0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Anneler anneler eğer sütünüz gelmiyorsa bu ikisi muhteşem ikili gerçekten. bana damlayı doktorumuz verdi dün e bebekten denemek içinde malt içtim gripten dolayı sütüm bir anda kesilmişti sabaha kadar afedersiniz inek gibi olmuşum :D denemenizi isterim 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(9,023 puan) tarafından
Ben bunu değil de humana stil tea çayınin ciddi etkisini görmüştüm. 
tarafından
Benim bebeğim laktoz sindirimi bozuk olduğu için o tarz şeyler içemiyorum maalesef yoksa humana da çok güzel
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Ss aldim canim sezeryan olucam korktugum sey sutumun gelmemesi insallah gelir denemeye gerek kalmaz ama gelmez ise mutlaka deneyecegim tesekkur ederim 
tarafından
İnşallah gelir Allah hayırlı doğum nasip etsin neden sezeryan bir sıkıntı yoktur inşallah  mama hazırlamak çok zahmetli işmiş benim sütüm vardı sonra grip oldum sütüm gitti çok zor dönemdi alışınca memeye mama hazırlamak zoruma gitti bide pahalı yani ama gelmezse de yapacak bişey yok tabi o da besin oda besin  
 Galactago damladan günde 4 defa 20 damla kullanıyorum bunu da belirteyim :)
(32 puan) tarafından
Canim sezeryandan sonra o gece kendine gelince hemşireler den süt sağma makinesi işte hastane tipi olanlar sütü daha hızlı gelmesini sağlıyor 2 gün kalırsan eğer 5 ml bile gelse bebeğine ver devam et eve geçince de yemene dikkat edersin inşallah gelecektr sütun ben hastanedeki makinenin faydasını gördüm gelmicem diye hiç dusunme
(4,068 puan) tarafından
Hiç stres yapma ben 13. 34 doğm yapmştım ertesi gn hemn geldi stüm
tarafından
@fatma ben de normal olmasına rağmen 1 hafta sütüm gelmedi hastanede dediğin makineyle sağdım ilk gün sürekli gelmese bile emzirdim öyle geldi doğru hiç gelmede de gelmiyor diye pes etme
(32 puan) tarafından
Evet kesinlikle fayda eden ürünler dimi zamanla daha da artıyor emzirince
0 oy
(675 puan) tarafından
Damlanın fiyatı nedir acaba bide her eczanede oluyormu bende emziriyorum ihtiyacım olur belki 
tarafından
Damlanın fiyatını inanın bilmiyorum ama çok etkili öğrenip tekrar yazayım size
(675 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(130 puan) tarafından
Bu ikisinide kullanmistim. Sunu belirteyim damla kullanmayi biraktiginizda bariz bir azalma goruyorsunuz. Surekli kullanmak gerekebilir yani. Ama promalt guzel sut artisi sagliyor icmediginizde sut azalma durumu olmuyor
tarafından
Bana damlayı doktor verdi grip olunca sütüm kesildi benim bebeğime hiç mama vermiyordum biberon reddimizde var zar zor alıyordu hastalık sürecinde çok zorlandım hem hasta hem uykusuzluk doymayınca çocuk huzursuz oluyordu süt gelmese de emzirmeye devam ettim damla kullanmaya başlayınca etkisini gördüm tabi ki ama kesince kesilir kesilmez orasını bilemem ama dün akşam damla + malt içince o kadar çok geldik sütüm bebeğim de çok iyi doydu 2 3 gündür de çok rahat uyuyor çok memnun kaldım paylaşmak istedim :)
(130 puan) tarafından
Iyi yaptin tabi ki. Ben malt iceceginden memnun kalmistim dedigin gibi damla da etkili fakat kullanmayi birakinca azalma yapti sonradan toparladim belkide azar azar kullanmayi birakmak gerekiyordu bilmiyorum. 20 ay anne sutu verdim ara ara bu tarz iceceklerle destekleyerek
tarafından
Damlayı doktor kontrolünde kullandığım için içim rahat inşallah bende 2yaşına kadar bebeğime yetebilirim
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Canım benim bebeğim 16 aylık 1 aydır damla bile gelmiyor tekrar hamileyim ondan mı kesildi bilmiyorum ama boş memeyi emmeye devam ediyor benim gibi tamamen sütü kesilene de fayda eder mi acaba 
tarafından
Ama siz hamileymişsiniz bence doktora danışın bunu bilemem
0 oy
(169 puan) tarafından
Damla nasıl kullanılıyorr canım 
tarafından
Doktor bana günde 4defa 20 damla  olarak verdi
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Bende kullandım gerçekten çok iyi 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 125 göst.
9 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 405 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Merve100 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 112 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,157 puan) tarafından soruldu

381,579 soru

11,423,440 cevap

34,981 kullanıcı