetmiyorum var ama suphelendim yinede 7 gün sürdü leke ama çok çok az geliyordu yani ped dahi takma gereği duymadım o derece
ve durduk yere burun akıntısı başladı dün burnum tıkalı yani okudum oluyormuş böyle hamileliğin ilk haftalarında tabi herseyi ona yormadan lazım
0 oy
(2,105 puan) tarafından
17 gün gecikmem oldu benim sürekli yaptım çıkmadı 17 geçince bida yaptım kuruma çizgisi gibi ertesi gün çöpte gördüm kan verdim çok düşük değer çıktı 40 mı neydi şuan 27 yi geçiyoruz bakalım. Geç döllenme olmuş ondan öyle o kadar geç öğrendim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 521 göst.
0 oy
5 cevap 154 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ftm (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
0 oy
1 cevap 184 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emayni (27 puan) tarafından soruldu

378,410 soru